Skocz do zawartości

Jakie seriale obecnie oglądacie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, Pawop said:

@Jax z tego co kojarzę, to nc+go nie ma od kilku lat

 

Ja bym zwrócił uwagę jeszcze na to, że miesiąc temu ten sam serial miał ocenę 9/10 od tego samego usera - najwyraźniej w TVNie gorszy był.

Ten wątek to kolejny temat do spamowania dla 3 osób, fukcjonujący poza regulaminem forum...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odwet oceanu" na Viaplay.

Obejrzałem 2 odcinki..i chcę oglądać dalej. Trochę groteskowy   temat serialu ;-) , ale nawet nieźle się to ogląda.

Fajne zdjęcia podwodne. Trochę taki horror gdzie "potworem" dla ludzi jest sama natura.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odwet oceanu", po 2 odcinkach myślałem, że będzie jeszcze lepiej.

Ogólnie serial jest dość nużący. 

Taki sobie.  6/10.

Do obejrzenia na Viaplay.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Will i Grace" - sezony 1-8 (CANAL+Online)
O swoich odczuciach pisałem już w wątku poświęconemu serialowi.Świetnie mi się to oglądało. Po kilku pierwszych odcinkach już chciałem sobie darować ten serial i dobrze, że jednak dałem mu szansę. Z każdym sezonem coraz lepiej. Chociaż ostatni, ósmy sezon to już był bardziej komedią obyczajową, a nawet obyczajówką z elementami komedii. Chociaż w sumie nie ma sie za bardzo czemu dziwić. Ostatno sezon "Przyjaciół" wyglądał podobnie.
Kto najzabawniejszy? Dla mnie zdecydowanie Karen. Pozostałej trójce zawsze czegoś brakowało. Chwilami wręcz irytowali. 
7,5/10

"Układy" - sezony 1-5 (Disney+)
Glenn Close w roli uznawanej, ale i bezwzględnej prawniczki Patty Hawes oraz wchodząca do zawodu Ellen Persons walczą na sali sądowej z najpotężniejszymi tego świata nie bojąc się niczego. Obie Panie toczą też walkę między sobą. Każdy sezon składa się właśnie z takich dwóch wątków, które świetnie się ze sobą przenikają. Polecam, kto nie widział. Dawno temu serial ten pokazywał Polsat. Bodajże pierwszy pokazano w niedzielę po 22, tak kolejne już były pokazywane najczęściej w nocy z poniedziałku na wtorek. Serial był emitowany też na stacjach AXN.
8,5/10

Na koniec jeszcze ciekawy miniserial dokumentalny "Nasienie kłamstwa" (CANAL+Online) o holenderskim doktorze zajmującym się leczeniem niepłodności, który używał własnego nasienia do zapłodnienia aż 65 kobiet. Dokument ukazuje sprawe z perspektywy oszukanych kobiet, dzieci i ich rodziców, a także opinii publicznej. Ujęte jest różne spojrzenie na tę sprawę. Pokazuje skutki tego działania. Wstrząsający dokument.
7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...