Jump to content

Recommended Posts

moze mi ktoś powiedzieć co jest z tą stroną TVN CNBC Biznes :?: Już tak długo nadają a strona nadal nie gotowa :? nadają już 2 miesiące a strona nie gotowa, lekka porażka :/

Aż tak Ci na tym zależy? Ramówkę masz w serwisie Onetu, a informacje gospodarcze w dziesiątkach portali, wortali i nędznych serwisików internetowych.

chciałbym zobaczyć jaką stronę potrafią stworzyć, jak by wyglądała (na pewno byłaby niebieska :lol:) Większość kanałów ma swoją stronę a mnie interesuje w tej chwili ta i chcialbym ją zobaczyć a nie mogę, bo informatycy coś nic nie robią (chyba).

No... Ale strony nie robi się ot tak sobie. Musi zostać starannie zaplanowana. Stworzenie serwisu TVN CNBC Biznes może być dużym przedsięwzięciem, bo skoro TVN chce brać się za tworzenie portali multimedialnych w internecie dla swoich kanałów, to być może strona kanału biznesowego będzie jakoś sprzężona z serwisem biznes.onet.pl lub coś w tym stylu. A więc jeszcze sobie poczekasz. Oczywiście zgaduję, bo ja nic nie wiem.

Strony biznesowe wymagają matematyki i większego bajerowania z bazami danymi niż w normalnych portalach, co się równa większą stertą kodu do napisania ;>

No i mamy nową stronę :D Za darmo można oglądać wybrane materiały wideo. Można także słuchać i oglądać przekaz TVN CNBC Biznes. Niestety - trzeba za to zapłacić :?

a wiecie, że ja się skuszę chyba :D ale nie dzisiaj tylko jutro. Zobaczę jaka jakość itd.

a wiecie, że ja się skuszę chyba :D ale nie dzisiaj tylko jutro. Zobaczę jaka jakość itd.

ee.. TVN 24, TVN CNBC Biznes i coś jeszcze powinny być w pakiecie za 5zł/miesiąc i spokój :wink:

wysoko się cenią, TVN24 na jeden dzień kosztuje około 6 zł :? 5 zł na miesiąc do mało, 10 zł to odpowiednio wg. mnie.

Utrzymanie programu w Internecie jest o wiele tańsze niż po satelicie, to co oni chcą.

No nie za bardzo ;p możliwe ze providerzy dają im ograniczenie transferowanych danych na miesiąc ;p

oni mają z oneta, a jak wiadomo ITI jest właścicielem tak jak TVN'u.Myślę, że jeśli już płacą do b. mało albo nic nie płacą, bo to jest bezsensu.

Ciekawe jakie mają te ograniczenia skoro dziennie mają na pewno z 50 Gb transferu, a może więcej.

Edit PawelU1981

Kolego nie chcę Cię urazić, ale ten post to masło maślane i jest to oczywista oczywistość. Trochę to poprawiłem i od razu lepiej

Nie wiem ;p po prostu płacą grubą kasę za łącza ;p jak serwerownie hostingowe. Jak się nie mylę Onet głównie jedzie na łączach atman'a ;p

Ale serwery dla telewizji internetowej są tanie. Tak czy inaczej to TVN24 powinien być za darmo tak jak 99% stacji informacyjnych na świecie.

kiedyś przeglądałem ofertę taką jedną i jedno wejście(jedna osoba) kosztuje 1,22 zł :shock: dla mnie to dość drogo.

To zależy. Kiedyś bawiłem się w telewizję internetową po Winamp Shoutcast TV. Za 10zł mogłem ustawić dowolną liczbę slotów, miałem tylko ograniczenie transferu (chyba 10MB?). Natomiast 1.22x2 programy to 2.44zł, a ja proponuję 5zł czyli 2.56zł zysku na jedną osobę, a serwer może mieć dowolną liczbę slotów, np. 1-10tys, albo nawet więcej.

Dziś rodzice zapytali mnie o tą stację. Więc w jakich platformach i w jakich pakietach można spotkać tą stację?

Karol: nie dla wszystkich "informacja i rozrywka" są za darmo :P jeśli ktoś posiada dwa inne pakiety to musi do tego dopłacać 6 zł, a jeśli ma więcej niż dwa inne to dopiero ma za darmo.

Kilka postów połączyłem już z istniejącym wątkiem, więc nie dziwcie się, że raptem 15 stron zrobiło się w temacie. ;)

Karol: nie dla wszystkich "informacja i rozrywka" są za darmo :P jeśli ktoś posiada dwa inne pakiety to musi do tego dopłacać 6 zł, a jeśli ma więcej niż dwa inne to dopiero ma za darmo.

O to o tym nie wiedziałem, gdy korzystałem z N było jeszcze inaczej. Dzięki za info ;)