Skocz do zawartości

Wypowiedzenie CP


PiotrekJaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji ostrzeżenie - jeśli ktoś chce rozwiązać umowę, to nie liczcie na to, że przesyłka zostanie zarejestrowana w rozsądnym czasie.

Osobiście wysyłałem wypowiedzenie umowy, najpierw w kopercie którą mi przysłali, by odesłać im aneks.

Wysłałem 5-go lutego - do 15-go lutego - nie mieli w systemie.

No to 15-go wysłałem polecony - teoretycznie standardowo taka przesyłka dochodzi maksymalnie po 4 dniach - w systemie zarejestrowali 22-go.

Więc w żadnym wypadku nie należy liczyć na dobrą wolę z ich strony - listy, nie polecone, z wypowiedzeniem umowy - wyrzucają do kosza. Polecone rejestrują z opóźnieniem (dla wyjaśnienia - mój okres rozliczeniowy kończy się 21-go).

 

trzeba wyslac za potwierdzeniem odbioru. Co mnie interesuje kiedy oni zarejestruja????

Tzn rownie dobrze, ze moga za pol roku zarejestrowac.

Rowniez nie musze podawac powodu dla ktorego niechce korzystac z ich uslug.

Generalnie uwazam Polsat z wielka pomylke. polskie firmy atakuja rynek wzorujac sie na europejskich normach. problem tkwi tylko w tym, ze niestety jeszcze mamy mentalnosc starego systemu. druczki, dokumenty, dowody wszystko by nam ulatwic zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym wypowiedzeniami roznie bywa :D Mi sie umowa skonczyla w sierpniu, w lipcu wyslalem wypowiedzenie. Odpisali mi, że im przykro bo opuszczam ich szeregi. Mimo tego, że spełniłem wszystko zablokowali mi dekoder :/ Wyslalem im maila i gdzies po 2 tygodniach przeprosili i odblokowali mi tuner. W zeszlym tygodniu czyli ponad poł roku po skończeniu umowy przysłali mi wezwanie do zapłaty za abonament od sierpnia do marca :D Zadzwonile do nich i faktycznie gościu w słuchawce stwierdził, że zaszła pomyła i do 2 tygodni przyślą mi pisemną odpowiedź :/:D I jak można z taką platformą pracować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Koledzy mam taki problem. Umowę z CP podpisałem w grudniu 2005r oczywiście z dekoderem na własność. Zgodnie z wskazówkami podanymi kiedyś na forum po roku obowiązywania umowy zaprzestałem płacenia ( luty 2007r ) myśląc że CP samoistnie rozwiąże ze mną umowę odłączając kanały które obejmuj płatny abonament. Jakiś tydzień temu dostałem telefon z CP - automatyczna sekretarka informowała mnie o tym że nie zapłaciłem. Dzisiaj włączam dekoder i wyskakuje komunikat że dekoder zablokowany. :roll: Wiedziałem ze zablokują mi kanały płatne , ale miałem nadzieje że ogólnodostępne pozostaną :roll::?

 

Co radzicie w takiej kwestii ? czy umowa została samoistnie rozwiązana - juz sie do niczego nie pczyczepią ? I co zrobić aby odzyskać dostęp do kanałów ogólnodostępnych. Z gory dzieki za informacje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dokładnie swoją umowę, zapewne jest tam napisane, że musisz złożyć wypowiedzenie (miesiąc albo trzy wcześniej). Jeśli nie wypowiesz umowy, zostanie ona automatycznie przedłużona na czas nieokreślony lub na taki sam jak byłą wcześniej.

Wszystko powinno być opisane w Twojej umowie czy regulaminie. Aby teraz korzystać z tunerka musisz zapłacić zaległości oraz rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego,wartego uwagi, nie będzie miała, to kanału Disney Channel.

 

Wiesz, wychowałem się na bajkach Disney'owskich. Znam dzisiejsze bajki z tej wytwórni, jednak Disney Channel jest chyba tylko z nazwy "Disney'a".

