Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I gdzie oni pomieszczą te wszystkie transmisje w TVP Sport? Chyba że po rezygnują z części praw... Jedna antena dla samej już polskiej piłki jest mocno zapchana a tu jeszcze inne sporty. Pewnie te bardziej niszowe wylądują w internecie... A ta Ekstraklasa to i tak żywy trup  - nawet emisja w otwartej telewizji nie pomaga ( sublicencja o połowę tańsza niż wcześniej dobitnie to podkreśla)

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Arkon napisał(a):

Chyba nie było, więc wklejam info ile zapłaci TVP za prawa do PP i I ligi https://weszlo.com/2023/10/09/kontrakt-telewizyjny-prawa-tvp-pzpn-i-liga-ii-liga-puchar-polski-pieniadze-umowa/

 

120 baniek przez 3 lata to gruba przesada.... To zaplecze zaplecza + nisza nisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, aboutreka napisał(a):

Zapewne zakłada, że 1 liga na ogólnodostępnym TVP będzie miała wyższą oglądalność niz Ekstraklasa na kodowanym Canal+

Tylko biedak nie bierze pod uwagę, że ekstraklasa też będzie w TVP niemal na pewno.  Ja nie wiem co on zakłada, bo to strasznie tajemniczy człowiek. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska zrozumcie, że tu nie chodzi o poziom, tylko o lokalne drużyny. Mimo, że jestem fanem Barcy, to  jednak bliżej mi do lokalnej Legii, bo na jej stadionie byłem setki razy, a na Camp Nou raptem raz. Poziom obu ekip jest nieporównywalny, to oczywiste. Tak samo Premier League, ale choćby w tę niedzielę wybrałem mecz Legii z Rakowem, a nie Arsenalu z MC. Proste jak budowa cepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, shevchenko1987 napisał(a):

 

Z całym szacunkiem, ale nie przesadzajmy. Ja jednak wolałbym powrót LM z komentarzem Borka. 

Ja już wiele razy pisałem, że TVP powinna stawiać na promocję polskiego sportu. Tym bardziej, że oglądalność LM przy poniesionych kosztach jest niska. Ja trzymam kciuki, żeby nadal PSP miał LM, bo obraz jest świetny, może w końcu jakieś mecze będą w 4K również z satelity. Jak mam wybrać komentarz i jakość obrazu, to zawsze wybiorę jakość obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...