Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Przemek2892 napisał(a):

Mam pytanie do kiedy viaplay ma prawo do darta bo wcześniej przed nim miał TVP  

 

Patrząc na obecną koncepcję funkcjonowania kanałów sportowych (w sensie otwarcie na bardziej niszowe sporty) to o Darcie powinien pomyśleć Polsat Sport - na taki Polsat Sport Premium content jak znalazł 😉

 

P S. po Viaplay zostanie też m.in. w sportach motorowych 🏎️ Ferrari Challenge, w rugby 🏉 liga angielska, w piłce ręcznej 🤾‍♂️ liga niemiecka oraz turnieje bilarda 🎱

 

Bo z triathlonu 🚩 wydaje mi się, że coś już Polsat Sport przejął.

Edytowane przez Kubio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kubio napisał(a):

Bo z triathlonu 🚩 wydaje mi się, że coś już Polsat Sport przejął.

Na Polsacie już od paru dobrych lat leci WTCS, czyli seria zawodów o mistrzostwo świata. Viaplay pokazuje Super League Triathlon, czyli format bardziej... komercyjny, chociaż jakieś punkty do rankingu można zdobyć. Co ciekawe - w Polsce SLT pokazuje też Eurosport. Ponadto Eurosport pokazuje zawody PTO, czyli rywalizację zawodowców na długim dystansie. Zawody organizowane przez PTO od tego roku funkcjonują jako oficjalne mistrzostwa świata na długim dystansie (prawie dwukrotność olimpijskiego) po podpisaniu umowy z World Triathlon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ po stracie ligi angielskiej , stracie kilku wytwórni filmowych abonamentu nie obniżył . Pozyskane prawa sportowe nie powinni umieszczać w dodatkowych pakietach bo nie są na zawsze. Niestety poszli w ślady Polsatu w którym wszystko jest dodatkowo płatne . Pamiętam jak kiedyś, euro było dodatkowo płatne 100 zł wszystkie mecze mistrzostw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Koziol1005 napisał(a):

C+ po stracie ligi angielskiej , stracie kilku wytwórni filmowych abonamentu nie obniżył . Pozyskane prawa sportowe nie powinni umieszczać w dodatkowych pakietach bo nie są na zawsze. Niestety poszli w ślady Polsatu w którym wszystko jest dodatkowo płatne . Pamiętam jak kiedyś, euro było dodatkowo płatne 100 zł wszystkie mecze mistrzostw. 

A to, że po stracie Ligi angielskiej Viaplay za 5zł dodawali do ofert przedlużeniowych zamiast 55zł m to już zapomniałeś? 

Dajcie już spokój z tymi obniżkami abonamentów za utratę praw. 

Jakoś po nabyciu praw po "n-ce" nikt nie chciał płacić więcej, podobnie po nabyciu żużla czy WTA, a wiercicie "dziurę w całym", bo za LM trzeba zapłacić 20zł jakby nie wiadomo jaki to był majątek. Ja dzisiaj w Żabce zostawiłem więcej za niezbędne, nagłe zakupy. 

Przeżywacie to jak nie wiadomo co. Co się wejdzie coś przeczytać to w kółko to samo narzekanie. Nie chcesz wydawać 20zł to nie wydawaj i tyle. 

Edytowane przez k05
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05

Miałem nadzieję że wybrane mecze pojawią się w pakiecie Canal+ Sport i będą to mecze 1 wyboru. Pojawienie się ich na stanowiącym promocję platformy kanale Canal+ Family (360) nie daje dużych nadziei. Oby chociaż pojawił się 1 wyboru mecz środowy w przypadku nie dogadania się z otwartą telewizją (co jest raczej pewne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, k05 napisał(a):
Wygląda na to, że mamy kolejny transfer komentatorski z Polsatu do TVP. Tomasz Łapiński wraz z Marcinem Feddkiem jest wpisany jako komentator meczu Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy w ramach 2. kolejki Baltic 1. Ligi. 

Oprócz Łapińskiego nową twarzą będzie Adam Marciniak.

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w Tapatalk opcję wyświetlenia modelu telefonu, z którego została wysłana wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...