Skocz do zawartości

Słabość systemu kodowania CP


czarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=33794

 

Wywiad z Dominikiem Libickim

 

Piractwo to klasyczna zabawa w kotka i myszkę, która jest wpisana w prowadzoną przez nas działalność. Nasz system NagraVision Aladin jest bezpiecznym systemem. Wprawdzie mieliśmy kłopoty, ale sytuacja została szybko opanowana. Jesteśmy w zdecydowanie lepszym położeniu niż inne platformy korzystające z hybrydowych systemów NagraVison. Przed Mistrzostwami wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenia, a w zanadrzu mamy kolejne - nie boimy się. Nasza umowa z NagraVision gwarantuje nam także wymianę kart w przypadku zaistnienia takiej potrzeby. Podsumowując, mamy gwarancję bezpieczeństwa od NagraVision.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz key publik do jutra do 13stej będzie śmigało ale szkoda ze Polsat tak pada no bywa ciekaw jestem jak długo pozwolą sobie tak działać piratom:) może wejście au by coś zmieniło i by zabezpieczenia jakieś wdrążyli nowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem robi sie coraz wiekszy.. i co z tego ze zmienili klucze skoro juz po kilku godzinach sa nowe. jedynym w miare rozsadnym wyjsciem byla by zmiana kluczy np 1 na polgodziny, badz godzine. teraz jak jeszcze nie ma AU bylo by to dosc meczacym zabiegiem dla piratow.. zmieniac klucze jak najczesciej, sprobwac wyslac nowy eeprom na karty, badz ewentualnie wymusic od kudelskiego nagra 3, innych wyjsc nie widze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tez nie jest dobrze.. a jezeli mieli by wieksze klopoty to jest szansa ze szybciej zaczna egzekwowac od dostawcy nowe zabezpieczenia, bo poki co sie do tego nie pala.. ale wyglada na to ze nagravision to przeztek: CP,premiere, D+, DigiTV, Cabo - wszystkie dostepne piracko i wszystkie korzystaja z nagra ....

system porazka :)

a przypatrzmy sie przy okazji sytuacji Cyfry. system seca 2, raczej tez slaby, ale... cyfra jako bardzo nieliczna korzysta z tego systemu, i nikomu z zagranicy nie chce sie tego rozpracowywac . jakis czas temu sky italia korzystala z tego systemu i wlosi rozpracowujac to ,rozpracowali rowniez dla polakow cyfre. teraz sky italia zmienila system, a cyfra pozostala sama, i nikt sie nia ni interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komu w Polsce zależy na C+ w [beep]? Ano nikomu. Mosc kwitnie, z oryginalnymi kartami idzie zrobić praktycznie wszystko... Dawcom sharingu - tym to najmniej, bo nie trzeba płacić abo, a "kasiore można trzepać". Zwykłym userom wiadomego forum? A co oni mogą, poza tym obecna sytuacja szalenie im odpowiada - 100 zł za zgubienie i Cyfra + full auto...

A prawdą jest że ostatnio [beep] na C+ przyszło z Italii i Hiszpanii, oni teraz zajęli się odpowiednio mosc kart Sky Italia i łamaniem Nagry. Więc można powiedzieć, że C+ jest bezpieczna...

CP ma gorzej, bo koduje w systemie złamanym całkowicie. Digital+ zmnienia klucze po 2 razy na dzień, ale zawsze znany jest już "next key".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moderatorzy tej strony.Zamknijcie ją wreście.Mam kilka argumentów na moją propozycję.Po pierwsze:trzeba jasno powiedzieć Nagra jest off.Po drugie:po co roztrząsać,czy zmienią system,czy nie.Po trzecie:przeczytałem całą dyskusję od początku,myśli i wątki się powtarzają.Nikt nic nowego nie wnosi do dyskusji.Po czwarte najważniejsze:kolega mój ma niesamowity ubaw z tej dyskusji,ponieważ ogląda CP edukacyjnie i gdy czeka na jasność,to dowiadóje się o tym najpierw z tego forum"I ZNOWU ZŁAMALI",a następnie wchodzi na wiadome strony i ściąga klucze.Tak by musiał przekopać kilka portali,a tak ma informację na tależu.A co do C+,to nie jest tak jak pisze Radegast.Czy nikomu nie zalerzy na tej platformie?Wątpie.Na(wiadomych choć nikt się nie wie jakich?HA) stronach internetowych w Niemczech,są klucze na C+ już na Wrzesień.Tylko to nie taka prosta sprawa,żeby one działały.Pod jednym się podpisuję,C+ nie dorasta do pięt CP.Ta platforma(czyli CP)poraża swoją propozycją kanałów filmowych np:Zone Romantica niesamowita i wartka akcja seriali.TV1000 najnowsze produkcje.Playboy(najstarsi ludzie nie widzieli takiej perwersji).Jestem abonentem C+(pakiet prestiżowy)i naprawdę poraża mnie to,że mozna pisać takie bzdury.Kochajcie CP,ale nie stawiajcie jej ponad wszystko.

 

Edycja RafiX: A ja zalecam popracować trochę nad ortografią :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Ta platforma(czyli CP)poraża swoją propozycją kanałów filmowych np:Zone Romantica niesamowita i wartka akcja seriali.TV1000 najnowsze produkcje.Playboy(najstarsi ludzie nie widzieli takiej perwersji).Jestem abonentem C+(pakiet prestiżowy)i naprawdę poraża mnie to,że mozna pisać takie bzdury.Kochajcie CP,ale nie stawiajcie jej ponad wszystko.

A co to ma wspólnego ze słabością kodowania Cyfrowego Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czwarte najważniejsze:kolega mój ma niesamowity ubaw z tej dyskusji,ponieważ ogląda CP edukacyjnie i gdy czeka na jasność,to dowiadóje się o tym najpierw z tego forum"I ZNOWU ZŁAMALI",[..]

nie ma takiego czegos jak ogladanie edukacyjne. twoj kolega to poprostu - zlodziej

 

Jestem abonentem C+(pakiet prestiżowy)i naprawdę poraża mnie to,że mozna pisać takie bzdury

dziekujemy za podkreslenie jakiego pakietu jestes abonentem (wnosi to niezwykle wiele do dyskusji), a skoro jestes abonentem cyfry to w dziale do tego przeznaczonym wylewaj swoje przemyslenia i zale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie no i co po raz kolejny klucze pojawiły sie kurcze bawią sie z tymi piratami czy co?? :D:D ale spoko czekamy na działania ze strony sloneczka bo póki co często sa te kluczyki a cierpi.ą tylko legalni abonenci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Dlaczego cierpią legalni abonenci.Nie bronię broń boże piratów,ale czy abonenci przez to że są jakieś klucze,mają gorszą jakość obrazu?Czy przez to zostanie podniesiony abonament?To co piszesz graniczy z absurdem.Jak ktoś cierpi np.z bólu idzie do lekarza(w tym przypadku chyba warto się zwrócić do operatora CP).Czy pisał jakiś jarecki123 z błędami czy nie,jednak kolejna osoba daje znać jego koledze o tzw.świecącym słoneczku.Ma on jednak trochę racji.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na myśli mniejsze zyski polsatu co odbija się na abonamencie na ofercie programowej na braku sortu itd..aspekty darmowego oglądania sa przerażające to co jest obecnie odboja sie na sprzedaży słoneczka:) i dostęp piracki koszty zablokowania czasami mogą być spore :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...