Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
U mnie ostatnio coś zrobili i w najtańszym pakiecie już odbieram tylko Polsat 2 ze środkowego... Do tej pory były wszystkie z kanałów "S", zaśnieżone, ale dało się oglądać :(

Odbiór kanałów z pakietu "średniego" właśnie powrócił :] Pojawił się nawet tvp sport, szkoda, że zamiast Podróże.tv, mogli dać zamiast mango, albo tvn biznes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zapowiedzieli abonentom HD i dekoder z dyskiem na październik o ile dobrze pamiętam. HD ma być we wrześniu. Taka różnica, że nie podali swoich płatnikom jakie to będą kanały, ale zapewne nie byle jakie, bo takich HD u nas chyba nie ma :smile: Żeby wyprzedzić pytania "Czy będzie nSport?". Od razu odpowiem: nie, nSport nie będzie w ofercie HD sieci TOYA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

Jestem abonentem telewizji kablowej TOYA

 

I oto moje pytania:

 

* (zakupiłem nowy odbiornik TV) i chciałem raczej (chciałbym) żeby jakość obrazu się polepszyła - i może mi ktoś z Państwa napisać czy warto podpisać umowę : Pakiet cyfrowy MegaFILM - czy jakość sygnału jest odpowiednia i będę zadowolony; (skala od 1 do 10)

 

* czy n/w kanały są dostępne w tej cenie 24/h ??

 

# HBO EPG

# HBO 2

# HBO Comedy

# Cinemax

# Cinemax 2

# AXN CRIME

# AXN SCI-FI

 

* i czytam że ma wejść HD i może ktoś z Państwa wie jak będzie wyglądać przejście z cyfrowego dekodera na ten nowszy (jak ja to mówię bardziejszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Celem poprawienia jakości odbieranego obrazu w przypadku Toyi cyfrowej proponuje zakup dobrego kabla scart np. firmy vivanco ( tego typu albo euro-component o taki.

2.Jeśli chodzi o pakiet MegaFilm to raczej nie warto podpisywać umowy - już bardziej zastanawiałbym się na zestawem canal + z , którego sam korzystam a dodam ,że korzystałem w przeszłości także z oferty HBO . Jak dla mnie w pierwszym przypadku oferta jest ciekawsza przede wszystkim pod względem prezentowanych filmów ze szczególnym uwzględnieniem kina europejskiego i polskiego , rozlicznych znakomitych dokumentów a także tego z czego c+ słynie czyli sportu . Poza zawartością merytoryczną HBO wyłączając kanał HD , który obecnie nie jest jeszcze w Toyi dostępny to 3 kanały ze zwykłego pakietu HBO prezentuje mizerną jakość i wypadają raczej blado jeśli o ten aspekt chodzi w a liczba powtórek choć te i na c+ to normalność jest zdecydowanie za duża .

Cinemaxy to z kolei dla mnie klony kanałów w stylu ale kino, hallmark , zone europa itd. - mało rzeczy naprawdę ciekawych a na pewno nie wartych wydawania na nie kilkunastu złotych szczególnie gdy korzystamy już z innego pakietu czyli w moim wypadku c+ . Nie mniej przyglądałem się im tylko chwile i to jeszcze gdy miałem ten pierwszy miesiąc za darmo . Obecnie zresztą i tak nie mam czasu na siedzenie przed tv więc gdy już siadam to lubię obejrzeć coś rzeczywiście konkretnego a nie kolejną powtórkę filmu z przed 10 lat .

 

Przejście z cyfry na HD będzie bez wątpienia wiązało się z wymianą dekodera na zdecydowanie bardziej rozbudowane i nowocześniejsze technicznie urządzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ponadto TVP HD będą mogli oglądać telewidzowie mający najnowsze odbiorniki pozwalające na odbiór sygnału MPEG-4 pozostający w zasięgu, na razie testowych, cyfrowych nadajników naziemnych - w Warszawie i na Mazowszu, Poznaniu i Wielkopolsce, w Lubuskiem, Krakowie i części Małopolski."

 

czytać dokładniej trzeba nieco. TOYA dekodera HD nie ma cyfrowego przede wszystkim. Ponoć ma być jesienią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...