Skocz do zawartości

Strona internetowa Polsat Box


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wyluzujcie chyba do szczęścia nie jest wam potrzebne jakieś tam logo na stronie CP. Obecnie kanały HD są dostępnie bezpłatnie do końca wakacji (miały być bezpłatne do końca czerwca) i na razie chyba nawet CP nie wie na jakich zasadach zaoferuje te kanały a więc tym samym nie zamieszcza stosownych informacji na stronie. Póki co jak jest bezpłatnie to oglądać do bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przekroczono limit czasu połączenia
Serwer cyfrowypolsat.pl zbyt długo nie odpowiada.

... i nie ma jak sprawdzić jakie nudy przygotowała na dziś telewizja ;)

 

BTW. Parę minut temu chciałem zerknąć na stronę TP S.A... też leży...

Poszedł bym po piwo... ale jeszcze jakąś awarię kas będą mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam zagladających,

 

chciałem sprawdzić program na witrynce CP w układzie pionowym i jest problem...

pokazuje mi się TYLKO pierwsza stronka z polsatem, tv4, tvp 1 & 2 oraz tvn :/

zawsze dało się przechodzić dalej, a teraz nie

 

ma ktoś podobny problem...testowałem w misiu, lisku i operze i to samo :?::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie do końca jest wszystko w porządku, bo sprawdzałem teraz i nadal nie można przejść dalej używając opcji "następne kanały" :? dopiero wybierając opcję "wszystkie kanały" i klikając z listy na jakiś kanał można zobaczyć dla niego program na kilka dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że dodali program dla nieobecnych do tej pory kanałów m.in. TV Silesia, Orange Sport, Filmbox Family, TVN HD, TVP HD, Bebe TV, The History Channel SD i HD, Owsiak TV, Polsat News, JimJam, Nick PL, no i nie wiem czy jeszcze jakichś innych, bo wcześniej za bardzo nie przeglądałem wszystkich :| a może któreś z tych co wymieniłem już były, a dopiero teraz zauważyłem, ale Filmbox Family napewno wcześniej nie było :roll: pozatym szkoda tylko, że nadal mają TVP3 Regionalna, zamiast jak być powinno - TVP INFO i z oddziałami TVP jest podobnie np. TVP 3 Warszawa zamiast TVP Warszawa :/ to też mogliby zmienić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...