Jump to content

Recommended Posts

Oto fragment informacji z pewnego portalu medialnego:

"Start kanału planowany jest na godzinę 21.00. Na razie testową emisję nowego kanału mogą oglądać pracownicy TVN w swojej wewnętrznej kablówce."

Z tego co ja zrozumiałem to kanał już nadaje tyle, że jest dostępny tylko wewnątrz TVN-u, a od 20 sierpnia od 21.00 będzie dostępny dla widzów.

:idea: Najlepiej poczekamy do poniedziałku do 21 i wtedy będzie wszystko wiadomo czy wystartowali w koncu to tylko kilkanaście godzin

Znów teraz znalazłem informacje na oncecie:

"Wystartujemy z produkcją telewizyjną w poniedziałek o 21.00. Trzeba będzie przyjść do budynku, by nas zobaczyć. Tak będzie przez kilka tygodni. Bardzo zmienią się programy biznesowe na antenie TVN24. Cała grafika będzie już nowa - powiedział Młodkowski w sobotę w TNV24."

źródło: http://gielda.onet.pl/0,1590965,wiadomosci.html

ja słyszałem w jakimś programie że TVN CNBC wystartuje w poniedziałek o 21 ale nie będzie na obecną chwilę dostępny odbiór tylko będą prowadzili emisje dla siebie aby wszystko prawidłowo wyglądało po wystartowaniu

Puścić kanał, ale nie z satelity (jeszcze) - skandal. Przyczyna - KRRiT :evil:

Już lepiej wrzucić to na satelitę, nadawać i zakodować, ale jeszcze nie dawać uprawnień abonentom (tak robi Polsat jak testuje jakieś kanały).

Z artykułu wynika, że już teraz ten kanał pracownicy TVN oglądają w wewnętrznej kablówce, a jutro o 21 wystartuje oficjalnie dla polskich widzów!

:( no nic nie zapowiada sie na to ze zobaczymy jutro start TVn Biznes grupa iti w żądnym serwisie informacyjnym dzisiaj w tvn i tvn24 ani na stronie grupy nie widniała żadna zapowiedz startu kanału niestety mamy tylko plansze kontrolna i wydatku nadaje od rana bez dźwięku

Być może jest to wielka cisza przed burzą. Niby startują jutro o 21.00, tak więc z wielką pompą w poniedziałkowych "Faktach" to ogłoszą wszem i wobec :wink:

A tak na poważnie, to nie jestem w stanie pojąć tego artykułu z onet.pl :lol: Trochę dziwne, no ale cóż :roll:

Jutro o 21:00 TVN CNBC Biznes rozpoczyna produkcję programów. Jednak na razie ten kanał nie będzie dostępny dla zwykłych widzów, podejrzeć będą go mogli jedynie pracownicy TVN w wewnętrznej sieci kablowej.

Nawet jeżeli to na pewno będzie można podejść do siedziby iti i gdzieś na telewizorze na pewno będzie puszczane ;] tak jak Młotkowski powiedział ;]

Jutro o 21:00 TVN CNBC Biznes rozpoczyna produkcję programów. Jednak na razie ten kanał nie będzie dostępny dla zwykłych widzów, podejrzeć będą go mogli jedynie pracownicy TVN w wewnętrznej sieci kablowej.

Odniosłem identyczne wrażenie po jednej z wypowiedzi w tvn24 ale teraz wiele szumu się zrobiło tak naprawdę z znikąd że kanał już jutro rusza. Ja zrozumiałem że kanał ruszy w przeciągu kilku tygodni od jutra.

Jeśli TVN CNBC Biznes będzie miało taki jingielek jak na tym filmie na ich stronie to fajnie się ten kanał zapowiada. Fajny ten jingiel :)

"Nie ma w Polsce żadnego profesjonalnego kanału biznesowego" :lol: pojechali

Coś mi mówi że warto dziś oglądać Bilans na TVN24 ;]

No i startu dzisiaj nie będzie.

Po posiedzeniu KRRiT pod koniec sierpnia dowiemy się kiedy.

Guest Anonymous

gdzie sie Tvn spieszy to sie KRRiT cieszy :D:D:D:D:D:D:D:D hahahah było do przwidzenia:)

Jeśli TVN CNBC Biznes będzie miało taki jingielek jak na tym filmie na ich stronie to fajnie się ten kanał zapowiada. Fajny ten jingiel :)

beznadzieja. myślałem, że będzie podobny do cnbc europe. Naprawdę, tvn się nie popisał.

Hmm... TVN CNBC Biznes jest kodowany. Mają konkurencję niekodowaną czyli TV Biznes. Zobaczymy czy polsat odeprze atak współpracą z CNN.

:wink: Tak chodzę po necie i wyczytałem ze kanał telewizyjny może nadawać od momentu założenia wniosku do dnia otrzymania jako test wiec wystarczyło by by tvn biznes dopisał napis test koło logo i mógłby ruszyć nawet dzisiaj jako emisja testowa