Skocz do zawartości

Skrypt na którym pracuje forum


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim wyjdzie gotowe phpbb 3 to nas śnieg zastanie:)

Do tego czasu naprade przydała by się zmiana...

Kolega SiG zrobił nowystyl dla nas, w czym problem aby go wgrać??

Samo wgranie to góra 2min... Drógie 2min to konfiguracja i tyle...

Bo teraz to nawet logo SAT Kurier nie pasuje do wyglądu Forum, odcina się koloru tła i to naprawde wygląda ochydnie...

 

Zamiast czekac na phpbb3 to proponuje wykupic vB, nie majątek a wygoda i funkcjonalnośc wieksza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za chwile dostane ostrzeżenie że odkopuje stare tematy :lol:

 

Jak już wcześniej admin wspomniał jest zasadnicza różnica w podłączeniu się pod dyskusję a napisaniu odpowiedzi po pół roku. A jak już coś to nikt nikomu nie nadawał ostrzeżeń za takie odpowiadanie najwyżej to były po prostu sugestia tak jak każdego innego użytkownika.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

przypomniało mi się coś, co napisał w innym temacie użytkownik @Lover

Jak ktoś ma jeszcze inne typy - słucham ;)

PunBB. Co prawda prosty ale za to szybki i bezpieczny. Inna sprawa, że aby działał jak phpbb trzeba sporo modów wgrać. W jakiejś komputerowej gazecie (tytułu nie pamiętam) dostał wyższe noty od phpbb :)

no to skoro gadamy o takich zaawansowanych systemach to moze txtbb :D

__________________________________________

 

No, ale wracając do tematu to chyba zobie jaja robią Ci ludzie, już 6 RC! :shock: przeginają lekkko, ja też mam forum w phpbb3 i chce mieć już finalną wersję. No a czy będą jakieś inne style do wyboru :?: Gdy się wreszcie doczekamy nowego forum :?: Czy nadal tylko jedna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro gadamy o takich zaawansowanych systemach to moze txtbb :D

Jak nie masz pojęcia i potrafisz zainstalować tylko phpbb to nie rżnij cwaniaczka. Naucz sie tez czytać ze zrozumieniem. Pisałem o bezpieczeństwie, które jest dużo wyższe w punbb a nie o jego funkcjonalności. Inna sprawa, że wgrywając mody można mieć punbb na poziomie funkcjonalności phpbb, ale cóż, zapewne potrafisz wgrać tylko skórę więc dyskusja staje się zbędna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to proponuje przeprowadzke do RC6, a w dalszych planach update do finalnej wersji. albo nawet RC5 które dostało bardzo dobre oceny, a potem do finalnej opcji. nie wiem czy warto czekac, kiedy nasz system jest stary i dziurawy, lepiej dzialac odrazu a potem aktualizowac na bierzaco. wielkich zmian juz nie bedzie wiec problem z podnoszeniem nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za:)

Sprawa bezpieczeństwa forum jest ważna, a w przypadku obecnego skryptu nie gwarantuje bezpieczeństwa:(

Ale nie będe pisał szczegółów bo nie można chyba na ogólnym forum...

 

Proponuje przeprowadzkę na nowsze phpbb3 teraz a później ją aktualizować, trudne to nie jest...

A jak by były jakies luki w zabezpieczeniach które bym znalazł to moge sie zaoferować je załatać...

 

A co do phpbb3 jeszcze sporo wody w wisle upłynie zanim wyjdzie finalna wersja, no chyba że obecne RC6 powstała w celach liftigowych... Co prawda nie testowałem jeszcze phpbb3 ale ponoc juz RC6 jest prawie gotowym forum, po za kilkoma niedociagnieciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u mnie na forum miałem lekkie problemy z aktualizacją z RC5 do RC7, ale jakoś poszło. O może tak, jak wyjdzie RC9 to będziemy mieli na forum phpbb3 i poprostu będzie aktualizowane, co Ty na to Adminie :?::D My już chcemy mieć nowe forum, tzn nową wersję forum :D

 

hehe, ale jak szybko wydali następną wersję RC, w sobotę byla RC6 a już dzisiaj RC7, się pospieszyli :D

 

Ile jeszcze tego czekania :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tej maści, że ja do FTP i MySQL-a dostępu nie mam - musiałbym zatrudnić MW, ale on jest dla odmiany mocno zajęty. Dlatego zamiast 100 razy zawracać mu gitarę wolę zrobić to raz na dłuższy (oby) czas.

 

Ja = Admin porządkowy

MW = Admin techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...