Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy 10 czerwca i nikt nie wie co dolaczy do oferty programowej toya . Ani w Lodzi ani w Przemyslu ... wszedzie tak samo trwaja rozmowy z wieloma nadawcami . Pytanie . Czy toya nas zaskoczy super oferta czy moze slabymi programami i wzrostem rachunkow ???. Jesli bedziecie miec jakies info a moze wraz z rachunkami przyjdzie nowa gazetka z oferta programowa napiszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem zadnej aktualizacji . Mam ciegle date aktualizacji z 20 maja . Ostrosc mam dobra . Naprawde jestem zadowolony z jakosci programow ale denerwuje mnie to ze PORTAL TV jest ciagle w "przebudowie" Trwa to juz od poczatku maja . Kiedy byla taka strona internetowa z uslugami internetowymi i tez strona byla w przebudowie i to przez kilka lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem wraz z podwyżką nowy magazyn abonenta. W sumie żadnych nowych programów w najbliższym czasie nie wprowadzą poza The History Channel od 1 lipca, a w miejsce TMT - LATO2008. We wrześniu nowy pakiet programów w HD, a w październiku tuner HD z dyskiem. Poza tym przenosiny z pakietu analogowego do cyfrowego (PodróżeTV) i czasowo w analogu TVP Sport (do października 2008). Polsatu News oraz nowych kanałów w 16/9 wciąż brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję ulotkę: "W najbliższym czasie zostaną wprowadzone następujące zmiany w ofercie programowej telewizji kablowej TOYA:

- wprowadzenie do oferty pakietu Mini i Podstawowego od czerwca do października 2008 r. programu TVP Sport w miejsce Podróże TV. Telewizja TVP Sport w związku z najważniejszym wydarzeniem tego roku, jakim są igrzyska Olimpijskie, będzie z naszymi sportowcami obecna 24 godziny na dobę. Jednocześnie program ten dostępny jest przez cały czas w pakiecie cyfrowym.

- wprowadzenie do oferty TOYA cyfrowa od 1 lipca 2008 r. jednego z najpopularniejszych kanałów historycznych, który doczekał się polskiej wersji językowej - The History Channel." itd.

Cytuję z Magazynu Abonenta: Olimpiada z TVP Sport " TOYA wraz z Telewizją Polską S.A. przygotowała dla Abonentów nie lada niespodziankę. Kanał sportowy TVP Sport od czerwca do końca października będzie gościł w pakietach analgowych. Tym samym chcemy umożliwić szerokiej rzeszy kibiców dostęp do najciekawszych wydarzeń sportowych w okresie tegorocznego lata i jesieni."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...