Skocz do zawartości

Kiedy Fox life w Cyfrze +?


michael22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP nigdy nie będzie lepszy od C+ ! Nie ma co się za bardzo porównywać do C+. C+ jest powiązana z europejską bogatą firmą CANAL+ Cyfrowy i będzie wprowadzać i wprowadza nowe usługi i poszerza porządnie swoją ofertę. W ogóle jaką śmieszną stronę internetową ma CP! Nie może się nawet w tym porównywać do C+! To CP schodzi bardziej na psy od C+!! Ludzie krytykują C+ ponieważ jest droga ale godna swojej ceny. Krytykują co niektórzy C+ dlatego ponieważ nie jest ona dla wszystkich i trzeba jednak mieć na nią pieniądze. Stawia się na jakość a dopiero na cenę! i CP się cieszy bo ma dużą ilość abonentów ale ci abonenci nie mają szans na inną platformę tym bardziej jak w Polsce istniały jeszcze dwie platformy i nie mieli innej możliwości i wybrali CP choć wielu chciało mieć C+. 8) CP poza tym nie ma żadnego kanału premium i niech się jedynie cieszą, że posiadają od HBO Polska CINEMAXy :D VOD i HD w C+ i będzie jeszcze lepiej.. Pozdrawiam.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jesli chodzi o oferte to cyfra przesadza z cena i to duzo a co do polsatu to jak dla mnie cena i oferta polsatu jest zadowalająca i za te same pieniądze w cyferce niemam prawie nic sensownego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to cena przesadzona, majac DUZO lepsze kanaly filmowe i DUZo lepszy sport najlpeszy:D to cena nie jest taka zla przy(b)najmnej siadam w weekend i ogladam najlepsze ligi europy a nie beznadziejna lige grecka,championship,czy slaba szkocka i portugalska:/ jedyna ale to tylko troche lepsza jest liga holenderska ale CP ostatnio nie pokazal hitu tej ligi wiec bez komentarza, poza/tym mozna obejrzec NBA i od niedawna NFL(chociaz mnie nie interesuje NFL) poprostu da sie cos obejrzec a majac CP wkurzalo mnie to ze kupowali kolejne nudne ligi:/ , a co do ceny za CP place( jeszcze 3 miechy) 49,80zl i jak juz mowilem kiepska oferta jak dla mnie, za C+ place z promocja 56zl i mam wszysko co najlepsze.

Post troche nie w temacie ale tylko odpowiedzialem:D

Edycja:bogdan425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze cyfra zbyt mocno wywindowała cena za pakiet startowy, pakiet tematyczny zbliżony do pakietu familijnego tylko szkoda ze programowo a nie cenowo tu trzeba przyznać ze przewagę ma polsat /świadczy o tym ilość abonentów/, ale przynajmniej cyfra przy takiej cenie ma możliwość takich wariantów jak obecna promocja, na co raczej polsat nie może sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musza robić takiej promocji bo ceny na styarcie w CP sa niższe od tych po obmniżce w C+ zważywszy na to, że są one niższe tylko przez kilka miesięcy a później płać żabojadą!!!!!!

Aha i jeszcze jedno wkurza mnie jak czytam, że abonentów CP nie stać na C+. Pomyłka stary ponieważ płacimy za to co ogladamy a tak naprawde to obecnie ludzie młodzi maja mało czasu na ogladanie TV i jeleniem jest ten kto wykupuje w C+ najwyższy pakiet za 145 zł i obejży jeden film na HBO i 2 mecze na Canal+Sport.

Nie pisze tak bo sam mam CP tylko kieruje mna zdrowy rozsądek.

A co do CP to zobaczymy w połowie roku jak bardzo ich oferta zagrozi ofercie C+ i wtedy pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał żeby wyrzucili nawet kilka badziewiastych kanałów i uszczuplili miejsca na TP tak aby wzrosła jakość kanałów. Na co mi jakiś nowy kanał z serialami które 5 lat temu polsat1 puszczał.

 

Zgodze sie z @Manio

CP juz bardzo poważnie zagroził Cyfrze. Na początku był skierowany do ludzi uboższych ale po jakimś czasie gdy zyskał klientów stopniowo podnosił cene a klient z przyzwyczajenia zazwyczaj zostawał przy tej platformie. Cyfra natomiast jest "drogą" platformą - tak sie utarło.

 

Jak bardzo polsat zagrozi cyfrze widać po tym co kupują ludzie w sklepach.

