Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Uruchamiany przez MTV Networks Polska kanał dziecięcy Nickelodeon, który w czerwcu rozpocznie nadawanie w naszym kraju, podpisał umowy na dystrybucję z kolejnymi dużymi operatorami kablowymi - sieciami Aster i Multimedia Polska.

 

Stacja w momencie startu pojawi się w cyfrowych pakietach obu operatorów, a od 2009 roku będzie dostępna także w analogowej ofercie Multimedia Polska. Wcześniej Nickelodeon zapewnił sobie już dystrybucję w cyfrowych pakietach Vectry i UPC Polska.

 

Negocjacje prowadzone są też z pozostałymi operatorami działającymi w Polsce. - Finalizujemy rozmowy z siecią Toya. W najbliższym czasie planujemy podpisanie umów z kolejnymi operatorami, w tym z platformami cyfrowymi - mówi portalowi wirtualnemedia_pl Arkadiusz Taciak, distribution manager w MTV Networks Polska.

 

Nickelodeon skierowany będzie do dzieci w wieku od 2 do 12 lat. W ramówce stacji znajdą się zarówno produkcje polskie ("Szkoła rysowania", "Szkoła tańca"), jak i zagraniczne (m.in. "Dora poznaje świat" i "SpongeBob Kanciastoporty"). Kanał w całości będzie dubbingowany.

 

http://www.wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niebawem +-120 kanałów , z których i tak przeciętnie oraz w miarę systematycznie ogląda się tak 10-15 oraz c+ w moim przypadku bo na innych niewiele jest wartych zainteresowania a co dopiero mówić o obejrzeniu rzeczy . Czasem tak przejrzę listę wszystkich kanałów w cyfrówce i dochodzę do wniosku , że 1/3 z nich oglądałem może nawet mniej niż godzinę łącznie od ich dodania czy uruchomienia usługi Toya cyfrowa a kilkunaście kanałów praktycznie kojarzę w stopniu znikomym bo nigdy nie miałem okazji przyjrzeć się im dłużej niż te kilka sekund , najczęściej przelatując przez nie przy przełączaniu się na kanały następne :?

2. Niebawem +-120 kanałów a bardziej zainteresowani kibice i tak Euro 2008 będą musieli oglądać na sopcascie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W np. Pezemyslu pakiet cyfrowy + abo analog podstawowy ? ! chyba z choinki pospadali , kto im bedzie sypal 60 zl ? W LODZI taniej jest bo maja 3 pakiety analogowe , socjalny , mini i podstawowy .Normalnie smiech mnie ogarnia no ale kazdy sam decyduje . Czy aby ogladac TV cyfrowa trzeba miec TV kablowa ? W takiej cenie to mozna wybrac oferte jednej z platform cyfrowych np.www.n.pl za 48 zl mamy sport , film i informacje oraz dokument , oczywiscie + wiele kanalow zagranicznych np.1200 a nie jak pisza w Toya --------Niebawem +-120 kanałów ! smiech .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi po cyfrówce, jak mogę wszystkie te kanały oglądać tylko na jednym odbiorniku TV.

A mam ich 2, plus karta tv w komputerze :/ .

 

Cyfrówka nie dla mnie, na pewno jej nie wezmę. Poza tym tak jak już ktoś pisał. Ile ja tych kanałów oglądam: 4 Discovery, Viasaty, TVNy, Eurosport i PolsatSport, Puls. Reszta może nie istnieć dla mnie. Nawet muzycznych nie oglądam bo to co zrobili z MTV to już nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja ! no zapomniales jeszcze o programie TV TOYA i jakajacej sie Pani redaktor tz. tak sie odnosza zaproszeni goscie w studio do tej pani , bo redaktora to oni nigdy nie widzieli a ta BABA to zenada normalnie zalosna ta kablowka w PRZEMYSLU z ta PANIA REDAKTOR !!Ze tez nikt sie tym nie zainteresuje aby ta Pania wywalic , moze ulady ? ogladam aby sie posmiac ona nawet czytac z kartki nie potrafi na zywca COMEDY CENTRAL .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Lokalny program TV TOYA jest o niebo lepszy od pożal się boże regionalnej łódzkiej trójki.

A redaktorzy Toyi nie są wcale gorsi od dziennikarzy z TVP3, że wspomnę choć by Panią Monikę Czerską prowadzącą Wydarzenia w Toyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja ! no zapomniales jeszcze o programie TV TOYA i jakajacej sie Pani redaktor tz. tak sie odnosza zaproszeni goscie w studio do tej pani , bo redaktora to oni nigdy nie widzieli a ta BABA to zenada normalnie zalosna ta kablowka w PRZEMYSLU z ta PANIA REDAKTOR !!Ze tez nikt sie tym nie zainteresuje aby ta Pania wywalic , moze ulady ? ogladam aby sie posmiac ona nawet czytac z kartki nie potrafi na zywca COMEDY CENTRAL .

 

Podobno to żona tego guru z Przemyskiej TOYI, tak słyszałem. Rzeczywiście, ja bym na jej miejscu wstydził się na ulicę wychodzić :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Lokalny program TV TOYA jest o niebo lepszy od pożal się boże regionalnej łódzkiej trójki.

A redaktorzy Toyi nie są wcale gorsi od dziennikarzy z TVP3, że wspomnę choć by Panią Monikę Czerską prowadzącą Wydarzenia w Toyi.

ty piszesz o Lodzi a my o Przemyslu dyskutujemy moze u ciebie jest lokalka ok bo u nas .............hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...