Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 @satmaniak2000

To Twoja prywatna opinia. Zawsze będzie to telewizja rządowa. Ale nie jest tak łopotologicznie wtłaczana propaganda jak poprzednio. Jest swoboda wypowiedzi gości w studio, nikt opozycji obecnej nie zakłóca, nie ma kłótni, są spory. Jest sporo materiałów krytycznych wobec rządu, czego nie widziałem przez 8 ostatnich lat. 

Naprawdę mówiąc z grubej rury, trzeba być ślepym aby tego nie dostrzegać. Do ideału daleko, ale jest naprawdę dobrze. 

 

Pdzielam zdanie @Ipo, jak widać dawna widownia TVP Info nie szuka informacji, a utwierdzania się w swym przekonaniu. Żadna strata, niech oglądają Republikę. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

 @satmaniak2000

To Twoja prywatna opinia. Zawsze będzie to telewizja rządowa. Ale nie jest tak łopotologicznie wtłaczana propaganda jak poprzednio. Jest swoboda wypowiedzi gości w studio, nikt opozycji obecnej nie zakłóca, nie ma kłótni, są spory. Jest sporo materiałów krytycznych wobec rządu, czego nie widziałem przez 8 ostatnich lat. 

Naprawdę mówiąc z grubej rury, trzeba być ślepym aby tego nie dostrzegać. Do ideału daleko, ale jest naprawdę dobrze. 

 

Pdzielam zdanie @Ipo, jak widać dawna widownia TVP Info nie szuka informacji, a utwierdzania się w swym przekonaniu. Żadna strata, niech oglądają Republikę. 

Ale Twoja krytyka dotycząca starego TVP Info i TV Republika, a czasami przypomina to po prostu hejt, to też tylko Twoja prywatna opinia i nie każdy się z nią zgadza. Skoro piszesz o niezależnym dziennikarzu to pewnie dziennikarz, którego jak rozumiem pewnie byś uznawał za niezależnego nie powinien chyba w studiu telewizji publicznej śpiewać politykowi sto lat, prawda? Czy nawet jak się mówi o tym, że pewni dziennikarze z pewnego portalu przyjaźnią się z politykami opcji obecnie rządzącej, to jakoś to tutaj Ci to nie przeszkadza. Hipokryzja, aż wyje. Mam nadzieję, że nie zrobiłem nigdzie literówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satmaniak2000 Idź lepiej pooglądaj Republikę, bo widzę że ten przekaz Ci odpowieada.

Wałkujemy to już w tym temacie któryś raz z rzędu. 

Nie widziałeś pasków na TVP Info, nie widzisz teraz na Republice? Krytyka takiego przekazu jest dla hejtem, a nie sama forma przekazu? 

No to milego oglądania Republiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Szkoda tylko że nie dostrzegasz iż to co zarzucasz TVP Info masz spotęgowane w obecnej Republice, a było tym samym na TVP Info poprzednio. 

Samo to

11 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

Czy nawet jak się mówi o tym, że pewni dziennikarze z pewnego portalu przyjaźnią się z politykami opcji obecnie rządzącej, to jakoś to tutaj Ci to nie przeszkadza. 

Rachoń - były rzecznik lokalnych struktur PIS. 

Borkowska - była dyrektor biura prasowego Kukiz 15

 

Piszesz o przyjaźni, a tu masz byłych czynnych działaczy. 

To chyba hipokryzja u Ciebie hard level. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fanbonda napisał(a):

Popieram w 100%. Skoro wyrzucają Norbich, Brzozowskich, "śniadaniówki", to nie rozumiem, co Babiarz robi jeszcze w tej TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

 @satmaniak2000

To Twoja prywatna opinia. Zawsze będzie to telewizja rządowa. Ale nie jest tak łopotologicznie wtłaczana propaganda jak poprzednio. Jest swoboda wypowiedzi 

 

@Ipo

Haha bo padnę, o tej swobodzie wypowiedzi to najlepiej może zaświadczyć Babiarz.🤣

