Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka tytułów, które zniknęły wczoraj z CANAL+Online:

 

"Babyteeth" - 8/10

Ciężko chora nastolatka poznaje chłopaka z problemami. Ich relacja wpływa na całą rodzinę. Tym bardziej, że główna bohaterka jest świadoma zbliżającej się śmierci i chce żyć na 100% - wiedząc, że nie ma nic do stracenia. Świetny film. Dobrze przyjęty przez krytyków. 9 statuetek AACTA.

 

"Arab Blues" - 7/10

Selma wraca do rodzinnego Tunisu po latach spędzonych w Paryżu. Chce otworzyć wymarzoną własną praktykę psychoterapeutyczną. Na drodze do marzenia stoi jednak wiele przeszkód do pokonania. 

 

"Farming" - 7/10

Nigeryjski, czarnoskóry chłopak trafia do brytyjskiej rodziny. Ma to mu pomóc wejść w dorosłe życie i dać lepszą przyszłość. Z czasem staje się członkiem gangu białych skinheadów. Jest to swego rodzaju odpowiedź na potrzebę akceptacji. Historia oparta na dzieciństwie scenarzysty i reżysera filmu - Adewale Akinnuoye-Agbaje. 

 

"Pojedynek na głosy" - 6,5/10

Bardzo miłe zaskoczenie. Film twórcy "Goło i wesoło" - Petera Cattaneo z Kristin Scott Thomas w roli głównej. Amatorski kobiecy zespół stoi przed szansą występu  w Royal Albert Hall. Problem w tym, że każda z nich ma inną wizję występu. Ciekawy komediodramat. 

 

"Przesłuchanie" - 6/10

Anna jest skrzypaczką. Fatalnie wypada podczas jednego z występów, po czym postanawia skupić się już tylko na nauczaniu. Zauważa talent u jednego z uczniów. Chęć dążenia do perfekcji wpływa na relacje z jej rodziną, dzieckiem i ostatecznie prowadzi do tragedii.

 

Ten film jeszcze jest dostępny w CANAL+Online:

 

"Nienasyceni" - 7/10

Legendarna gwiazda rocka wyjeżdża na wakacje do Włoch wraz ze swoim młodszym partnerem. Na miejscu spotyka swojego dawnego partnera wraz z córką. Spotkanie tej pary wprowadza zamęt, który kończy się tragedią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Speed: Niebezpieczna Prędkość” w Canal+ Film

 

Mimo iż dorastałem w latach 90 tych tego filmu nigdy nie widziałem. Jak dla mnie film ekstra, jest akcja, dobra obsada- ah Sandra Bullock ;) 

 

9/10

 

”Speed 2: Wyścig z Czasem” w Canal+ Film

 

Jak się zachwyciłem pierwszą częścią tak nie mogę pojąć jak można było tak spaprać jej kontynuację?

 

5/10

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Obraz Pożądania” w Canal+ Online

 

8/10

 

”Candyman” w HBO Max

 

Film ma wszystko co współczesny film powinien mieć: czarnoskórzy są, wątek homo jest. Kolejny film wciskający nam poprawność polityczną. Szkoda czasu.

 

4/10

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Joker” w HBO MAX 

 

Nie lubię filmów o superbohaterach dlatego długo zwlekałem by obejrzeć „Jokera”. Sprawdziło się powiedzenie by nie oceniać książki po okładce. Film jest całkiem inny niż się spodziewałem w dobrym znaczeniu. 
 

10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Metodą na chybił- trafił wybrałem 2 filmy na Canal+.

 

" Milczenie "

" Zabij i żyj".

 

Strata czasu. Nie polecam. 

 

W repertuarze tego serwisu są lepsze filmy? 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2022 o 22:48, Ozzy666 napisał:

 

 

”Candyman” w HBO Max

 

Film ma wszystko co współczesny film powinien mieć: czarnoskórzy są, wątek homo jest. Kolejny film wciskający nam poprawność polityczną. Szkoda czasu.

 

4/10

Dokładnie po jaką ch... wciskają wszędzie te pato wątki, które nic nie wnoszą do fabuły. Na marginesie dodam,że najnowszy Halloween również nie obszedł się bez pato wątku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
18 minut temu, Jack777 napisał:

Milczenie jest ok.

Zacząłem oglądać..potem mi  zdrzemnęło na wpół śledząc akcję, ale jakiś taki smętny był ogólnie film.

4 minuty temu, ronnie84 napisał:

Dokładnie po jaką ch... wciskają wszędzie te pato wątki, które nic nie wnoszą do fabuły. Na marginesie dodam,że najnowszy Halloween również nie obszedł się bez pato wątku.

" Zabij i żyj" dopiero jest akcją.

Żeby urozmaicić fabułę jedna szalona niby lesbijka polowała na drugą..Czego ludzie nie wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...