Jump to content

Recommended Posts

tylko kolorki, dosłownie przez minutą patrzyłem, tylko zobaczyłem zmienę nazwy z TVN CNBC na TVN CNBC Biznes

Mogli by coś ze startu pokazać chociaż na TVN lub TVN24 jak im koncesji brak, a tu normalny program ;p Ehhh szumu narobili a tu nic ^^'

No nic, po szkle kontaktowym jest bilans na pewno się czymś pochwalą, jeżeli jest czymś sie chwalić ;p

:D Może w wieczornym bilansie dnia na tvn24 coś powiedzą albo zobaczymy ta nowa grafikę którą tak młodkowski chwalił w poranku w sobotę

To jest ciekawe ;p na TVN24 leciała raz reklamówka, że będą relacjonować Kongres Ekonomiczny w Krynicy (chyba tak to się zwie ;p) w TVN24 i... w TVN CNBC Biznes, sam kongres zaczyna się gdzieś 3 września chyba ;p ciekawe czy zdarzą, czy trzeba będzie "pójść do budynku" by to zobaczyć ^^

Bilans się zaczął :> na początku pojawiła się grafika ala tvn24 ale z dodatkowymi paskami w miejscu loga zegarek (tak jak by planowlai wsadzić analogowy zamiast zegarka napis WIG20 a na poziomie zegarka pasek z kursami WIG20 a na dole identyczne tylko mWIG (czy jakoś tak), na gorze dodatkowo 3 pola ze stanami indeksów zagranicznych, pasek o temacie też był inny i logo bilans :P po chwili pojawiła sie grafika TVN 24 i przykryła częściowo tamą grafikę, widać to było ze na dole coś się rusza na krawędzi ;]

Inne grafiki jak tabele tez zie zmieniły, były przestrzenne i widać było podobne kafle z jingla :>

Widać było też zmianę w prowadzeniu programu ;] widać że starali się robić to bardziej profesjonalnie.

I co najważniejsze ;p ani słowa o TVN CNBC Biznes

Oglądam sobie TVN24 i zauważyłem że regularne bilanse w dzień zmieniły nazwę na "Dzień na rynkach" ;>

Bo dzień na rynkach to ten program z tvn cnbc ktory bedzie trwał od 10 do 16 - to pewnie odpowiedni "Dnia na żywo"

http://www.tvncnbc.pl/ :) no prosze poznamy ekipe

Fajna ta prezentacja na stronie (powinni ją dać zamiast tej planszy "Już wkrótce..." na satelicie) :D!

W ogóle wczoraj zauważyłem dwie ciekawostki, tzn. Roman Młodkowski w popołudniowym wywiadzie z Zytą Gilowską powiedział, że popszedniego dnia prowadził wieczorny program w "TVN CNBC Biznes", a "Fakty, Ludzie Pieniądze" już trwały (wywiad z Ryszardem Petru), kiedy "TVN 24" zaczął je puszczać z opóźnieniem, z powodu konferencji Dorna :shock:!

Myślałem, że skoro kanał na satelicie nie wystartował jeszcze, to może na stronie puścili jakąś transmisję (chyba na taką koncesji nie potrzebują???), ale tylko ta prezentacja tam jest...

A co mnie jako abonenta Cyfry+ obchodzi jakaś wewnętrzna kablówka TVN. Jingiel fajny i mogliby go puścić zamiast tej planszy.

Ja tak samo niezbyt rozumiem po co oni wystartowali z emisją w tej wewnętrznej "kablówce" (swoją drogą ciekawe jakie kanały w tej "kablówce" mają :D???), zamiast bezpłatnie (w ramach promocji :D ) na stronie internetowej (to razem z emisją przez satelitę tej prezentacji byłoby niezłą reklamą).

cnbc3cc1.jpg

Źródło: nhdtv.pl

Wygrzebałem to z forum N ;p zapostował to user mceurytos, nie wiem skąd to wytrzasną ;p

Słuchajcie po co taka zabawa? Jak dobrze pójdzie, to już jutro lub pojutrze mamy go oficjalnie. No ewentualnie 1.IX (to też fajna data na rozpoczęcie emisji). :)

No tak, ale zawsze miło jakieś teściki podejrzeć i coś czego inni nie widzą (pamiętam jak miałem obrotnicę to się bawiłem w szukanie dosyłów wejść reporterskich itp. i naprawdę dużo zabawnych sytuacji można złapać - przypomniało mi się np. popalanie papierosa przez Jacka Laskowskiego w przerwie transmisji meczu dla "C+" :D ... ) :D!