Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi




Wcale nie jest to najgorsze, ja tak oglądam La Ligę i jestem zadowolony z jakości. Tym bardziej, że mam Eleven i C+ taniej niż Viaplay i w dużo lepszej jakości.


A inni mieli Viaplay taniej.

Jak porównujesz cenę C+ z Viaplay to porównuj cenę wyjściową dla abonenta, który chce dopiero wziąć ofertę. To jest wyznacznik aktualnej ceny. Też np. mam że za 15 zł do Elevenów miałbym w Play dodane inne kanały, ale to jest oferta, której się teraz nie dostanie.

Dla fanów Realu, Barcy to najgorsze rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota w tym artykule -

https://www.sport.pl/pilka/7,64946,29993446,weszli-z-drzwiami-i-szybko-gasza-swiatlo-co-z-prawami-i-najblizszymi.html

 

8 godzin temu, cidik napisał(a):

prawa wrócą do Canal+ i znów cena pójdzie w góre. 
 

Nie pójdzie. Było to tłumaczone podczas zamieszania kiedy wszyscy chcieli, żeby obniżyli ceny za utratę praw.

 

Ja wiem, że ciężko ci przeżyć to co się stało z twoją ulubioną platformą, ale warto zrobić lepsze rozeznanie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej czytam ile Viaplay płaciło za prawa, tym bardziej zastanawiam się ile TVP wyłożyło za prawa do rozgrywek Uefa i Fifa, że ich przebiło. Powinno to pójść do informacji publicznej. I czuje, że byłby to wielki szok.

Polsat przebił LM i podobno liże rany.  To co się dzieje z telewizją prowadzoną przez naszego Pana geniusza Marka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota w tym artykule -
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,29993446,weszli-z-drzwiami-i-szybko-gasza-swiatlo-co-z-prawami-i-najblizszymi.html
 
Nie pójdzie. Było to tłumaczone podczas zamieszania kiedy wszyscy chcieli, żeby obniżyli ceny za utratę praw.
 
Ja wiem, że ciężko ci przeżyć to co się stało z twoją ulubioną platformą, ale warto zrobić lepsze rozeznanie.
Powodzenia. Będzie full angielskiej, może full niemieckiej w tej samej cenie. A nie wróć... wrócą czasy, że będziemy płacić za reklamy w przerwie, wchodzić na mecz w ostatniej chwili i oglądać to co nam łaskawie Canal+ wybierze, bo im się na to sprzedadzą reklamy. Reszta be, bo się finansowo nie zepnie. Nic, tylko się cieszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bartas_20 napisał(a):

Im więcej czytam ile Viaplay płaciło za prawa, tym bardziej zastanawiam się ile TVP wyłożyło za prawa do rozgrywek Uefa i Fifa, że ich przebiło. Powinno to pójść do informacji publicznej. I czuje, że byłby to wielki szok.

Polsat przebił LM i podobno liże rany.  To co się dzieje z telewizją prowadzoną przez naszego Pana geniusza Marka?

Byłą kontrola NIK, generalnie bardzo krytyczna wobec TVP ale tam napisano że pieniądze na prawa sportowe wydaje się racjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alek1234 napisał(a):

Byłą kontrola NIK, generalnie bardzo krytyczna wobec TVP ale tam napisano że pieniądze na prawa sportowe wydaje się racjonalnie.

Ale jak słyszysz ile oni wydają i z samych ust Pana Marka wynika, że przepłacali, to chyba się to lekko nie spina nie ? To TVP też przepłaciło i to  w dwóch przetargach.  Przecież, jeśli geniusz wiedział, że tak się skończy, mógł to wyczekać. mecze repry i tak by mieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, cidik napisał(a):
44 minuty temu, domin107 napisał(a):
Piękna robota w tym artykule -
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,29993446,weszli-z-drzwiami-i-szybko-gasza-swiatlo-co-z-prawami-i-najblizszymi.html
 
Nie pójdzie. Było to tłumaczone podczas zamieszania kiedy wszyscy chcieli, żeby obniżyli ceny za utratę praw.
 
Ja wiem, że ciężko ci przeżyć to co się stało z twoją ulubioną platformą, ale warto zrobić lepsze rozeznanie.

Powodzenia. Będzie full angielskiej, może full niemieckiej w tej samej cenie. A nie wróć... wrócą czasy, że będziemy płacić za reklamy w przerwie, wchodzić na mecz w ostatniej chwili i oglądać to co nam łaskawie Canal+ wybierze, bo im się na to sprzedadzą reklamy. Reszta be, bo się finansowo nie zepnie. Nic, tylko się cieszyć

Skoro mało Ci płacić to płac 49zł za C+ i 55zł za Viaplay póki możesz. Wkrótce dodatkowe 5zł dla C+. I się ciesz. Kto Ci broni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cidik napisał(a):

niee lepsze skróty z francuskiej u konkurencji po angielsku, to jest dopiero łał.

A w Viaplay lepiej? Magazyny ligi angielskiej nie były tłumaczone. Jakoś C+ potrafił to ogarnąć w kilka godzin. W Viaplay niezbyt. Ale wiadomo - jak w Viaplay to się nie liczy. 😂🤣

2 minuty temu, cidik napisał(a):

Jak lubisz wykastrowane prawa to oglądaj, nikt nikomu tego nie broni

To co mnie interesuje to jest. Nic mi więcej nie jest potrzebne. Nie widzę, więc efektu "wykastrowania" - podobnie jak zapewne 99% oglądających.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cidik napisał(a):

Tak samo jak 99 procent oglądających swoje drużyny nie interesuje że tobie to pasuje

Z takimi tekstami to do piaskownicy jak nie potrafisz dyskutować. 

Nie ważne jest co interesuje mnie czy Ciebie, tylko to co interesuje większość kupujących. Jak widać było za mało takich co cenili sobie wybor meczu skoro Viaplay musi się zwijać. 

9 godzin temu, domin107 napisał(a):

Skróty z francuskiej były i są w magazynie sport+ i następnego dnia po polsku w magazynie także jak to się kiedyś mówiło - pudło.

Daj spokój. On pisze o skrótach po angielsku z francuskiej, a sam nie widzi, że w tym cudownym Viaplay, który daje wybór meczów, nie potrafili tłumaczyć na polski magazynów Premier League, które w C+ były tłumaczone w kilka godzin. Widzi tylko to, co chce widzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...