Skocz do zawartości

Kiedy Fox life w Cyfrze +?


michael22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Sajmon ja Ci proponuje nie podpisywać się FAN CYFRA+ tylko CHORY FANATYK Wypowiadasz się na temat kanału, którego na oczy nie widziałeś a wierz mi ze wielu nawet bardzo wielu abo C+ chciało by miec dostęp do tego kanału. Dorośnij chłopie bo Twoje wypowiedzi sa na poziomie jakiegoś narwanego małolata. Masz prawo uważac ze C+ jest lepsza, ale chłopie bez przesady. Pozdrawiam

 

 

Dobrze, wierze Ci, że może kanał być ciekawy. Ale czemu od razu odwołujesz się do agresji? Posłuchaj, może wiesz, że istnieją tacy ludzie jak znajomi i sąsiedzi? I może mógłbyś się domyśleć, że z niczego kanału nie krytykuję. Posiadam bardzo dużo znajomych co ma CP i poznaję ich zdanie na temat platformy i dlatego się wypowiadam. Czyżbym to ja miał nazwać się chorym fanatykiem? A kto broni CP i gotowy byłby wydrapać oczy (mówiąc niedosłownie) ?? Zrozum, ja nie pisze sobie od tak. Rozumiem Ciebie ale i rozumiem znajomych. To zrozumiałe, każdy chwali swoje. I ja z księżyca nie biore swojej krytyki.

A tak z ciekawości - interesuje Cię serial Ally McBeal ??? Bo z tego co mówią znajomi, to taki serial i tego typu seriale mają wystąpić na tym kanale. Pytam, bo bardzo bronisz kanału. Jarek, Nie gniewaj się już. Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie znowu C+ dolaczyla kanaly w ostatnim czasie?

Disney- Polsat tez go dolaczyl

Podroze.tv-powrot po przerwie FTA

Cinemax 2-od dawna już jest w Polsacie

Wiec to nie sa zadne rewelacje, jak na wspaniala C+.

A o HBO Comedy nie ma co sie wypowiadac bo kanalu jeszcze nie ma w Polsce, a ramowka bedzie sie roznila od tej w USA (patrz przyklad Cinemax).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówcami, FOXlive sie przyda, zawsze można spojrzeć na jakiś stary serial chodz wg. mnie to bardziej kanał babski.

 

@Sajmon daj spokój, sam ma cyfre+ ale bez przesady.

CP nie można lekceważyć ! Ma więcej ABO niż cyfra i stał sie groźnym konkurentem. Za jakiś czas może sie okazać że będzie atrakcyjniejszą platformą niż Cyfra dzięki większej liczbie abonetów. Wg. mnie polsat lepiej prowadzi polityke marketingową. Rozwija sie jak burza. Na moim osiedlu czarne anteny wyrosły jak grzyby po deszczu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietylko u ciebie:) a polsat cena /oferta tojest bardzo ladna a kto chce premiuma niech ma cyfre:) HIT to abo za 9,90 wiele ludzi ma na wsi ta oferte a ci co decydują sie na mini to zmieniają zdanie i biora familijny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew wcześniejszym informacjom, pochodzącym od rzeczniczki stacji Fox Life, kanał w najbliższym czasie nie dołączy do oferty programowej platformy Cyfra+.

 

Jak poinformowała Marta Jóźwiak, PR manager spółki CANAL+ Cyfrowy w chwili obecnej nie są prowadzone żadne rozmowy z nadawcą Fox Life. Kanał na razie pozostanie więc dostępny tylko dla abonentów platformy Cyfrowy Polsat. Niewykluczone jednak, iż w ciągu najbliższych miesięcy kanał trafi do wybranych polskich sieci kablowych.

 

FOX Life jest pierwszym kanałem uruchomionym w Polsce bezpośrednio przez globalnego giganta medialnego Fox. W FOX Life można oglądać popularne amerykańskie seriale (z polskim lektorem), jak np. "Gotowe na wszystko", "Chirurdzy" czy "Ally McBeal" oraz programy typu reality show, jak np. "Proste życie" z udziałem Paris Hilton i Nicole Richie.

 

SKYsunSAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ze stevie, niema takiej osoby na świecie. Każdy chce jakiegoś innego kanału lub trafią się ludzie, którzy będą chcieli tego samego. Każdy chce, aby oferta była szeroka jak zboża nad błękitnym Niemnem rozciągnione. Mi zależy na tym kanale m.in dlatego, żeby powiększyła się oferta Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Chlopie jak mozesz wypowiadac sie o czyms czego nie widziales lub nie probowales. Przeciez to jest chore. Tak robia tylko ludzie, ktorzy sa do czegos uprzedzeni bo tak i juz. Glupota jest takie wypowadanie swojego zdania. Czlowiek powinien sie wypowiadac na temat czegos jak juz to zobaczy przestestuje i ma swoje zdanie a nie ma pojecia o tym co pisze ale z gory wie ze to zle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku mnie nie interesuje kanal w ktorym leca takie glupoty jak np Ally McBeal czy inne denne serialiki i programy. Tego to ja mam dosyc w ogolnodostepnych kanalach i nie mam zamiaru dodatkowo jeszcze placic za to. I nie mow mi co mi sie podoba a co nie. Chyba ja lepiej wiem co mi sie podoba :wink: Wypowiadam swoje zdanie na ten temat chyba po to m.in jest to forum kolego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, mylisz sie Pawop ja podchodze do tego w ten sposob ze nie wazne na jakiej platformie on jest dla mnie i tak jest beznadziejny chociaz go jeszcze nie ogladalem :P Szczerze mowiac to wole juz AXN-y choc i tak malo co ogladam na nich :)

 

 

Oczywiście. Również tak uważam, nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie sobie jaki badziew leciał na początku na AXN czy na Cinemax.

 

Teraz jest nieco lepiej, nie wiele lepiej, ale... lepiej :D

 

Foxlive dopiero ruszył więc czego oczekiwać od razu ? LOST 3 ?

 

 

Dla mnie to porażka cyfry. CP znowu szybsze. Wcześniej był też cinemax2.

Przed chwilą były posty - HURRA nowy kanał.

A teraz że dziadostwo.

To jest kanał dla pań, tak jak tvn style czy club.

Nam sie nie spodoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...