Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za takie słowa dyrektor TVP Sport powinien zostać moim zdaniem zdymisjonowany. Ma działać na korzyść Polsatu czy TVP?

Ten sam dyrektor stwierdza że są w kontakcie z Canal+. Szkoda że nie dodał informacji o posiadaniu przez Canal+ dwóch stacji w telewizji naziemnej.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie. Jeśli te mecze i tak będą lecieć w otwartym Polsacie to po co TVP ma wydawać publiczne pieniądze? Inna sprawa, gdyby te mecze były zakodowane.

Chociaż ja od dawna mam swoje zdanie odnośnie wywalania pieniędzy przez publicznego nadawcę na piłkę nozną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

 

Ten sam dyrektor stwierdza że są w kontakcie z Canal+. Szkoda że nie dopowiedział informacji o posiadaniu przez Canal+ dwóch stacji w telewizji naziemnej.

Czytaj ze zrozumieniem. Z c+ są w kontakcie ws. LM a to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Przemolo napisał(a):

Nie będą dostawać miliardy dofinansowania ( nowa władza tak samo ładuję kasę w TVP jak poprzednia i nic się nie zmieniło ) a TVP będzie wielkie g**no .

Jakie ma dla Ciebie znaczenie, że mecz Legii będzie na Polsacie zamiast na TVP 1? Rozmawiajmy na konkrety, bo takie rzucanie ckliwymi hasłami jest już na tym forum niestety smutną normą.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie słowa dyrektor TVP Sport powinien zostać zdymisjonowany. Ma działać na korzyść Polsatu czy TVP?
Ten sam dyrektor stwierdza że są w kontakcie z Canal+. Szkoda że nie dopowiedział informacji o posiadaniu przez Canal+ dwóch stacji w telewizji naziemnej.
Skończyło się kupowanie na zasadzie zastaw się a pokaż się. Poza tym Polsat i tak by nie sprzedał tych praw.

C+ na swoich naziemnych nie nadaje sportu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Przemolo napisał(a):

Nie będą dostawać miliardy dofinansowania ( nowa władza tak samo ładuję kasę w TVP jak poprzednia i nic się nie zmieniło ) a TVP będzie wielkie g**no .

To prawda, ale na pewno nie będzie ładować 3mld żeby kupować co popadnie żeby tylko zwiększyć oglądalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie na ile te mecze by oglądalność zwiększyły, w poprzednim sezonie w eliminacjach mecze Rakowa i Legii miały oglądalność średnio 700 tys. a obawiam się, że mecze Śląska czy Jagiellonii takiej oglądalności by nie zapewniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 tak, wiem, ale wszystkie inne wydarzenia, np Tour de France, są zarówno dostępne w Max jak i w Eurosport Extra w Playerze. Nie chodzi mi tutaj o 20zl, bo igrzyska są dostępne w najniższym pakiecie Maxa, ale o to, jak się traktuje stałych subskrybentów. Wyczytałem, że w Playerze będą dostępne jedynie te transmisje, które będą w Eurosport 1 i Eurosport 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak potoczą się losy praw do Championship i Pucharu Ligi Angielskiej. Wszystko wskazuje na to, że Serie A będzie dalej w Eleven, do tego Bundesliga, Puchar Anglii pewnie też, bo jest on w Eleven od 2015 r. Moim zdaniem w tej sytuacji najlepszym kandydatem do Championship i Pucharu Ligi Angielskiej wydaje się Polsat Sport Premium. Te prawa nie są pewnie aż tak drogie, porównując do topowych lig, a trochę angielskiej piłki na pewno podniosłoby prestiż PSP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, damian1979 napisał(a):

Moim zdaniem w tej sytuacji najlepszym kandydatem do Championship i Pucharu Ligi Angielskiej wydaje się Polsat Sport Premium. Te prawa nie są pewnie aż tak drogie, porównując do topowych lig, a trochę angielskiej piłki na pewno podniosłoby prestiż PSP. 

 

Championship ma podnieść prestiż kanałów premium? Hm, ciekawe rozumowanie. 

 

8 minut temu, michael112 napisał(a):

Pewnie się zainteresowali, na zasadzie: a za ile by państwo to sprzedali? , tak żeby się wstępnie zorientować.

 

Też tak myślę, a tym bardziej teraz po odejściu "Mekambe" ta liga mało kogo będzie interesować. Gwiazdy odeszły. 

 

20 minut temu, tyrla napisał(a):

Czyżby chodziło o C+ ? A może chodzi np. na Sportklub ?

 

Nie żartuj. Oni biorą samą padlinę. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, aboutreka napisał(a):

Wg K. Sosnowskiego rosną szansę na jeden mecz Ekstraklasy w TVP, niekoniecznie od 1 kolejki. LM tez jest w kregu zainteresowania TVP. Prawami do Ligue 1 interesował sie jeden nadawca, ale nie był to Eleven.

 

Ale z tą Ekstraklasą to jest cyrk, dokładnie taki sam jak w poprzednim sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...