Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

"Wenus w futrze" w Ale Kino+

 

Świetny film Romana Polańskiego.

 

Ocena: 9/10

 

"Koko-di Koko-da" w Canal+ Premium

 

Nie lubię źle pisać o filmach, zawsze staram się doszukiwać jakiś pozytywów. W przypadku tego "dzieła" to jest jednak nie możliwe. Gorszego filmu dawno nie widziałem i to jest ocenzurowane określenie tego czegoś. Nie polecam, stracone 86 minut życia.

 

Moja ocena: 3/10

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Laleczka" na Canal+ VOD

Karen daje w prezencie urodzinowym synowi lalkę. Kobieta nie jest świadoma złowieszczej natury zabawki.

Uwspółcześniona wersja "Laleczki Chucky", ktora jest brutalną czarną komedią, ale jest też i świetna satyrą skierowaną w kierunku nowych technologii, które nas otaczają. Tym razem tytułowa Lalka przemowiła głosem Marka Hamilla, ktory wręcz doskonale spisal się w swojej roli. Jednakże brakowało mi tych pyskowek i cietego języka jak w poprzednich filmach z Bradem Dourifem. Ten pan ponownie wcieli się w Chukyego w nadchodzącym serialu. 

Ocena: 5/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj na Canal+ obejrzałem "Jojo Rabbit"

Młody Niemiec Jojo, członek nazistowskiej organizacji dla młodzieży Jungvolk, pomaga Żydówce. Jednocześnie próbuje pozostać nazistą

Bardzo dobry wojenny komediodramat, osadzony w realiach ostatnich lat II Wojny Światowej.

Ocena: 5/6

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Pokémon: Detektyw Pikachu" Na hbo:go

 

Moim zdaniem, jest to całkiem udana ekranizacja gry pod tym samym tytułem, oraz swego rodzaju sentymentalny powrót do świata sympatycznych stworków. Polski dubbing z Maciejem Stuhrem w roli tytułowego stworka również daje radę.

Ocena: 5/6

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Le Mans '66" na Canal+ VoD

Na zlecenie Henry'ego Forda II amerykański projektant Carroll Shelby i brytyjski kierowca Ken Miles podejmują wyzwanie pokonania samochodów ekipy Ferrari w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

 Bardzo dobry dramat ze sportem w tle. Fajnie było ogladać przez te dwie godziny auta sportowe sprzed niemalże sześćdziesięciu lat.

Ocena: 5+/6

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„W pułapce myśliwego” na Canal+ Film

 

Można było by się przyczepić że główna aktorka grająca 14-letnią żydówkę tak naprawdę ma 28 lat, ale w ogóle to nie przeszkadza w odbiorze filmu ;) Film moim zdaniem jest dobry, wciągający ze wzruszającym zakończeniem. Jeśli ktoś lubi taką tematykę to bardzo polecam.

 

Ocena: 8/10


„ Przykładny Obywatel” na Canal+ Film

 

Kryminał i komedia w jednym, ubaw przedni. Gorąco polecam. 
 

Ocena: 9/10

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...