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że teraz nie wyciągnę Ci konkretnych przypadków, bo nie chce mi się grzebać i szczerze nawet mi się nie chcę, a Ty poszedłeś na łatwiznę, bo Rachoń jest pierwszym, lepszym, to nie znaczy, że podobnie nie jest i nie będzie w obecnej TVP.  Ciekawe co wcześniej napisałeś, że to jest "telewizja rządowa" super - gratuluje, że się do tego przyznajesz, a miała być podobno odbudowa mediów publicznych z gruzów, chyba dosypanie tych gruzów

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, satmaniak2000 napisał(a):

 bo Rachoń jest pierwszym, lepszym, to nie znaczy, że podobnie nie jest i nie będzie w obecnej TVP. 

Jak jest to wykarz to, jak nie jest to nie spekuluj. Tym się różnimy. 

 

@BizzareX Szkoda że uciąłeś w cytacie dwa kokejne słowa, które mówią iż pisałem o gościach. Ale rozumiem, wycięcie pasowało do zbudowania fałszywej tezy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

 @satmaniak2000

. Jest sporo materiałów krytycznych wobec rządu, czego nie widziałem przez 8 ostatnich lat. 

 

 

Pdzielam zdanie @Ipo

Jaki to jest rodzaj krytyki? Proszę o parę przykładów.

 

Edytowane przez white snake
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij oglądać to je znajdziesz. Ja nie mam żadnego obowiązku niczego Ci wykazywać, a tym bardziej rejestrować i zapisywać co gdzie zostało powiedziane. 

Ci co oglądają wiedzą, a Ci którym odpowiada bardziej przekaz obecnej Republiki nie zostaną przekonani. 

Tak jak wyżej kolega. Gdy padł konkret o dziennikarzach, byłych czynnych działaczach, zmiana tematu na Babiarza. 

To klasyczna metoda skakania z kwiatka na kwiatek, gdy dyskusja nie idzie po myśli. Dla mnie to taki trolling i nie ma sensu w nim uczestniczyć ponad pewne minimum na początku odpowiadając na pierwsze zarzuty. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci wykazałem oczywiste postacie w kontrze do zarzutu o rzekomych przyjaźniach. Zarzucasz mi że coś czego nie dopowiedziałeś mi nie przeszkadza, a Tobie nie przeszkadza czy Ci przeszkadza były czynny działacz? 

Więc albo dyskutujemy serio, albo sobie robisz wrzutkę, a jak brak argumentów, to zmiana tematu. 

Powiedziałem już co miałem powiedzieć. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zawsze musisz mieć ostatnie zdanie, jakoś to przeżyje. Natomiast bardzo odpowiada Ci przekaz obecnej TVP i nie chcesz zauważyć, że po prostu jest to, to samo co było tylko teraz jest to telewizja rządowa jak sam zauważyłeś, tyle, że obecnego rządu, z trochę złagodzonym przekazem i jak napisałem zobaczymy co będzie dalej, jednocześnie piszesz, że w tej telewizji jest krytyka rządu, ale konkretnych przykładów już nie chcesz podać. To faktycznie o czym my tutaj piszemy? Nie mam już ochoty i obowiązku polemizować z Tobą, bo jest to dla mnie niepoważne i tyle mam do napisania. Dziękuję. 

Edytowane przez satmaniak2000
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się nie zgadzam. To nie jest to co było. 

Na marginesie, takie zdanie też mogę napisać i właśnie je piszę 

Widzę, że zawsze musisz mieć ostatnie zdanie, jakoś to przeżyje.

5 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

 że w tej telewizji jest krytyka rządu, ale konkretnych przykładów już nie chcesz podać. 

Nie rejstruję TVP Info, nie notuję, więc jak mam to podać? Mam lepsze rzeczy do robienia niż przekonywanie Ciebie czy kogokolwiek innego do swojej opinii. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, BizzareX napisał(a):

Haha bo padnę, o tej swobodzie wypowiedzi to najlepiej może zaświadczyć Babiarz.🤣

Tylko sobie krzywdy nie zrób. To była prywatna opinia Babiarza, a jeśli jest profesjonalistą to powinien ją zachować dla siebie. No, ale właśnie jeśli jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...