Skocz do zawartości

Kiedy Fox life w Cyfrze +?


michael22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poinformowało biuro informacji prasowej polskiego oddziału Fox Life, kanał zostanie dołączony do oferty platformy Cyfra+ w drugim kwartale bieżącego roku.

 

 

Wcześniej informowaliśmy już o braku umowy na wyłączność z kanałem Fox Life platformy Cyfrowy Polsat. Monika Jasłowska, rzeczniczka kanału Fox Life, ds. kontaktu z mediami poinformowała, iż stacja zostanie dołączona do oferty polskiej platformy cyfrowej Cyfra+ w drugim kwartale bieżącego roku. Niewykluczone jest nawet szybsze dołączenie kanału.

 

Źródło: ITI Zaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jakim...?

- "Dziennik- Polska Europa Świat"-

strona 17... :)

 

wiesz... felik jest z Olkusza czyli do niedawna Śląska a teraz Małopolski. I tutaj mamy jeszcze Dziennik Zachodni i każdego kogo spytasz nawet w kiosku z gazetami i powiesz że chcesz Dziennik to dostajesz właśnie Dziennik Zachodni, ta gazeta jest u nas od kilkudziesięciu lat i się przyjęło że po prostu mówimy na nią Dziennik, Każdy na Śląsku Ci to potwierdzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki szajs? dobrze, że nie ma go w C+, lepiej czekać za HBO Comedy ! O! i zdecydowanie Viasat by mógł lepiej dołączyć do oferty niż taki szajs fox. Czekam również za viasatami, by było lepiej. Na takie tanie rupiecie jak Fox może sobie pozwolić CP bo na nic lepszego ich nie stać. Ludzie - jesteśmy w CYFRA+ ! Oferta 100 razy lepsza. Jest już HD a w tym 2007 roku jeszcze więcej kanałów będzie w HD oraz wejdzie VOD. Pozdrawiam :wink:

 

Twoich postów to sie czytać nie da. Dla Ciebie to wszystko szajs. Twój post zawsze sie składa w króciutkiej wypowiedzi na dany temat i ogromnego wypracowania na temat Cyfry, opanuj sie, ile Ty masz lat? Ja też mam Cyfre, ale bez przesady :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Life w Cyfrze+

Jak informuje biuro informacji prasowej kanału Fox Life. Kanał zostanie dołączony do oferty platformy Cyfra+ w drugim kwartale roku.

 

Informowaliśmy już o braku umowy na wyłączność z kanałem Fox Life platformy Cyfrowy Polsat. Jak dowiedzieliśmy się od Moniki Jasłowskiej, rzeczniczki kanału Fox Life do spraw kontaktu z mediami, stacja zostanie dołączona do oferty platformy Cyfra+ w drugim kwartale bieżącego roku. Niewykluczone jest szybsze dołączenie kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew wcześniejszym informacjom, pochodzącym od rzeczniczki stacji Fox Life, kanał w najbliższym czasie nie dołączy do oferty programowej platformy Cyfra+.

 

 

Jak poinformowała Marta Jóźwiak, PR manager spółki CANAL+ Cyfrowy w chwili obecnej nie są prowadzone żadne rozmowy z nadawcą Fox Life. Kanał na razie pozostanie więc dostępny tylko dla abonentów platformy Cyfrowy Polsat. Niewykluczone jednak, iż w ciągu najbliższych miesięcy kanał trafi do wybranych polskich sieci kablowych.

 

FOX Life jest pierwszym kanałem uruchomionym w Polsce bezpośrednio przez globalnego giganta medialnego Fox. W FOX Life można oglądać popularne amerykańskie seriale (z polskim lektorem), jak np. "Gotowe na wszystko", "Chirurdzy" czy "Ally McBeal" oraz programy typu reality show, jak np. "Proste życie" z udziałem Paris Hilton i Nicole Richie.

 

żrodlo:skysunsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wy abonenci C+ (oczywiście nie wszyscy) macie jakies dziwne nawyki obrażania CP. Myślisz, że same ochłapy lądują do CP? Polsat przynajmniej stara się dołączać nowe kanały, brak kanałów premium to nie jest już wina Polsatu, bo HBO na wyłączność był od dawna (jeszcze za czasów WizjiTV). trzeba nadrabiać to czymś innym i dodanie FOX LIfe było genailnym posunięciem (sam oglądam ten kanał cały czas i od tej pory będę opłacał pakiet film). A zresztą, co ja będę gadać, w końcu to jest temat o najwspanialszej Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Po co taki szajs jak FoxLife ??? Mało ostatnio C+ dołączyła kanałów??? CP mógł sobie dołączyć Foxa bo po za Disney Channel nie ma żadnych nowości także mają Foxa. A po co w C+ ten kanał? Najbogatsza oferta ze wszystkich trzech platform a co niektórzy narzekają. Ostatnio było sporo nowości w C+. Będzie HBO Comedy. To jest konkretny kanał!!! Pozdrawiam

 

FAN CYFRA+ !!! 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sajmon ja Ci proponuje nie podpisywać się FAN CYFRA+ tylko CHORY FANATYK Wypowiadasz się na temat kanału, którego na oczy nie widziałeś a wierz mi ze wielu nawet bardzo wielu abo C+ chciało by miec dostęp do tego kanału. Dorośnij chłopie bo Twoje wypowiedzi sa na poziomie jakiegoś narwanego małolata. Masz prawo uważac ze C+ jest lepsza, ale chłopie bez przesady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...