Skocz do zawartości

Wypowiedzenie CP


PiotrekJaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przejzałem temat i chyba udało mi się napisać poprawną treść wypowiedzenia. Ponizej przedstawiam moje wypowiedzenie i mam do was prośbe, odpowiedzcie czy wszystko sie zgadza. Jeśli nie to powiedzcie mi gdzie są błędy.

 

PS. moja umowa z polsatem sie juz jakiś czas temu skończyła, i mam aktywny pakiet relax mix film.

 

 

 

Wroclaw, Dnia DD.MM.RRRR

Imie Nazwisko

ul. aaaabbbb 1/3

XX-YYY Wroclaw

Nr. Identyfikacyjny: 123456789

PESEL: 12345678912

 

Cyfrowy Polsat S.A.

Dzial Obslugi Klienta

ul. Lubinowa 4A

03-878 Warszawa

 

 

 

Oswiadczenie

 

 

Na podstawie §3 ustep 4 umowy z dnia 05.07.2005r

oswiadczam, ze nie zamierzam kontynuowac

umowy w zakresie obowiazku zachowania dotychczas

oplacanego Pakietu Podstawowego (Familijnego) i

Pakietu Dodatkowego (Relax Mix Film) i w

zwiazku z tym wypowiadam ja w tym zakresie zgodnie z

trescia umowy za 3 miesiecznym

wypowiedzeniem, przed kolejnym okresem rozliczeniowym.

Swoja decyzje argumentuje tym iz planuje zakup wlasnego

tunera satelitarnego, oraz zakup modulu dostepu warunkowego

dostarczanego przez

CYFROWY POLSAT S.A.

 

Po otrzymaniu niniejszego pisma prosze mnie

o tym powiadomic poprzez wyslanie E-Mail'a na adres

abcd@interia.pl

 

 

Powyzsze oswiadczenie odnosi sie do umowy obejmujacej:

Numer dekodera: a1234b56789c

Numer modulu: 1234567890

Numer karty: 123456789

Numer kontraktu: 000000000000

 

z powazaniem:

Imie Nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja mama zamowiła pakiet Mini (9,90 PLN) i zapłaciła za niego za rok z góry. Za kilka dni przyszła pocztą propozycja zmiany pakietu, a ona myslała, ze to jest umowa do pakietu 9,90, który zamówiła. Podpisała więc i odesłała. Potem dowiedziała sie, ze podpisując tę kartkę, i nie zakreslając żadnego z pakietów, które były tam wymienione, zostało to automatycznie potraktowane jako zgodą na zmianę pakietu z MINI na Familijny. Teraz ma płacić 35 zl przez 2 lata.

Widzicie jakąś szansę na wycofkę z tego [beep]U?

 

Poza tym, minęło 6 tygodni od czasu podpisania tego świstka, a programy zostały jak przy MINI. Dzwoniła na infolinię, tak kazali jej coś w dekoderze programować, lub zawieźć dekoder do punktu. Moja mama jest emerytką, nie będzie jeździć nigdzie z dekoderem pod pachą, ani tym bardziej nic programować, a kwota 35 zł zamiast 9,90 to też dla niej wielka różnica.....

 

czy można się jakoś teraz wycofać, lub przynajmniej wrócić do oryginalnego pakietu MINI?

 

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam chciałabym nie kontynuować umowy z Polsatem która juz dawno minęła (jestem teraz na okresie nieoznaczonym ) Jestem włascicielka dekodera (149zł) napisałam pismo dzieki waszej pomocy Ale mam pytanie jaka róznica jest miedzy wypowiedzeniem §3 ust 5 ......... a §3 ust 6 bo ja to widze tak §3 u5- calkowicie sie rezygnuje z usług Polsatu i dekoder staje sie nieaktywny §3 ust 6- dostep do programów ogólnodostępnych + wykupienie abonamentu w wybranym przez siebie miesiącu i czy jesli powołam sie na §3 ust 6 nie bede ponosiła żadnych kosztów ani opłat (oprócz opłaty za abonamet w wybranym przez siebie miesiacu )?? Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja decyzje argumentuje tym iz planuje zakup wlasnego

tunera satelitarnego, oraz zakup modulu dostepu warunkowego

dostarczanego przez

CYFROWY POLSAT S.A.

A ten fragment to po co? Nie ich sprawa dlaczego. Jak zechcą się dowiedzieć to niech zadzwonią i zapytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ktoś usunął moją odpowiedź?

Czy trzyliterowa odpowiedź "nie" narusza regulamin?

Może powinienem był napisać "nie jest to możliwe". Wtedy walory artystyczne wypowiedzi podskoczą wysoko, jednak przekaz pozostanie dla pytającego taki sam -> NIE.

 

Pytam się serio.

 

A więc odpowiedź brzmi: NIE.

Wtrącę i ja, swoje dwa "grosze"

"Zawszę odpowiadamy pełnym zdaniem - nawet wtedy, kiedy nie udzielamy uzasadnienia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...