Skocz do zawartości

Programy do edycji video ts


Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakieś dobre programy do edycji video w formacie ts?

 

Najlepiej gdyby były jakieś nieskomplikowane jak Smart Cutter. Programik jest bardzo fajny, ale przy sygnale z niektórych dosyłów szczególnie tych z dużą przepustowością dławi się i wiesza. A jak wiadomo takie nagrania dużo miejsca zajmują i trochę szkoda zawalać sobie dysk, jak z np. 20GB można przyciąć ciekawsze treści zajmujące 10GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend wypróbowałem podane wyżej programy i u mnie najlepiej sprawdził się TSSniper. Brakuje trochę zaznaczania po klatkach i trochę na oko trzeba, no ale ważne że działa. Bardzo dziękuję za odzew i jeśli ktoś trafi na jakiś ciekawy program to chętnie się o nim dowiem i wypróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesowałoby coś takiego:

Posiadam tuner Ferguson Ariva 202E z podpiętym dyskiem 2,5" na USB do nagrywania. Dodatkowo mam moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. Moduł ten nie szyfruje nagrań (oprócz bodajże Polsatu HD), więc mam możliwość późniejszego oglądania ich na kompie po przepięciu do niego dysku od tunera. Tuner mój nagrania tworzy w plikach w formacie TS. I teraz pytanie: Czy jest możliwość jakimś programem (jeśli tak to jakim?) przekonwertowania takiego nagrania do pliku AVI przy jednoczesnej możliwości ustawienia sobie górnego limitu wielkości takiego pliku "wyjściowego", aby w ten sposób dopasować sobie jakość nagrania i ilość plików mogących się zmieścić np. na jednej płytce DVD? Jeśli jest taka możliwość to jakim programem najlepiej to zrobić? Dobrze by było, aby program był darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emirates - jeśli chcesz coś efektywnego zdziałać przy plikach MPEG Transport Stream, to osobiście polecam tylko płatne programy do edycji.

Edytowałem różnymi darmowymi programami do Transport Stream i czułem niedosyt. Od dłuższego czasu używam dwa bardzo dobre programy płatne:

1) DVR-Studio HD 3

2) VideoReDo TVSuite

 

Jeśli chcesz dłużej siedzieć w plikach TS, to polecam w/w programy, a jeśli chcesz tylko potestować/pobawić się z nimi, to nie ma sensu byś wydawał pieniądze na nie.

Z darmowych polecam TSSniper (czasami wywala mi błędy przy większej wadze pliku), którego czasami też używam, ale nie ma on możliwości przekonwertowania do .m2ts, jeśli ktoś chce uzyskać ten format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten VideoReDo jest dosyć drogi, bo kosztuje prawie 100 dolarów... :/

Naprawdę nie ma jakichś darmowych odpowiedników tego typu programów? Nie musi być jakiś hiper wypasiony, ale żeby mógł z pliku .ts zrobić plik AVI i żeby można było sobie przy tym ustawić maksymalny rozmiar pliku, aby dopasować sobie jakość nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...