Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

W najnowszych ramówkach Polsat Sport do 27 stycznia nie ma jak na razie Pucharu Francji, a 1/16 finału już od 20 stycznia.

A co to dla nich zmienić ramówkę na chwilę przed? A bo to raz tak było? A zawody bobslejowe w Siguldzie, rozpisane pod łotewską strefę czasową? A błędne godziny Skate Canada w noc zmiany czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nowak napisał(a):

@PLQba

Wiem o tym, nie od dzisiaj. Od tego myślę przejdzie ktoś jeszcze lub współpracę będzie do Vaplay. 

Nie chciałem wymieniać ponieważ nie mam  oficjalnie od Vaplay info. Nie chcę mieć bana.


Jeśli chodzi o Formułę 2 i 3, to Viaplay potwierdził uzyskanie praw w odpowiedzi na wiadomość prywatną jednego z użytkowników Twittera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując prawa do Formuły 1 kupuje się pakiet:Formuła 1,Formuła 2,Formuła 3.Z Eleven to było tak,że Polsat kupił większościowe udziały w polskim Eleven.Polsat podzielił sobie prawa w ten sposób Formuła 1 w Eleven,a Formuła 2 i Formuła 3 w sportowych kanałach Polsatu.Teraz jak ma to Viaplay to jest w jednym miejscu.

Edytowane przez filip932
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz2006 Generalnie, są dwie możliwości:
1) Viaplay uruchomi "otwarte okno" i wyemituje wyścigi na własnej platformie. Dostęp będą mieli wszyscy użytkownicy - również bez wykupionej subskrypcji.

2) Viaplay udzieli sublicencji wybranemu nadawcy telewizyjnemu np. TVP Sport. Komentatorzy TVP komentują aktualnie MŚ w piłce ręcznej na Viaplay, więc może współpraca będzie kontynuowana na innej płaszczyźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Vojthas napisał(a):

W świecie dziennikarskich transferów na linii TVP-Viaplay jest dwupasmowa autostrada ze specjalnym loan-passem na wypożyczenia w obie strony.

Może całe wyścigi nie, ale nie zdziwiłbym się jakby TVP dostała jakieś skróty na stronę www od Viaplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SatExpert napisał(a):

Kolejni no name w Viaplay, brawo ❗🤣

Najlepiej zamurować grono komentatorów do Durdy, Ulbrycha, Dutlingera i Błachuta, którzy wezmą każdą dyscyplinę pięć minut przed startem transmisji, nie? A że gadają głupoty (zwłaszcza Ulbrych) albo w najlepszym wypadku "grają ciszą" (na pewno nie Durda), to już mniej istotne.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...