Skocz do zawartości

Najgłupsze teledyski


BizzareX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najgłupsze teledyski i beznadziejne kawałki

 

 

Demi Lovato - "Cool For The Summer" --->

 

Demi tak bardzo chciała stworzyć wakacyjny hit, że wyszedł jej plastikowy hit, który mam nadzieje jak najszybciej stopi się w słońcu. Stary sprawdzony sposób: imprezujące seksowne dziewczyny.

 

David Guetta feat. Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack - "Hey Mama" --->

 

Kolejny koszmar od francuskiego DJ-a, który dawno, dawno temu tworzył muzykę dużo lepszą od obecnych komercyjnych gniotów. Nagrywa ze wszystkimi z kim się tylko da tworząc elektroniczny hałas. Pomysł z wannami na pustymi wręcz śmieszny i nietrafiony.

 

Calvin Harris feat. Ellie Goulding - "Outside" --->

 

Tym razem szkocki DJ, który podobnie jak Guetta tworzył kiedyś dużo lepsze brzmienia. Ten pan też wszystkich, których tylko się da zaprasza do współpracy. Jednak ostatnio upatrzył sobie Ellie Goulding. Niestety jest to ze szkodą dla muzyki Goulding, która od czasu wypuszczenia reedycji swojej drugiej płyty ("Halcyon Days), totalnie rozczarowuje (koszmarki w postaci singla "Burn"). Aż chce się powiedzieć: Ellie, what have you done.

 

Sarsa - "Naucz Mnie" --->

 

To chyba największe rozczarowanie. Jak można było coś takiego nagrać?!. Dziewczyna ma potencjał i naprawdę nie rozumiem, jak mogła zgodzić się na wypuszczenie tego na singla?. To nagranie powinno trafić do szufladki: NIGDY NIE ODTWARZAĆ. Po przesłuchaniu kilku utworów Sarsy, w tym rewelacyjnego "Chill", uznałem, iż "Naucz Mnie", to po prostu wypadek przy pracy. Daję więc jej szansę, aby się nam zrehabilitowała.

 

Madonna feat. Nicki Minaj - "Bitch I'm Madonna" --->

 

Madonna już po raz kolejny rozczarowuje [kiepskie "Hard Candy" (2008), "MDNA" (2012) i teraz "Rebel Heart" (2015)] . Stwierdzam, że tej pani naprawdę zerwało już do reszty dach. Mając lat 57 czy 58 udaję młódkę w teledysku (próbuje pokazać, że jest w wieku swoich dzieci?). Najgorsze jest to, że cierpi też na tym jej muzyka, gdyż repertuar po raz kolejny celuję w nastolatków. Ja się pytam: gdzie w tym wszystkim są fani, którzy byli z nią od dawna?. Kiedyś Madonna wyznaczała trendy w muzyce pop, zawsze była o kilka kroków przed innymi. Teraz niestety dostosowuje się do obecnych trendów w muzyce. Mi taka Madonna się nie podoba.

 

Taylor Swift feat. Kendrick Lamar - "Bad Blood" --->

 

Fenomenu tej pani nie rozumiem, ale cóż. Wszak jest obecnie nową ulubienicą amerykanów, którzy wręcz oszaleli na jej punkcie. Choć jej muzyka nie wnosi nic nowego i innowacyjnego do popu, to i tak dzieciaki się nią podniecają, bo Taylor jest grzeczna, ułożona i piecze ciasteczka z fanami w swojej kuchni. Widać ma dobrych PR-owców, co ma przełożenie na sukces. No cóż, niech dziewczyna ma swoje pięć minut, bo wszystko kiedyś przemija. Dowodem na to jest chociażby Britney Spears, która kiedyś też była ulubienicą amerykanów.

 

Felix Jaehn feat. Jasmine Thompson - "Ain’t Nobody (Loves Me Better)" --->

 

Bardzo rzadko zdarza się, aby cover dorównał oryginałowi. Nie inaczej jest w tym przypadku, choć nawet nie. W tym przypadku jest dużo gorzej. Ciśnie się na usta, jak można było tak spier... sprawę. Uważam, że jeżeli nie ma się pomysłu na zrobienie coveru, to nie powinno się za niego brać, jak ma to miejsce w tym przypadku.

