Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To jest ciekawe ;p na TVN24 leciała raz reklamówka, że będą relacjonować Kongres Ekonomiczny w Krynicy (chyba tak to się zwie ;p) w TVN24 i... w TVN CNBC Biznes, sam kongres zaczyna się gdzieś 3 września chyba ;p ciekawe czy zdarzą, czy trzeba będzie "pójść do budynku" by to zobaczyć ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans się zaczął :> na początku pojawiła się grafika ala tvn24 ale z dodatkowymi paskami w miejscu loga zegarek (tak jak by planowlai wsadzić analogowy zamiast zegarka napis WIG20 a na poziomie zegarka pasek z kursami WIG20 a na dole identyczne tylko mWIG (czy jakoś tak), na gorze dodatkowo 3 pola ze stanami indeksów zagranicznych, pasek o temacie też był inny i logo bilans :P po chwili pojawiła sie grafika TVN 24 i przykryła częściowo tamą grafikę, widać to było ze na dole coś się rusza na krawędzi ;]

Inne grafiki jak tabele tez zie zmieniły, były przestrzenne i widać było podobne kafle z jingla :>

Widać było też zmianę w prowadzeniu programu ;] widać że starali się robić to bardziej profesjonalnie.

I co najważniejsze ;p ani słowa o TVN CNBC Biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvncnbc.pl/ :) no prosze poznamy ekipe

 

Fajna ta prezentacja na stronie (powinni ją dać zamiast tej planszy "Już wkrótce..." na satelicie) :D!

 

W ogóle wczoraj zauważyłem dwie ciekawostki, tzn. Roman Młodkowski w popołudniowym wywiadzie z Zytą Gilowską powiedział, że popszedniego dnia prowadził wieczorny program w "TVN CNBC Biznes", a "Fakty, Ludzie Pieniądze" już trwały (wywiad z Ryszardem Petru), kiedy "TVN 24" zaczął je puszczać z opóźnieniem, z powodu konferencji Dorna :shock:!

 

Myślałem, że skoro kanał na satelicie nie wystartował jeszcze, to może na stronie puścili jakąś transmisję (chyba na taką koncesji nie potrzebują???), ale tylko ta prezentacja tam jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo niezbyt rozumiem po co oni wystartowali z emisją w tej wewnętrznej "kablówce" (swoją drogą ciekawe jakie kanały w tej "kablówce" mają :D???), zamiast bezpłatnie (w ramach promocji :D ) na stronie internetowej (to razem z emisją przez satelitę tej prezentacji byłoby niezłą reklamą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale zawsze miło jakieś teściki podejrzeć i coś czego inni nie widzą (pamiętam jak miałem obrotnicę to się bawiłem w szukanie dosyłów wejść reporterskich itp. i naprawdę dużo zabawnych sytuacji można złapać - przypomniało mi się np. popalanie papierosa przez Jacka Laskowskiego w przerwie transmisji meczu dla "C+" :D ... ) :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...