Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem że w Toya wprowadzili pakiet cyfrowy mini, ja sie zastanawiam nad wypisaniem z tej tv mam pakiet średni (szkoda mi kasy na podstawowy) i nie ma co oglądać, przyjdzie czerwiec i znów podwyzka. Wydaje mi się że Toya teraz patrzy tylko na abonentów pakietu cyfrowego. Wypisuje się z interesu i idę do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście radzę poczekać z euforią . Polsat nagminnie lekceważy sobie swoich widzów , potrafi przez tydzień puszczać reklamówkę transmisji w danym kanale aby w dniu relacji jak gdyby nigdy zmienić kanał nadawania , a na pasku wyświetlić zaproszenie do tego innego kanału . Przykład transmisji ligii angielskiej na żużlu , która była reklamowana ,że pokaże ją polsat sport , a jak było ...? kto chciał obejrzeć to się przekonał osobiście . Bardzo brzydkie i bezczelne obchodzenie się z kibicami . Nie oczekuję , że nagle się to zmieni w Polsacie , oby bylo wszystlo w otwartym a nie Extra , ja mam alternatwe ARD i ZDF, ale chodzilo mi o innych abonentow TOYA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to z nimi bywa .Mój (ten starszy typ 300 gcx czy jakoś tak ) rzadko bo raz na pół roku potrafi się ostro zawiesić przy szybkiej zmianie kanałów i wtedy pomaga jedynie twardy reset . Czasami też wywali komunikat o nieprawidłowej karcie , braku dostępu do danego kanału czy też przytnie się na jakąś tam chwile ale z tego co rozmawiałem ze znajomym to w zasadzie normalne objawy . Na szczęście nie są one zbyt częste i wyjątkowo mocno irytujące historie a to się zdarza w innych kablówkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam dekoder c311cx od 5 maja i nigdy sie nie zawiesil . Od czasu do czasu pojawia sie napis "braku dostępu do danego kanału" ale trwa to jakas sekunde i wszystko wraca do normalnego stanu . Dzieje sie tam jak przelaczam szybko kanaly . Urzywam dekodera czesto (nawet jest wlaczony caly dzien bo dziecko oglada bajki ) . Slyszalem ze te starsze modele czesto sie wieszaly i pomagal tylko reset . O tym nowym modelu nie slyszalem takich wiesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ostatnio do toyi w lodzi w sprawie nowych programow

 

cytuje :

"W odpowiedzi na Pana pytanie pragnę poinformować, że obecnie prowadzone są

rozmowy z nadawcami wielu programów jednakże wprowadzenie nowych kanałów

jest uzależniona od wyników negocjacji. O wszelkich zmianach programowych

informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, kanałach

planszowych i w magazynie abonentów TOYA."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Pojawi sie 7 a toya moze przetrzymac i da polsat news wraz z innymi programami pod koniec czerwca . Taka sytuacja jest The History Channel . Jest w reklamach przynoszonych do domu a w cyfrowce czarny ekran . POLSAT NEWS ciekawe czym nas zaskoczy . Programow informacynych jest juz troche . Musza czyms zablysnac aby osiagnac odpowiednia ogladalnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...