Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łapcie screena wszystkich seriali: http://www.imagebam.com/image/734a6c168537265

Moim zdaniem ramówka jest świetna, dla każdego coś się znajdzie do oglądania, ja na pewno obejrzę "Ranking Niezniszczalnych", to świetny show, w stylu Ninja Warrior. Oryginalny tytuł "Unbeatable Banzuke".

Faktycznie w większości typowo młodzieżowe produkcje nawet spodziewałem się że pojawi się np. Doctor Who czy El Barco. Tylko szkoda że z tego co widać w większości będą to powtórki z głównego AXN. Premierami będą na pewno Teen Wolf i może coś z anime, tutaj ekspertem nie jestem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego tylko dwa tytuły są "premierowe" - Afrosamuraj będzie za chwilę na AXN Sci-Fi, reszta już była, i tłumaczenia (głównie kiepskie napisy tłumaczone z angielskiego dubbingu) były okropne. Dragon Ball GT zapewne będzie z napisami, jak w innych krajach europejskich, a Deltora Quest to raczej tytuł dla młodszego widza, i bezsprzecznie powinien zostać zdubbingowany, ale że Sony to idioci to pewnie będzie znowu fatalny lektor jak w Dino Kingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX Life ma większa oglądalność od FOX. AXN tez zaczynał od klasyki seriali ma być kanałem akcji, sensacji a Crime zabiera im seriale i robią się powtórki. Ramówka AXN na weekend wolałbym przemilczeć Internat na wszystkich 3 kanałach i wcale mnie nie zdziwi za chwile jak będzie i w AXN Spin bo spełnia wymogi wszystkich kanałów. A dla klasyki można stworzyć AXN Classic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX Life ma większa oglądalność od FOX.

Zupełnie nie dziwne. FOXlife jest szerzej dostępny, poza tym dalej do oglądalności zliczają chyba tylko wersje SD, tutaj też większą dostępnością może pochwalić się FOXlife.

 

Ramówka AXN na weekend wolałbym przemilczeć Internat na wszystkich 3 kanałach i wcale mnie nie zdziwi za chwile jak będzie i w AXN Spin bo spełnia wymogi wszystkich kanałów.

Coraz bardziej normalna sytuacja. Na kanałach BBC Life i Ent czasem ten sam program leci nawet o tej samej godzinie :D.

 

A dla klasyki można stworzyć AXN Classic

Jest FOX Retro w Italii. Ciekawe czy to ten kanał FOX zamierza w tym roku wprowadzić do Polski. Na pewno byłby ciekawszy niż FX czy FOX Crime, bo te kanały uszczuplały by ramówkę FOXlife czy FOX.

 

Co do AXN, to naturalne że jeśli będą chcieli stworzyć AXN Classic, to pewnie stworzą (chociaż na razie takiego kanału nie mają w swoim portfolio). Ale zapewne nie w miejsce AXN Crime czy Sci Fi tylko jako kolejny nowy kanał :D.

 

Trochę rozpędzili się z Dragon Ball... Chcą emitować tylko 3. serię.

Widocznie tylko do niej nabyli prawa. Jak w UK startował w tamtym roku SkyAtlantic to też emitowali np. tylko dwa ostatnie sezony serialu "24", bo tylko do nich mieli prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest FOX Retro w Italii. Ciekawe czy to ten kanał FOX zamierza w tym roku wprowadzić do Polski. Na pewno byłby ciekawszy niż FX czy FOX Crime, bo te kanały uszczuplały by ramówkę FOXlife czy FOX.

Włosi mają specyficzny rynek, gdzie wypróbowuje się różnego rodzaju mutacje światowych nawet kanałów, a których potem nie rozrzuca się do innych krajów, w tym właśnie wymieniany przez Ciebie Fox Retro, MTV Pulse czy MTV Music...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...