Skocz do zawartości

Kiedy Fox life w Cyfrze +?


michael22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma szału z tym kanałem. CP nie miał żadnych nowości oprócz Disney Ch. to wprowadził tego Foxa. A C+ miała sporo nowości. No właśnie, wspomniałeś, np. Kuchnia Tv, a co nie starczają te nowe kanały? Człowieku, Cyfra+ ma najbogatszą ofertę programową.. 8)

Pozdrawiam

Fan CYFRA+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czekam na HBO Comedy, bo pewnie będzie w pakiecie z HBO Max Pak i dodatkowo płatny a i tak będą na nim same powtórki z HBO. Fox Life zapowiada się być fajnym kanałem- co z tego, że same seriale ale jakie. Nie emitowane dotąd w Polskiej telewizji- przede wszystkim same nowości. Cyfra + powinna się w końcu obudzić i dać coś dla zwykłych posiadaczy pakietu komfortowego bądź tematycznego. Dzisiaj dzwoniłem do ich centrum obsługi klienta- zapytałem się czy zamierzają dołączyć Fox Life koleś odpowiedział, że nie ma zielonego pojęcia. W ogóle zdziwił się, że taki kanał istnieje. To ja mu na to, że platforma którą reprezentuje schodzi na psy a on, że nie prawda bo dołącza super kanały i dla przykładu podał np. Al Jaziera (nie wiem jak to się pisze) i France 24. Zadałem mu też pytanie na jakiej podstawie dołączają nowe kanały- powiedział, że na podstawie sugestii abonentów i ankiety na stronie www i że do czerwca niczego nowego nie dadzą, bo dali disney channel. Mam już dość tej platformy !!!

 

Aha i jeszcze odpowiedź na moje zapytanie odnośnie Fox Life jaką dostałem wczoraj od jakiegoś kolesia z działu relacji z abonentami

 

Szanowny Panie,

dziękuję za korespondencję oraz wyrażenie opinii. Pragnę poinformować, że na dzień dzisiejszy nie posiadam oficjalnych informacji na temat pojawienia się na naszej platformie wspomnianych przez Pana kanału. Staramy się jednak wzbogacać naszą ofertę programową o nowe interesujące kanały, które - mam nadzieję - zaspokoją gusta

wszystkich naszych Abonentów. Zapewniam, że wszystkie sugestie naszych Abonentów są wnikliwie analizowane i wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich działaniach związanych z obsługą Abonentów.

 

Pragnę również wyjaśnić, iż do oferty programowej Cyfry+ Operator dołączył nowe kanały Cinemax 2, Disney Channel, AXN SCI-FI, AXN CRIME.

 

Edycja pitter: połączone dwa posty, opcję "zmień" znasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dokladnie Fox News pamietam z czasow Wizji TV jak byl na Astrze FTA. Najczesciej go ogladalem jesli chodzi o kanaly informacyjne, a pozniej go zakodowali :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak narazie szansa jest na tvp sport i hbo comedy:) a inne kanaly to moze kiedyś:) osobiscie mnie pasowało by hbo comedy:) jako uzupełnienie hbo max pacK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...