Polsat schodzi bardzo ładnie. Sam znam chyba ok. 15 znajomych którzy mają polsat a cyfre ma moze ze 2-óch moich znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manio do końca z tymi "niższymi" cenami na cyfrowym polscie nie jest tak: tematyczny po obniżce kosztuje 30 złotych i nie "kilka miesięcy" tylko 12 /czyli rok/ a to jest różnica. Natomiast po okresie promocyjnym za przedłużenie umowy na kolejne 12 miesięcy kolega dostał takie same waunki jak w promocji czyli 25% rabatu + 10% za stałe zlecenie wiec suma sumaru nie wem który pakiet wychodzi taniej, bo z tego co sie orientuje sam familijny kosztuje cos ok.35 zł. no i zawsze możesz dopakowac za za 18 zł /w propmocji/canal+ co razem nam da ok 49 zł czyli tak jak "ful" w polsacie /w promocji/ wiec bardzo podobnie co do ceny, a oferta znacznie ciekwsza w tym przypadku w cyferce!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musza robić takiej promocji bo ceny na styarcie w CP sa niższe od tych po obmniżce w C+ zważywszy na to, że są one niższe tylko przez kilka miesięcy a później płać żabojadą!!!!!!

Aha i jeszcze jedno wkurza mnie jak czytam, że abonentów CP nie stać na C+. Pomyłka stary ponieważ płacimy za to co ogladamy a tak naprawde to obecnie ludzie młodzi maja mało czasu na ogladanie TV i jeleniem jest ten kto wykupuje w C+ najwyższy pakiet za 145 zł i obejży jeden film na HBO i 2 mecze na Canal+Sport.

Nie pisze tak bo sam mam CP tylko kieruje mna zdrowy rozsądek.

A co do CP to zobaczymy w połowie roku jak bardzo ich oferta zagrozi ofercie C+ i wtedy pogadamy.

 

 

Pamiętaj o jednym Canal+ to potęga a nie taka szara myszka jak Polsat

i nie obawiam się zagrożenia ze strony polsatu który nadal odbiega ofertą programową choć i tak już poprawił i dużo ludzi patrzy na ceny na co może sobie pozwolić byłem świadkiem jak młoda dziewczyna chciała

kupić PC i większość kanałów jej nie odpowiadała tylko skusiła ją cena :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem jak pewien pan kupował CP i powiedział że nie chce miec nic wspólnego z C+ bo go pare razy w konia zrobili. Wybrał CP ponieważ jest zagorzałym fanem siatkówki. Facet nie jest tez biedny to jeden z najbogatszych ludzi w moim mieście. Więc @muri takie teksty zachowaj dla dzieci bawiących się w piaskownicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Foxa to powinni go wprowadzić do cyfry ale nie muszą się śpieszyć :D bo do kwietnia 2008 roku mam umowę z Cp więc będe go oglądał a dopiero od lutego 2007 zawita do mnie cyfra więc jest spox :)

Kanał jest super oglądam go już pare dni i na razie mnie nie zawiódł za wyjatkiem EPG, które coś się zrypało :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CP nie robi w konia? ja np napisalem wypowiedzenie umowy 4 stycznia 2007 roku, czas mialem do 10 stycznia, wyslalem ist polecony priorytet ktory dochodzi na nastepny dzien , wczoraj dzwonie do BOK CP i babka mi mowi ze niesety jeszcze list nie zostal zarejestrowany u nich, pytam jej czy liczy sie data stepla czy to kiedy oni sobie laskawie otworza moj lisyt i go zarejestruja:| i oczywiiscie liczy sie to kiedy go zarejestruja:/ to co kurrrr?? ja moge czekac nawet miesiac i placic miesiac dluzje bo oni beda grac na czas?:| to jest dobre raktowani klienta? niedosc ze maja tragiczna oferte to jestszcze na koniec probuja jak najwiecej zedzrec z klienta:/ po [beep]e jest 3 miesieczne wypowiedzenie? chyba po to zeby mili zcas na wylaczenie mi tego badziewia a nie jeszce ja bede zcekal az oni przeczytaja moje wypowiedzenie:/ tak samo umowa dlaczego kazdy abonent nie ma takiej samej umowy? sa rowni i roowniejsi czy co? jedni maja cinemaxy inni nie, jedni maja miesieczne wypowiedzenie inni 3 miesieczne:/ szkoda gadac bede patrzyl z radoscia jesli zacznie im spadac liczba abonentow :D a pozatrym jak juz ktos napisal nie wiadomo czy chodzi o aktywna liczbe abonentow czy o wszystkich.

