Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To w końcu w pakiecie Powitalnym również mają ten kanał abonenci?? Bo tutaj: http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?menu=19&kategoria=pakiet-powitalny

jest w spisie TVN CNBC Biznes, oraz tutaj: http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?menu=339&shortcut= po prawej stronie w tabelce O KANALE są wszystkie pakiety włącznie z Powitalnym. To jak to w końcu jest?? A tutaj: http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?menu=278&artykul=1188824824986 jest napisane tak:

 

Nowy kanał biznesowy TVN CNBC Biznes dołączył dziś do oferty platformy cyfrowej CYFRA+. Kanał dostępny jest dla abonentów pakietów Podstawowego, Komfortowego i Prestiżowego.

 

To jak to w końcu jest?? Bo mi się wydaje, że ten kanał jest dostępny we wszystkich pakietach, ale nie wiem, bo posiadam Komfortowy a nie Powitalny, więc proszę kogoś o wyjaśnienie jak to w końcu z tym jest :):wink::wink:

 

EDIT: Raczej kanał nie jest dostępny dla abonentów posiadających pakiet Powitalny, ponieważ właśnie widziałem info na ten temat na kanale INFO+. Ten kanał jest we wszystkich pakietach oprócz Powitalnego, a więc muszą zmienić błąd na stronie w spisie kanałów w pakietach a dokładniej w spisie pakietu Powitalnego..

:):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wskazówkowy zegar może faktycznie ciut nieczytelny, ale wszystko inne mi się podoba (logo jest ok, zresztą tak jak ktoś tu napisał podobne jest teraz logo "CNBC Europe") :D!

 

NA PEWNO jakość techniczna jest DUŻO lepsza, niż "Tv Biznes" (co można gołym okiem dostrzec :) ), a i zawartością myślę ich przebiją, znając podejście "TVNowców" do robienia kanałów tematycznych (dodatkowy + za to, że kanał nie jest tylko w "n" :D!)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest?? Bo mi się wydaje, że ten kanał jest dostępny we wszystkich pakietach, ale nie wiem, bo posiadam Komfortowy a nie Powitalny, więc proszę kogoś o wyjaśnienie jak to w końcu z tym jest :):wink::wink:

[...]

EDIT: Raczej kanał nie jest dostępny dla abonentów posiadających pakiet Powitalny, ponieważ właśnie widziałem info na ten temat na kanale INFO+. Ten kanał jest we wszystkich pakietach oprócz Powitalnego, a więc muszą zmienić błąd na stronie w spisie kanałów w pakietach a dokładniej w spisie pakietu Powitalnego..

:):wink:

Oglądałem specjalnie dzisiaj Canal+Sport2/Info+ i wdziałem, że TVN CNBC Biznes będzie we wszystich pakietach, bo napisali, że posiadecze pakietu Powitalnego będa mieli do niego dostęp, więc jak narazie sprawa wyjaśniona, tak samo na stronie Cyfry i na Info+

 

Pozdro 4 all :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wcale nie będzie porozumienia co jest jednoznaczne z tym, że kanał nie wejdzie do CP. Przynajmniej na długi czas nie ma co na obecność tego kanału w CP liczyć! RafiX wytłumaczył dokładniej najważniejszy z powodów. I już lepiej skończmy tą dyskusje i wróćmy do tematu, zanim pojawią się kolejne plotki, nadzieje i wielkie dyskusje tak jak to było z HBO :!::roll::shock::)

:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie to nie "od paru ładnych dni" tylko od 3 września czyli od przedwczoraj, od poniedziałku a to nie jest "pare ładnych dni". No, ale co do strony to śmiesznie informatycy zapomnieli :lol: haha śmiech... no cóż może się skapną i zobaczą, ale dobrze, że to zobaczyłeś :)

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie na tej stronie. Może zrobią coś w stylu TVN24.pl tylko że w wydaniu biznesowym? Ale z jednej strony chyba nie robiliby konkurencji serwisowi TVN24.pl w informacjach ekonomicznych :roll:

 

PS. james_b, napisałem "parę" a "para" to chyba znaczy dwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
TVN CNBC Biznes w sieci Aster

 

Telewizja kablowa Aster powiększyła swoją ofertę programów telewizyjnych o nowy biznesowy kanał - TVN CNBC Biznes. Nowy program od poniedziałku będą mogli oglądać abonenci pakietów cyfrowych Aster.

 

Żródło: Media2.pl

 

http://media2.pl/media/29357-tvn-cnbc-b ... aster.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...