Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Ewidentnie masz problem z czytania ze zrozumieniem. 

Nawet Pospieszalski im przeszkadzał. Zgadnij komu. 

Proszę bardzo http://old.sdp.pl/aktualnosci/6067,mam-innne-zdanie-zamiast-warto-rozmawiac,1294953094 czyli i jednym i drugim. 

A swoja drogą kto z konserwatywnych publicystów dostal program w TVP w ramach pluralizmu, który jak przekonywałeś od miesięcy, zapewne lat  ma charakteryzować nadawcę publicznego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne transfery z Polsatu do TVP Info i do "19.30

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/anna-halas-tvp-anna-lubian-halicka-tvp-info-koniec-polsat

Cytat

Dziennikarki Anna Hałas i Anna Łubian-Halicka przechodzą z Telewizji Polsat do Telewizji Polskiej

Cytat

teraz będą reporterkami programu „19.30”, a Hałas będzie też prowadzić pasma informacyjne w TVP Info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Pluralizm nie musi oznaczać że tzw. konserwatywny publicysta dostanie swój program ;)

Akurat gdyby było tak, jak kilkanaście lat temu, że w TVP swoje programy mieli zarówno Cejrowski i Walendziak z poglądami konserwatywnymi, jak i Diatłowicki, który był liberałem, to wtedy pluralizm byłby zachowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można go także zachować, zapraszając różne strony do dyskusji.

Nigdzie nie jest napisane że publicyści z każdej strony sceny mają mieć swój program.

Prowadzący jest tylko moderatorem dyskusji. Jeśli zachowuje umiar i daje swobodę wypowiedzi uczestnikom programu już jest dobrze i na pewno większy pluralizm niż był przez 8 ostatnich lat.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, widzimy ta równowagę w dyskusji, zwłaszcza w sprawach prawnych gdzie zapraszani sędzia Żurek i prokuratur Wrzosek i wszyscy się xe wszystkimi zgadzają. 

Ten kit o pluralizmie dyskusji wciskaj ty.m co nie zerkają na TVP info i nie widza jsk wygląda ten pluralizm dyskusji i opinii

Edytowane przez fanbonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

@fanbonda Prawo jest prawem, nie jest ocenne w zależności od sympatii politycznych ;) Kiepski przykład.

Są spory wśród prawników i kazda strona ma swoje argumenty prawne. Gdyby  było tak jak twierdzisz nie byłoby odmiennych wyroków w analogicznych sprawach. Interpretacje prawa są różne. Pluralizm dyskusji oznacza to, ze dopuszczamy do dyskusji, a to kogo ty uznajesz za autorytet prawny( nie masz odpowiedniej wiedzy prawniczej by to osądzać) to juz kwestia subiektywna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory dotyczące praworządności trwają od 2015r @fanbonda

Wcześniej były zastrzeżenia do pracy sądów, ale nie do fundamentów ich funkcjonowania.

Nie można do dyskusji o fundamentach zapraszać nominatów partyjnych. Ja jestem bardzo zadowolony że w tej dyskusji uczestniczą wyłącznie profesjonaliści, którzy za obronę niezależności byli represjonowani postępowaniami dyscyplinarnymi, zsyłkami w delegacje, czy inwigilowani Pegasusem. Takie osoby są właśnie gwarancją obiektywizmu i niezależności, dlatego nie dziwi mnie że są zapraszani do programów publicystycznych w których dyskutuje się o prawie.

15 minut temu, Kirk napisał(a):

A wracając do tematu wątku to szykuje się kolejny transfer, tym razem z RMF.

Ciekawe. To chyba pierwszy transfer z RMF, czy mi się wydaje?

Widzę jeszcze Roch Kowalski także z RMF. Podlinkowany jest artykuł z 29.01.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zauważyłem, że w sprawach prawnych zapraszane są osoby tylko z jednej strony sporu. Bo tak, to również jest spór polityczny, a interpretacje są różne. Czy się komuś to podoba czy nie. W całej reszcie spraw - tylko Warzecha pojawia się od czasu do czasu, a cała reszta gra w jednej orkiestrze.

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

Nie można w imię pluralizmu na równi stawiać zdania autorytetów prawniczych z nominantami Ziobry.

Dlaczego deprecjonujesz część sędziów?

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Zatem zdanie innych nie ma tu znaczenia.

Wolność słowa pełną gębą.

 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Ciekawe kiedy to przyhamuje? Zamiast przygarniać nowych ludzi mogliby w końcu rozwiązać kwestie Placu Powstańców. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...