Edycja:bogdan425 - co tu robi ten post (i z błędami) :roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CP nie robi w konia? ja np napisalem wypowiedzenie umowy 4 stycznia 2007 roku, czas mialem do 10 stycznia, wyslalem ist polecony priorytet ktory dochodzi na nastepny dzien , wczoraj dzwonie do BOK CP i babka mi mowi ze niesety jeszcze list nie zostal zarejestrowany u nich, pytam jej czy liczy sie data stepla czy to kiedy oni sobie laskawie otworza moj lisyt i go zarejestruja:| i oczywiiscie liczy sie to kiedy go zarejestruja:/ to co kurrrr?? ja moge czekac nawet miesiac i placic miesiac dluzje bo oni beda grac na czas?:| to jest dobre raktowani klienta? niedosc ze maja tragiczna oferte to jestszcze na koniec probuja jak najwiecej zedzrec z klienta:/ po [beep] jest 3 miesieczne wypowiedzenie? chyba po to zeby mili zcas na wylaczenie mi tego badziewia a nie jeszce ja bede zcekal az oni przeczytaja moje wypowiedzenie:/ tak samo umowa dlaczego kazdy abonent nie ma takiej samej umowy? sa rowni i roowniejsi czy co? jedni maja cinemaxy inni nie, jedni maja miesieczne wypowiedzenie inni 3 miesieczne:/ szkoda gadac bede patrzyl z radoscia jesli zacznie im spadac liczba abonentow :D a pozatrym jak juz ktos napisal nie wiadomo czy chodzi o aktywna liczbe abonentow czy o wszystkich.

Edycja:bogdan425 - co tu robi ten post (i z błędami) :roll::roll::roll:

 

To byla odpwoiedz na post Jarka, a co do bledów to nie rob z siebie nauczyciela , mozesz je poprawiac ale bez glupich uwag :? ty nigdy nie popelniasz bledow?(pisalem to szybko i "czepalo mnie" jak pomyslalem o CP:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CP nie robi w konia? ja np napisalem wypowiedzenie umowy 4 stycznia 2007 roku, czas mialem do 10 stycznia, wyslalem ist polecony priorytet ktory dochodzi na nastepny dzien , wczoraj dzwonie do BOK CP i babka mi mowi ze niesety jeszcze list nie zostal zarejestrowany u nich, pytam jej czy liczy sie data stepla czy to kiedy oni sobie laskawie otworza moj lisyt i go zarejestruja:| i oczywiiscie liczy sie to kiedy go zarejestruja:/ to co kurrrr?? ja moge czekac nawet miesiac i placic miesiac dluzje bo oni beda grac na czas?:| to jest dobre raktowani klienta? niedosc ze maja tragiczna oferte to jestszcze na koniec probuja jak najwiecej zedzrec z klienta:/ po [beep] jest 3 miesieczne wypowiedzenie? chyba po to zeby mili zcas na wylaczenie mi tego badziewia a nie jeszce ja bede zcekal az oni przeczytaja moje wypowiedzenie:/ tak samo umowa dlaczego kazdy abonent nie ma takiej samej umowy? sa rowni i roowniejsi czy co? jedni maja cinemaxy inni nie, jedni maja miesieczne wypowiedzenie inni 3 miesieczne:/ szkoda gadac bede patrzyl z radoscia jesli zacznie im spadac liczba abonentow :D a pozatrym jak juz ktos napisal nie wiadomo czy chodzi o aktywna liczbe abonentow czy o wszystkich.

Edycja:bogdan425 - co tu robi ten post (i z błędami) :roll::roll::roll:

 

To byla odpwoiedz na post Jarka, a co do bledów to nie rob z siebie nauczyciela , mozesz je poprawiac ale bez glupich uwag :? ty nigdy nie popelniasz bledow?(pisalem to szybko i "czepalo mnie" jak pomyslalem o CP:D)

.....może nie tak bardzo, tym razem, błędy mnie "zabolały" jak post, który powinien być w innym temacie. Jeśli to jest odpowiedź na post Jarka, to :roll::roll: - tylko proszę bez polemiki - bo takie posty odejdą.

 

-pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsatu nie oglądam, nie posiadam anteny siatkowej, zastanawiam sie nad zakupem modułu dostepu polsatu /pakiet mini/ tylko nie wiem czy jest sens płacic 10 zł za sam polsat /pozostałe kanały sie dubluja/ no i jeszcze umowa na 27 miesięcy troche za długi okres co by sie wiązac z ta platformą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...