Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie właśnie zadzwonili z Toyi i poinformowali , że mają opóźnienia w dostawie nowych dekoderów HD w związku z czym sprawa odpalenia całaych tych nowości przesuwa się o tydzień ale w zamian za to do końca listopada każdy przechodzący na HD ogląda za darmo i tu do wyboru pakiet Fimbox tudzież Sport Plus (miło :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to chyba wszyscy oglądamy wszystko za darmo:) mogliby zostawic chociaz ten Eurosport2 i PSE. Co im szkodzi. Abonament i tak rosnie.

 

Od TOYI:

kanał Polsat Sport Extra tak jak Pan zauważył znajduje się w pakiecie SPORT i SPORT Plus i na

chwilę obecną nie mam informacji o przeniesieniu go do pakietu TOYAcyfrowa.

Taką sugestię przekażę jednak do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. U mnie też to jest. Chyba chodzi o to, że niektóre kanały takie jak te HD nie są widziane przez tradycyjne TV typu CRT. Pojawia się wtedy info o braku sygnału audio/video. Czasem słychać tylko dźwięk, a nie widać obrazu. Ale tego typu kanałów nie ma zbyt wiele. Problem jest z takimi jak Filmbox HD itp.

 

Jeszcze takie info od TOYI dostałem na maila:

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwacyjnych, w nocy z

8 na 9 października (z środy na czwartek) 2008 roku w godzinach

1.00-6.00 wystąpi przerwa w dostępie do wszystkich usług świadczonych

przez TOYA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w drugim TV nadal śnieży cyfra na kanale K36. Przed dodaniem nowości było ok. Teraz się porąbało. Dział techniczny w TOYI nie odpowiada na maile, nie wiem co jest. A przecież to wszystko jeszcze we wrześniu DZIAŁAŁO! Nie wie ktoś co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie może głupie ale jednego nie rozumiem. Szukałam czegos tam na toya.net.pl i tam jest lista kanałów. Podaja tam "czestotliwosc" i "kanał" i wlasnie, o co chodzi z tym "kanał"? z tego co tam wyczytałam Ja mam pakiet podstawowy, bez zadnych dekoderow itp wiec jak szukam jakiegos kanalu to i tak nie moge po czestotliwosci dlatego moje pytanie brzmi co to jest ten "kanał" i czy "toya" odbiera "DSF"? bo na innej str. wyczytalam, ze tak chociaz ja NIE MAM. A jezeli nie to moze ktos sie orientuje na czym mozna miec dsf. Moze troche bez skladu napisalam ale sama nie wiem jak to opisac heh. Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz znaleźć kanał to szukaj po kanałach. jeśli dostrajając jakiś kanał widzisz jego numer, to np. numer kanału S18 oznacza TVP Sport itp. Jeśli nie widzisz numeru a jedynie pasek, który szuka kanału to masz do czynienia z oznaczeniem typu np. UHF co w TOI odpowiada oznaczeniu K-numer kanału.

DSF nie jest dostępny w sieci TOYA ani w analogu, ani w ofercie cyfrowej. Można go oglądać za darmo z satelity Astra 19.2 st. E. Z polskich sieci kablowych DSF-u nie ma chyba żadna. To efekt opłat jakie za przekaz sygnału ze stacji zagranicznych naliczają sobie Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten z kompletu z dekoderka ??? a tak na marginesie to czy ktos wie dlaczego brak jest kodowania , dekoderki swieca bez karty, brak epg na niektorych kanalach , brak aktualizacji nazw kanalow np. polsat zdrowie i uroda takiego kanalu juz nie ma , czy ktos oglada juz hd ? wydaje mi sie ze toya sie przeliczyla i teraz ma problem wielki problem .........z posprzataniem tego wszystkiego nie moga sobie poradzic ich "specjalisci"od TV cyfrowej no ale to dobrze dla abonentow oby jak najdluzej !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już było pisane trzeba czekać na dostarczenie nowych dekoderów - ma się to dziać na dniach a wtedy też zapewne wiele rzeczy zostanie błyskawicznie uporządkowanych .

Mam za to ciekawszą informację

 

Fani kanału BBC będą mogli go oglądać w jakości HD od 1 grudnia. Niestety, do końca stycznia będzie on dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej. Dopiero od lutego planowany jest start w polskiej wersji.

Ramówka BBC HD została tak przygotowana, aby zaintrygowała polskich widzów. Spotkamy w niej wiele felietonów, materiałów informacyjnych, filmów dokumentalnych oraz seriali.

 

Wszystkie kanały BBC dostępne są w ofercie Cyfrowego Polsatu oraz w sieciach kablowych Vectra, UPC Polska, Toya i Multimedia Polska

Krótko pisząc od 1 grudnia dojdzie nam najprawdopodobniej kolejny kanał HD ale za to to jaki :D - najlepsze programy przyrodnicze z udziałem Davida Attenborough i to w HD . Po prostu sam miód .

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie ma przymusu - jest wolny rynek i całe stado konkurencji więc w dzisiejszych czasami każdy może wybrać coś dla siebie i "pod" siebie . W dużej części zgadzam się z argumentami , że płacenie za analog to chwyt poniżej pasa w sytuacji gdy chcemy oglądać tylko cyfrę . Nie mniej uważam , że oferta jest ciekawa gdyż dostajemy najprawdziwszy miks wartościowych kanałów , którego nigdy nie zapewnią nam walczące ze sobą na noże platformy cyfrowe bo zawsze ktoś ma coś tam na wyłączność . Do tego przy rozszerzonej ofercie pakietów cyfrowych oraz tych premium można skonstruować sobie zestaw odpowiedni do osobistych preferencji i budżetu . Poza tym warto zauważyć , że czasy też się lekko zmieniły , cenny rosną i nasze oczekiwania odnośnie oferty są coraz większe a na pewno zupełnie inne niż X lat temu , dlatego dziś aby je spełnić niestety nikt już nie da nam 200 kanałów i kilku HD za 20 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...