Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie na Powerze nadal ścinki, (choćby w momencie w którym piszę posta) zdarzają się w zależności od klipu (zwykle ścina sam obraz, ale i czasami dźwięk, jakby klip gubił płynność), dodam że bloki reklamowe bez jakichkolwiek ścin, zerkam na kanal na cudzie od CP HD5500S. I nie ma na to wpływu źle ustawiona antena, jak sugerowałeś mi @PowerTV miesiąc temu, jakoś kanały HD od TVNu śmigają w porządku :) Nie wiem czym to jest u mnie spowodowane, skoro innym userom działa wszystko w porządku...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do przedstawiciela stacji.

Wiem, że nadajecie teledyski Shazzy (niestety nie mam dostępu do Waszej sieci, bo moja marna kablówka nie ma Waszego kanału w swojej ofercie).

Chciałem więc zapytać czy macie w swoim archiwum następujące teledyski Shazzy:

"Miłość i zdrada"

"Zabaw się ze mną"

"Jestem zakochana"

"Małe pieski dwa"

?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość małych sieci kablowych nie ma dostępu do światłowodu (Jako dosył), przez co jeżeli danej stacji nie ma drogą naziemną lub satelitarną to też nie ma ich w ofercie, nasza zgierska nadaje tylko to co oferuje przekaz satelitarny, i naziemny tak więc póki Nuta TV i Top Kids nie pojawią się z HB, tak mniejsze sieci ich nie zaoferują  choć Power TV pomimo że jest z satelity to póki co nie trafił do oferty wspomnianej kablówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

@Power TV, Czy robicie coś, aby być operatorem Mux-L6 ? Czy pojawicie się w obecnych multipleksach lokalnych? Może nie w HD, ale chociaż w porządnym SD?

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się wziąłem za porządki na dysku i niektóre Teledyski z Power TV przez YT konwerteruje z TS do mp4 to widzi tylko (360 P) musieli coś robić na serwerach ale i tak jakość jest świetna już po obróbce :)

 

https://youtu.be/3nAow3L-o-c

Gonti - Tak właśnie tak

 

https://youtu.be/QL9-EK6ORLs

Oraz Misia B - Kochaj tylko mnie

 

https://youtu.be/3wR7cs-D0no

West - Karolina tutaj widać różnice przejście z mpeg 2 do mpeg 4

 

 

 

jakość z Polo TV zjechała ostro w dół po konwersji, a że stacjonarne konwertery nie zawsze sobie radzą tak YT poradzi sobie ze wszystkim

Edytowane przez michalzgierz1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie nie planujemy dodania AC3 do kanału Power TV ze względów technicznych (enkodery). Dźwięk AC3 byłby dużo cichszy od MPEG Audio, a tego nie chcemy. Power TV ma być głośny i wyraźny i taki z MPEG AUDIO właśnie jest :)

 

Za to w naszym innym nowym kanale AC3 od 1 lipca jest możliwe jak najbardziej. Szczegóły wkrótce :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...