Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, andi64 napisał:

@bgmnt w TV NOW PREMIUM za 4,99€ stoi wyraznie "ohne werbeunterbrechung",mala pomylka z twojej strony

Ja widzę brak reklam dopiero w premium+.

https://www.tvnow.de/premium

 

Co do cen. "Koledzy" @czerstwy, @Arkon.

Netflix w Niemczech kosztuje mniej więcej tyle co u nas - bazowy pakiet 8 euro (36 zł vs. 29 zł u nas), środkowy pakiet 12 euro (54 zł vs 43 zł u nas). Prime Video 8 euro. (36 zł vs. 27 zł u nas)

Rozumiem, że wierzycie, że DAZN nagle kasowałby 80% mniej, bo polskie zarobki? Gratuluje dobrego samopoczucia. Kosztowalby pewnie więcej niz napisałem bo założyłem 20 zł mniej, a różnica w innych serwisach między DE a PL to kilka złotych...

A średnia pensja w Polsce to 5900 zł brutto, w Niemczech 3900 euro. Tak więc jestem ciekawy jaki Wy macie kurs euro, że to jest dla Was cztero czy pięciokrotna "nieporównywalna" różnica bo ja widzę z trudem trzykrotną, a są rzeczy już teraz tańsze w Berlnie (wyżywienie, mieszkanie) niż w Warszawie mimo tych różnic w zarobkach  ;).

 

I tak, mi też brakowało prostowania tych [beep]ół, które piszecie :).

Edytowane przez Sentence
Wycięto część treści (Art. II, pkt 1).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, katowicer napisał:

Jest mi wstyd za większość tu piszących.  Nie stać Cie nie kupuj.

Mnie nie stać na wszystkie serwisy więc płace za to na co mnie stać i resztę czytam na life-ach tekstowych. 

Nie można jak to w życiu mieć wszystkiego, i tak meczy Legii nie oglądam.

Co ty gadasz za głupoty , tu nie chodzi o mecze Legii tylko wszystkie mecze polskich klubów w piłce nożnej w europejskich pucharach mają być w otwartej TV , bo to jest tak samo ważne jak mecze Reprezentacji , reprezentują Polskę w Europie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@katowicerZa taki wpis jest mi wstyd. Mógłbyś uszanować, że dla Ciebie "szrot", to dla innych najważniejsze mecze. Dla każdego prawdziwego kibica najważniejsze są mecze swojej drużyny, dużo ważniejsze niż spotkania Barcy, MU czy Bayernu. Pójdź na stadion, zobacz jaka tam jest atmosfera, może zrozumiesz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon Zalatuje mi hipokryzją z Twojej strony bo Polsat zakodował Twoją Legię w LE w Polsacie Futbol w sezonie 2011/2012. W jakimś innym sezonie konkurencja też zakodowała w TVN Turbo. Ale Ty miałeś te kanały więc Ci nie przeszkadzało. Gdyby teraz kupił np. C+ lub Eurosport też by Tobie zakodowanie nie przeszkadzało bo masz te kanały.

A w ustawie jest PUEFA a nie LE więc zarówno Polsat jak i TVN nie poniosły żadnej kary z tytułu kodowania. Więc nie piszcie, że Viaplay nie przestrzegają prawa bo nie ma LE jest PUEFA. Portal Weszło wyśmiał wtedy Legię, że oczekują transmisji otwartej bo napisali, że skoro jest PUEFA to te ustawę można w kiblu spuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tą ustawę powinni napisać od nowa , zaznaczeniem że dotyczy również streamingu a jak nie będą przeszczekać polskiego prawa to ich wywalić z rynku polskiego , mniej więcej na podobnych zasadach jak działają bukmacherzy , że mogą w Polsce funkcjonować Ci co działają legalnie .

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, niektórzy tutaj twierdzą, że TVP :).

Ale zważając na to, że mecz będzie w 20 stacjach TV i serwisach VOD na całym świecie (Sky Sport we Wloszech, BeIN, BT, Arena Sport, RMC Sport, Paramount+ itd) to raczej wątpię, że dziś to umówili i raczej realizacja była ogarnięta dawno temu.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rozpiska komentatorów wtorkowych meczów LM w Polsacie:

 

18:05 Sevilla FC - FC Salzburg - Polsat Sport Premium 2, Polsat Box Go

Komentarz: Andrzej Janisz i Filip Jastrzębski

 

18:35 Young Boys - Manchester United - Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go

Komentarz: Cezary Kowalski, Paweł Golański

 

20:15 Malmoe FF - Juventus - Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Box Go

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

 

20:15 Chelsea FC - Zenit Sankt Petersburg - Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Box Go

Komentarz: Piotr Przybysz, Maciej Żurawski

 

20:15 Villarreal - Atalanta Bergamo - Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Box Go

Komentarz: Paweł Ślęzak, Marcin Kaczmarek

 

20:15 Lille OSC - VfL Wolfsburg - Polsat Sport Premium 6 PPV, Polsat Box Go

Komentarz: Tomasz Lach, Tomasz Hajto

 

20:50 FC Barcelona - Bayern Monachium - Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go

Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan

 

20:50 Dynamo Kijów - Benfica Lizbona - Polsat Sport Premium 2, Polsat Box Go

Komentarz: Grzegorz Michalewski, Piotr Kobierecki

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na liście komentatorów pojawiły się osoby z Eleven. Mecz Malmoe - Juve skomentują Piotr Dumanowski i Dominik Guziak, czyli ciekawy duet specjalizujący się w Serie A. Chętnie zobaczyłbym poza nimi innych komentatorów Eleven.

@Arkon Tak sobie myślę, że do meczu United mogliby wziąć Marcina Grzywacza i Tomka Zielińskiego z Eleven. Tomek komentował już wcześniej dla Polsatu, więc chociaż on mógłby komentować jako ekspert od angielskiej piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arkon napisał:

Kowalski i Golański na MU, to nieśmieszny żart. Na szczęście mecz Barcy będzie komentowała w miarę ogarnięta para. Nadal żałuję, że do Polsatu nie poszedł Wolski.

Jako fan MU będę musiał przeboleć ten duet :) Ciekawe czy mecz Barcelona - Bayern będzie komentowany ze stadionu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się kłócimy o mecze polskich drużyn w piłce nożnej europejskich pucharach że muszą być transmitowane na otwartych antenach a przecież spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach piłki ręcznej i piłki siatkowej nie są transmitowane wcale na otwartych antenach i nikt nie robi afery jak przy piłce nożnej

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...