Skocz do zawartości

Kiedy Fox life w Cyfrze +?


michael22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć jest najlepszą platformą w Polsce i najdroższą i chcę żeby była taka nadal bo za kimś trzeba gonić, no ale ona stoi w miejscu... więc?

Pawop żle mnie zrozumiałeś ale ok. Nic mnie nie boli wszystko ze mną jest git. A co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop żle mnie zrozumiałeś ale ok. Nic mnie nie boli wszystko ze mną jest git. A co u Ciebie?

U mnie wszystko w porządku, dzięki że pytasz :wink:

 

Wracając do tematu, to narazie Cyfra nie ma miejsca na nowe kanały, ale mysle że najpóźniej w drugim półroczu coś się ruszy. Cyfra ma już ugrunowanął pozycje na rynku i nie musi co miesiąc dodawać kolejnych bzdurnych (superstacja) kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop żle mnie zrozumiałeś ale ok. Nic mnie nie boli wszystko ze mną jest git. A co u Ciebie?

U mnie wszystko w porządku, dzięki że pytasz :wink:

 

Wracając do tematu, to narazie Cyfra nie ma miejsca na nowe kanały, ale mysle że najpóźniej w drugim półroczu coś się ruszy. Cyfra ma już ugrunowanął pozycje na rynku i nie musi co miesiąc dodawać kolejnych bzdurnych (superstacja) kanałów.

 

No prosze i kto tu mowi o bzdurnych kanalach :P Jezeli np Superstacja jest dla ciebie takim kanalem to ciekawy jestem jakiego slowa uzyjesz na ten beznadziejny Fox Life na ktory tak czekasz :P

A poza tym to co z tego ze Cyfra+ ma ugruntowana pozycje na rynku? To nie oznacza ze co miesiac nie musi dorzucac nowych kanalow czy innych uslug :wink: Moze nie musi ale powinna bo chyba po to jest platforma cyfrowa zeby sie budowac :wink: Rozumiem fakt ze narazie nie ma miejsca ale nie gadal bym takich bzdur ze co miesiac nie musi dodawac nowych kanalow.

Jestem abonentem Cyfry+ i oczywiscie jestem zadowolony z ich uslug ale szczerze mowiac to troche zazdroszcze obonentom CP ze ta platforma nie spi i dorzuca co chwile nowe kanaly :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna dołączać ale nie na siłę różne badziewia. Wystarczy kilka dobrych kanałów w roku niż kilkanaście przypadkowych. Nawet powinna parę wywalić, np. powizyjny [beep] typu Zone.

A wogóle to po co zazdrościć kanałów innym platformom - lepiej po prostu ją zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djclassic

 

zastanów się chcesz nowych kanałów np superstacja i inne badzewie to musisz liczyć się z tym że podniosą w końcu ceny.Ja optuje za tym aby dodawać tylko wartościowe kanały np.History Ch. które będą naprawdę coś wnosić niż brać wszystko co na orbicie się pojawi bo to bezsensu a przy mądrym wprowadzaniu kanałów ryzyko podnoszenia cen jest znacznie mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie wiem czy zauwazyliscie ale C+ nie podnosi cen wlasnie wtedy jak wprowadza badziewne kanaly. Czesciej podnosili ceny wlasnie wtedy jak wprowadzaja te lepsze kanaly, ale umieszczaja je w wyzszych pakietach po to by abonenci chcacy ogladac np Disney Channel musieli dopacic i przejsc na wyzszy pakiet. Dla mnie nie ma roznicy czy beda dolaczac badziewne kanaly czy te lepsze bo i tak cena predzej lub pozniej pojdzie w gore. A lepiej miec niz nie miec. Od przybytku glowa nie boli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox life oraz inne kataly Foxa (FX, Krime) mogly by wejsc do Cyfry zeby wzogacic nizsze pakiety. Ja jednak wole bardziej ciekawe programy np. History Ch, Seasns, czy Sci-fi Ch. MGM i NASN tez by sie przydalo. Wazna jest jakosc nie ilosc. Mam nadzieje, ze nie odbieglem za bardzo od tematu Fox life :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Póki co się na to nie zanosi. Może po lecie.

Obecnie wiadomo, że będzie National Geographic HD, latem Canal+ Film HD, a dalej od tematu, bardzo prawdopodobne, że będzie Nat Geo Wild.

Kiedyś była mowa, w CTA C+ gadali, że latem będzie TVP Sport... ale to to już nie ważne.

Co do Fox Life to nic na razie nie wiadomo. Po lecie może się coś ruszy. Bo jak wiadomo Fox Life nie jest na wyłączność w CP!

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dlaczego tak myślisz :?::?::?: to, że nie będzie go teraz i nic o nim nie wiadomo to już trudno, poza tym jeżeli miałby być na TP Cyfry to byłoby to bezsensu, bo jakość okropna teraz już by byla bo TP zapchane, ale z kolei z TP CP też nie, bo z jakością też ciężko. Wytłumacz to co napisałeś :!::!::!::!:

 

james_b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też, ale może kogoś innego tak a poza tym to jest zawsze powiększenie oferty. niekiedy oglądam jakieś programy na tym kanale, ale nie często. Może komuś się one podobają. No, ale nie będziemy teraz gadali czy komuś się podoba czy nie, kiedyś było info, że dołączą to dołączą.

 

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...