Skocz do zawartości

MUX L2 (Telewizja TVT)


adryjon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem ale jego antena nie ma wzmacniacza. Wiec antena siatkowa na kosztowy swietnie odbierze moze tez z Krakowa ale raczej nie. A kierunkowa na ornontowice i ten lokalny bedzie swietnie odbierac. A! Kierunkową niech da wyżej żeby drzewa nie zasłoniały. Nie myśl że to jest najgorszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@exmartino sam przyznał że na kierunkowej jest lepiej niż na Opticum, więc wystarczy jak @swojadroga przyznał, dobre ustawienie anteny, na siatkowej może być jak z BMW którego zamieniono na Poloneza z LPG, tańszy, młodszy i przez chwilę lepszy a szybciej się posypał niż BMW.

Edytowane przez studiolitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ale jego antena nie ma wzmacniacza. Wiec antena siatkowa na kosztowy swietnie odbierze moze tez z Krakowa ale raczej nie. A kierunkowa na ornontowice i ten lokalny bedzie swietnie odbierac. A! Kierunkową niech da wyżej żeby drzewa nie zasłoniały. Nie myśl że to jest najgorszy pomysł.

Mi nawet na biquadzie odbiera Kosztowy w chałupie to po co mu jeszcze wzmacniacz do siatki, ale mam przestawionego na Pradziada i mam MUX 1-3 CZ L2 i TVS HD(pewnie z odbicia) natomiast PL Muxy są na granicy odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzniesienie anteny kierunkowej wyżej nic nie zmieni, ponieważ antene z opticuma mam daną najwyżej jak się da a myślę że technicznie jest ona lepsza od tej kierunkowej. Drzewa (2) wykraczają dużo wyżej niż budynek a były pare lat wcześniej przycinane żeby nie stwarzały zagrożenia dla pobliskich zabudowań. Nie wiem czy faktycznie siatkowa antena bez wznacniacza nie byłaby lepsza ponieważ na działku, niedaleko domu mam w altanie a w niej stary typ telewizora na zewnętrznym dekoderze i antene siatkową na jej dachu, co ciekawe w dole i bliskiej okolicy drogi oraz lasu i odbieram wszystko pięknie razem z MUX L2 i czechami a zacina tylko MUX 3 tylko przy natężonym ruchu samochodów. Antena patrzy centralnie na drogę a za drogą las, czyli warunki dużo gorsze niż te które mam w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...