Skocz do zawartości

Słabość systemu kodowania CP


czarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moj kolega do pewnego czasu tez uwazal ze CP to syf a teraz sam go ma i jak tu zrozumiec czlowieka. ale wracajac do tematu ciesze sie ze polsat cos zaczal robic aby zablokowac nielegalny dostep do oferty gdyz jest to nie fair dla nas abonentow ktorzy oplacaja pakiet(y) co miesiac a inni pobiora klucz z sieci i nic nie placa a maja to samo a nawet wiecej bo wszystkie kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie było pare dni śmigało szkoda tylko się n******ć, cos nie tak wiekszosc p[beep]sla:/, U mnie tez kilka kanalow... off , noooo chyba pomalu koniec promocji tylko TVNy mam :(

Mógłbym to czytać bez końca. Tak narzekają , że CP to szajs a jak sie skończyła promocja :wink: to wszyscy jęczą. Moja rada tak bądź legalny a słoneczny uśmiech zagości na twojej twarzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie systemy np:

-VideoGuard

-Conax

-PowerVu

I chyba to wszytko no chyba że jeszcze Irdeto ale pewien nie jestem!

Sa to systemy [poprostu mniej popularne przez platformy a zarazem drogie (bynajmniej nie Conax)

 

Edycja Burli: Poprawiłem nazwę systemu kodowania

 

Irdeto już dawno został rozpracowany tylko mało platform z niego korzysta

więc dlatego jest mało popularny a co do Nagry2 CP będzie robił wszystko ale czy mu się uda czas pokaże.Jak poniosą straty to odbije się na abonamencie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piractwo to palaga ktora niszczy wiele branz. np. branza muzyczna (zwlaszcza w polsce) z ktora jestem zwiazany sluzbowo jest w mega zlej kondycji. tutaj o zabezpieczeniach antypirackich juz dawno przestano myslec na powaznie. musiala by zajsc niesamowita zmiana nastawienia do tego samych piratow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, ale każdy woli mieć więcej dla siebie, chociaż jeżeli ktoś jest katolikiem to wiara mówi, że nie można być człowiekiem, który leci tylko za kasą, aby mieć jej na max'a. Zaś w protestantyźmie jest to na odwrót niż w mojej religi. Wiem to, bo miałem lekcje akurat całkiem dawno na ten temat, ale pamięć coraz lepsza hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu np: Polsatu wolałbym wydac 10x więcej kasy na NDSa niż pakowac później w Nagre i bulić za piratów!

Kiedyś ta inwestycja w dekodery NDS jak i sam system zwróciła by sie, a i piractwa by nie było

I co to za różnica? NDS także jest do złamania, nikt nie zagwarantuje tego, że nie padnie. W tym momencie jest najniebezpieczniejszym systemem i jego padniecie automatycznie odblokowuje pół platform Europy a dojcie kolejnych tylko zwiększa to ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze co człowiek stworzy do inny dla rozrywki złamie nic nie jest idealne a poza tym slyszałem ze nds jest złamany tylko nieoficjalnie więc jak dla mnie takie ryzyko jest było i zawsze bedzie obecne mozna tylko blokować znalezione dziurki przez piratów i jakos z tym walczyc bo na stałe sie tego nie wyeliminuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piractwo to palaga ktora niszczy wiele branz. np. branza muzyczna (zwlaszcza w polsce) z ktora jestem zwiazany sluzbowo jest w mega zlej kondycji. tutaj o zabezpieczeniach antypirackich juz dawno przestano myslec na powaznie. musiala by zajsc niesamowita zmiana nastawienia do tego samych piratow.

 

W temacie(kolor) winni głównie są dystrybutorzy i [beep]e pseudo-gwiazdy, gdyby nie zachłanność na szmal to płyty były by tańsze o kilkadziesiąt procent i piractwo przynajmniej w tym temacie by zanikło :lol:

cóż lecz trzeba łapać chwilę i pieniądz bo druga taka okazja się może nie powtórzyć :!:

 

 

A to jako ciekawostka :wink:

Zabezpieczenia HD DVD złamane

 

http://media2.pl/technologie/19117-zabe ... amane.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...