Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Mateusz2006 napisał:

A Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie będą w Super Polsacie?

Pewnie nie. PKP i MKP "strzeliło sobie w kolano" zamienili bezpłatnie transmitowanie Igrzysk, na kodowany Polsat... 

 

@tyrla: Pan Sebastian Parfjanowicz napisał wczoraj na TT że to coś dużego. Mam kilka teorii:

1. KMŚ 2022

2. Sublicencja na Narciarstwo alpejskie i skoki od nowego sezonu

3. PŚ w Łyżwiarstwie Szybkim i Short Tracku od nowego sezonu

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może TVP próbuje kupić sublicencjie na PŚ w Snowboardzie.TVP ma kupione prawa do używania skrótów PŚ w narciarstwie alpejskim,skokach i chyba wszystkich dyscyplinach PŚ w serwisach informacyjnych typu "Teleexpress" Może coś od Solorza TVP kupi np paraolimpiady albo lekkoatletykę.

Znając życie Jacek Kurski ogłosi to wiadomościach o 19:30 i na swoim Twitterze.

Mam pytanie czy Polsat nabył prawa do pokazywania skrótów skoków narciarskich w magazynie "Polskie Skocznie" i serwisach informacyjnych Polsatu News?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biathlon w Telewizji Polskiej. Do 2026 wszystkie zawody PŚ, MŚ i ME tylko w TVP.

Dodatkowo Telewizja Polska ma także prawa do: letnich mistrzostw świata, mistrzostw świata młodzieżowców i juniorów oraz do cyklów – IBU Cup i IBU Cup Junior.

Zaczynają się prawa od 2022/23. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Nowak napisał:

Biathlon w Telewizji Polskiej. Do 2026 wszystkie zawody PŚ, MŚ i ME tylko w TVP.

Dodatkowo Telewizja Polska ma także prawa do: letnich mistrzostw świata, mistrzostw świata młodzieżowców i juniorów oraz do cyklów – IBU Cup i IBU Cup Junior.

Zaczynają się prawa od 2022/23. 

Biathlon kiedyś był w TVP ale to dawno dawno temu jakieś ponad 10 lat temu czyli powrót biathlon do TVP po kilkunastu latach oraz powrót biathlonu po kilku latach do otwartej telewizji bo gdy  Polsat miał prawa do biathlonu pokazywał go na otwartej antenie sportowej która wtedy była Polsat Sport news

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz2006 - wiadomo, że biathlon to nie skoki narciarskie, ale ta dyscyplina na tle innych zimowych w Polsce ma naprawdę całkiem pokaźne grono fanów.

 

Z mojego punktu widzenia jest to pewien pstryczek w nos wobec konkurencji. Przykładowo, ja kupując w Playerze za 45 zł dostęp do Eurosportu od listopada do 31 marca nastawiony byłem na cztery dyscypliny: skoki narciarskie (w tym niedzielne kwalifikacje), biathlon (w tym dodatkowe kamery), narciarstwo alpejskie i tenis (Australian Open). Za rok dla mnie ta sama oferta będzie uboższa o 25% (w listopadzie dopiero będę rozważał czy warto ponieść taki sam wydatek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...