Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.

 

Aktywowałem Mix z modułem CAM, jakoś na Mikołaja i ostatnio chyba wczoraj zniknął mi Eurosport HD a wszystkie inne pozycje są.

 

Pytanie czy u Was też macie taki efekt ,ewentualnie jak przywrocić ten kanal do życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz na TV? Czy własnym odbiorniku? Generalnie najprawdopodobniej masz nie ten Eurosport HD, co trzeba na liście kanałów - stacja wyszukuje się wiele razy, ale nie wszystkie kopie mają odpowiednie systemy kodowania. Ostatnio Eurosport HD miał w ogóle przerwę w kodowaniu, więc działało z jakiejkolwiek kopii, ale teraz musisz mieć dobrą, na której jest Conax - nazywa się ESP HD Polish. Jeśli masz wyszukany z nazwą "EUROSPORT HD" lub "EUROSPORT HD PL", to te kopie nie będą działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na liście nc+ w digyboxxie na pozycji 112 nie wiadomo dlaczego jest EUROSPORT HD PL, a nie ESP HD Polish. Rozwiązania są 2: oglądać kanał w wersji SD (pozycja 279) albo wyszukać ręcznie i dodać do własnej listy kanał oznaczony jako ESP HD Polish (tp 11278).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wlasciwie jest?

Jezeli teraz przejde na pakiet comfort za 39 zl na msc czyli na czas nieokreslony to czy w momencie przejscia na ten pakiet moge wypowiedziec umowe juz na przyszlosc.Chodzi mi o to ze chce na swieta wiecej kanalow i po msc z powrotem powrocic do nnk.

I jeszcze jedno.Czy jak przejde na ten msc do nc+mix to przepadaja mi srodki z nnk?Czy konto nnk sie zeruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.

 

Aktywowałem Mix z modułem CAM, jakoś na Mikołaja i ostatnio chyba wczoraj zniknął mi Eurosport HD a wszystkie inne pozycje są.

 

Pytanie czy u Was też macie taki efekt ,ewentualnie jak przywrocić ten kanal do życie?

 

 

mam recordera nboxa i też nie śmiga Eurosport HD tylko SD, i wszytki wersje HD nie działają.. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz na TV? Czy własnym odbiorniku? Generalnie najprawdopodobniej masz nie ten Eurosport HD, co trzeba na liście kanałów - stacja wyszukuje się wiele razy, ale nie wszystkie kopie mają odpowiednie systemy kodowania. Ostatnio Eurosport HD miał w ogóle przerwę w kodowaniu, więc działało z jakiejkolwiek kopii, ale teraz musisz mieć dobrą, na której jest Conax - nazywa się ESP HD Polish. Jeśli masz wyszukany z nazwą "EUROSPORT HD" lub "EUROSPORT HD PL", to te kopie nie będą działać.

 

 

 

Korzystam z tunera sat. w TV i lista kanałów taka jaką narzuca telewizor z paczki C+.

 

Eurosport 2 HD działa bez zarzutu a Eurosport HD działał tydzień a teraz zniknął i pojawia się coś w rodzaju" brak uprawnień nr.6"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Arive 250 combo i chcialbym uzyc modulu nc+. Zakupilem modul z telewizja N na Karte i chcial bym zrobic migracje na Nc+Mix. I tu moje pytanie czy bedzie chodzilo na mojej arivie?

 

 

Moduł nCAM HD będzie działał w Arivie 250 Combo.Ja robiłem 2 miesiące temu migracje telefonicznie z telewizji NNK do NC+MIX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekoder adb 5800sx - nbox recorder ma oryginalnie wyswietlacz alfanumeryczny z oryginalnym softem NC+. Wyswietla nazwy kanałow.

Po przeprogramowaniu na linuxa - E2 do tego dekodera można wstawic - podłączyc zamiast wyswietlacza alfanumerycznego 4 punktowy wyswietlacz led. Wtedy zamiast nazw kanałow widac tylko nr programu lub godzinę. Do ustawienia w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, dzięki za informacje :)

Kupiłem dziś nowy zestaw startowy z Nboxem 5800sx (BZZB) :) Nie wiem od czego to jest uzależnione , ale wygląda on jak mix 5800sx z turboboxem. Panel przedni - turbobox , układ wejść jak z serii BSLA i wentylator na spodzie charakterystyczny dla serii BZZB :) Oczywiście wszystko w nowym pudełku i z pilotem od nc+ już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...