 

Anna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS - "Supergirl" --->

 

To jest ten sam przykład, co wyżej w przypadku utworu "Ain't Nobody". Nijak to się ma do oryginału, w tym przypadku do wykonania zespołu Reamonn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardziej zwracam uwagę na sam utwór, a nie teledysk. Jednakże temat brzmi "Najgłupsze ...". Osobiście nie lubię papki serwowanej przez komercyjne stacje, więc wybrałem moim zdaniem te NAJGORSZE, które irytują i których nie da się słuchać. Może lepiej byłoby zmienić na "Najgorsze nagrania"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madonna feat. Nicki Minaj - "Bitch I'm Madonna" --->

 

Madonna już po raz kolejny rozczarowuje [kiepskie "Hard Candy" (2008), "MDNA" (2012) i teraz "Rebel Heart" (2015)] . Stwierdzam, że tej pani naprawdę zerwało już do reszty dach. Mając lat 57 czy 58 udaję młódkę w teledysku (próbuje pokazać, że jest w wieku swoich dzieci?). Najgorsze jest to, że cierpi też na tym jej muzyka, gdyż repertuar po raz kolejny celuję w nastolatków. Ja się pytam: gdzie w tym wszystkim są fani, którzy byli z nią od dawna?. Kiedyś Madonna wyznaczała trendy w muzyce pop, zawsze była o kilka kroków przed innymi. Teraz niestety dostosowuje się do obecnych trendów w muzyce. Mi taka Madonna się nie podoba.

Takie teledyski nie są dla niej, po za tym Rebel Heart ma jeden utwór godny polecenia a jest nim Living for Love. Resztę spuścić w kiblu lub spalić. Jej teledyski już od jakiegoś czasu przestają mi się podobać, ale tą kolaboracją z Nicki Minaj doyebała totalnie. Odkąd rozstała się z Warnerem jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peterownys, nie zgodzę się z Tobą. Ja bym nikomu "Living For Love" nie polecił, gdyż to słaby kawałek (choć nie irytuje jak "Bitch I'm Madonna") i kiepski wybór na pierwszego singla. Jedynym plusem tego kawałka są chórki, ale to za mało, aby uznać ten kawałek za dobry. Na "Rebel Heart" są tylko dwa godne polecenia kawałki. Są nimi "Ghosttown" oraz "Devil Pray". Resztę jak wspomniałeś można spuścić w kiblu. Moim zdaniem Madonna skończyła się na płycie "Confessions On A Dance Floor", czyli w roku 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Z najgorszych teledysków mogę zaliczyć oficjalny teledysk do Margaret - Cool Me Down. Co prawda wersja official video jest wielką tragedią! Ten układ taneczny jaki pokazuje Margaret, ma się nadawać do tego właśnie teledysku? Nigdy w życiu! Pierwsza wersja(lyric video) była 100 razy lepsza niż druga, która dla mnie była i jest okropna:

 

Kolejnym kandydatem na najgorszy teledysk jest Rihanna feat. Drake - Work. Teledysk jak dla mnie okazuje się tandetą! Rihanna nie przypomina mi takiej jak kiedyś. A ten Drake to co? Szaleje za nią. Dziwne. I jeszcze do tego jakieś ''work, work, work, work, work'', które powinno już bardziej wnosić do reklamowania prostytucji. Zobaczcie zresztą sami, jak to wygląda(to jest ten teledysk, linku do tamtego nie wstawię bo zdecydowałem się na ten):

https://www.youtube.com/watch?v=Qp9psZmAM_Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tak patrzę w ten temat i widzę, że wrzucaliście jak na razie naprawdę lekki kaliber. To, co wstawiam poniżej to są naprawdę dziwne rzeczy, więc ostrzegam: raz zobaczonej rzeczy nie można odzobaczyć. Dlatego przed kliknięciem "play" w tym poście dobrze się zastanówcie...

 
1. DJ S.P.U.D. - Dj Wimpy Does Britney
Taki żarcik z Britney Spears, ale klip wymknął się nieco spod kontroli :)
 
 
2. Tom Wilson - Techno Cat 3002 (Re-Flex Joins Spacekid & Mikem Edit)
To już mocne, mówi się, że Rosja to stan umysłu, ale widzę, że w Niemczech wybitne jednostki też się zdarzają :)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi? Nie, ale dziwny - na pewno ;) Uwaga: +18

 

Mimo szalonego klipu to polecam Konkretną Rozrywkę od R.A.U. - świetne bity i zabawne teksty. Gdzieś na YT wpadłem na komentarz, że gdyby R.A.U. urodził się w USA, to mógłby być jak Timbaland i coś w tym jest... Broni honoru polskich produkcji jak Taco Hemingway ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgłupszym teledyskiem którego widziałem w telewizji wczoraj jest Modjo - Lady.

Zwróćcie uwagę na moment w którym łysy dostaje butelką a następnie cała trójka ucieka z pubu.

Widziałem ten moment wczoraj w TV i jest to najgłupszy klip z jakim miałem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...