Skocz do zawartości

Słabość systemu kodowania CP


czarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszła, ale z jakim trudem - przez te złomowate dekodery opóźnił sie czas wyłączenia nagry2 - chyba z thomsonami nie mogli się uporać. Nawet chyba wymieniali wtedy te dekodery - było zamieszanie jakieś.

Z drugiej strony polsat pozbył sie trochę tego złomu sprzedając część dekoderów.

Zobaczymy co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już pisałem wcześniej, że prawdopodobnie jest złamany, choć to jest dziwne, ale to przez pomyłkę jakąś jak karty rozsyłali to coś źle zrobili, nie pamiętam dokładnie, ale znajomy mi pisał, że on ma kumpla, który ma już klucze. Sorry, ze poruszam temat taki, ale to miało być jako wyjaśnienie. Wieć moze nie długo Nagra4 :?::twisted::lol::P

To co się dzieje to jest przegięcie... nie chce mi sie szczególnie wierzyć, że już zmałana, ale to jest bardzo dziwnie prawdopodobne. Ehh sam nie wiem co myślęc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz się go pytałem i on sam mówi, że korzysta z Nagry3, zeby oglądać sobie test HD w Cyfrowym Polsacie, więc wierzę mu, choć nie powinien tego robić, ale to już inna sprawa. Przecież nie ma karty aby oglądać te testy, bo kart jeszcze nie ma i jakoś dziwne, ze mu działa, więc wierzę.

 

Znowu pisze o niezgodnym z prawem sposobem odbierania TV za co przepaszam, ale chodzi o wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super ma ogladaja kolorowe paski w HD- naprawde zazdroszcze ...

przekazy identyfikują się jako: Test HD-1, Test HD-2, Test HD-3 oraz Test HD-4. Kanały nadawane są w kompresji MPEG-4. Trzy z nich są kodowane w Nagravision 3. Test HD-2 nie jest szyfrowany, ale obecnie zobaczyć tam można tylko planszę testową. Z Test HD-1 nadawane jest EPG (napisy Untitled + numer, które zmieniają się co godzinę).

 

zakladam ze on to oglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieszczoch: z tym cytatem to nie trafiłeś, zawartość transpondera ciągle się zmienia, także te informacje są już nieaktualne.

 

teraz się go pytałem i on sam mówi, że korzysta z Nagry3, zeby oglądać sobie test HD w Cyfrowym Polsacie, więc wierzę mu,

To przestań mu wierzyć :P Owszem, kodowanie Nagra3 pojawia się przy tych testach, jednak i simulcrypt jest stosowany. Jeśli odbiera to piracko to korzysta z Nagry2 :)

 

 

Na koniec przypomnę, że za piracenie to można ponieść pewne konsekwencje, także pamiętajcie o tym pisząc swoje posty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz się go pytałem i on sam mówi, że korzysta z Nagry3, zeby oglądać sobie test HD w Cyfrowym Polsacie, więc wierzę mu, choć nie powinien tego robić, ale to już inna sprawa. Przecież nie ma karty aby oglądać te testy, bo kart jeszcze nie ma i jakoś dziwne, ze mu działa, więc wierzę.

 

Znowu pisze o niezgodnym z prawem sposobem odbierania TV za co przepaszam, ale chodzi o wyjaśnienie.

 

Kolega Cię poprostu w konia zrobił :P, żeby mieć klucze to trzeba mieć najpierw karte, a kart Nagra 3 jeszcze Polsat nawet nie rozsyłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie testy HD można oglądać (niestety) piracko, bo są w Nagravision 2 - Nagravision 3 nie ruszony.

 

Co do Nagravision 3: TV Cabo stosuje nieco inną modyfikację niż ta, którą testuje Cyfrowy Polsat, więc ew. złamanie zabezpieczeń nowych kart TV Cabo nie będzie wcale oznaczało, że i u nas tak szybko piraci to rozpracują.

 

W każdym razie póki co nic nie jest rozpracowane - po forach krąży ta sama fotka, a Decode: Network powinno wszystko wyjaśniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...