Nie przypominam sobie, aby Disney produkował bajki, gdzie jakiś robot ma zabić/unicestwić drugiego robota (czy jakoś tak). Dodatkowo teksty zawarte w tych "bajkach" będą na pewno pomocne w rozwoju nowego pokolenia...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem gdy moja umowa przejdzie na czas nieokreślony będę musiał płacić za pakiet f+rm o 6 zł. drożej niż obecnie. Nie będę miał możliwości podpisania nowej umowy na korzystniejszych,lub chociażby takich samych jak teraz warunkach(49,80 f+rm)

Mogę skorzystać z nowej promocji tylko wtedy gdy wypowiem umowę i ponownie wezmę zestaw z dekoderem (wogóle mnie nie urządza płacenie za dekoder, bo jeden mi wystarczy.

Gdy po wypowiedzeniu wezmę aktywację bez dekodera za pakiet f+rm zapłacę miesięcznie tyle, jak bym miał umowę na czas nieokreślony.

Ogólnie rzecz biorąc do bani. Zero ofert dla stałych abonentów.Zupełne przeciwieństwo operatorów komórkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Mam umowe na czas nieokreślony, dodatkowo dekoder z kaucją. Dzisiaj wysłałem pismo do CP z prośbą o rowiązanie umowy. W zwiazku z tym mam takie pytanie - co z dekoderem po rozwiazaniu umowy? Mam go do nich odesłać, czy moze oddać do najbliższego pkt. sprzedaży? (zalezy mi na tych 100zł kaucji). Dzięki z góry za pomoc!

 

Mam chyba tak jak Ty. Umowa na czas nie określony. Brałem CP w 2002 na mistrzostwa świata w piłce nożnej. Kaucja 100zł, aktywacja 99zł, dekoder nie jest moją własnością.

Znalazłem jakies 2 umowy, jedna z 2002r. Druga - z 2004r. Nie wiem czy w miedzy czasie jeszcze jakaś nie przyszła. Nic więcej nie znalazłem ( CP jest rodziców, ja mam c+)

Wg tej umowy moge wypowiedzieć umowe za miesięcznym wyprzedzeniem na koniec miesiąca kalendarzowego.

 

Ciekawe czy dam rade sie wyrobić, tak aby z końcem Maja rozwiązać umowe ?

 

Co myślicie o tym ? może być?

Biuro Obsługi Abonentów CYFROWEGO POLSATU

Ul. Łubinowa 4 A

03-878 WARSZAWA

 

 

 

 

Oświadczenie

 

 

Na podstawie §3 umowy z dnia 19 kwietnia 2002r. oświadczam, że nie zamierzam kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania dotychczas opłacanego Pakietu Cyfrowego Polsatu i w związku z tym wypowiadam ją w tym zakresie zgodnie z treścią umowy z miesięcznym wypowiedzeniem, przed kolejnym okresem rozliczeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Musze sie pochwalić, wysłałem dekoder prawie miesiąc temu i zero odzewu, zero zwrotu kasy z kaucji.

Ciekawe ile jeszcze każą mi czekać...

 

EDIT:

Właśnie przyszła kasa.

Ciekawe tylko dlaczego zamiast 100zł dostałem 68zł.

Ale juz nawet nie chce sie dowiadywać, ważne że sie uwolniłem od polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po wypowiedzeniu umowy dostalem list od CP w ktorym pisza:

"(...)Uznając Pana pismo , które wpłynęło w dniu 13.03.2007r., obowiązek wnoszenia regularnych opłat abonamentowych został rozwiązany z dniem 03.07.2007r. (...)"

 

To znaczy że już za lipiec (od 03.07. do 03.08) nie musze płacić ? I od 4 lipca bede mial kanaly wolnodostepne czy jak? Sorki , ale chce sie upewnic w razie czego potem mozna skasowac ten post.

 

Edycja RafiX: Pytaj śmiało, kto pyta nie błądzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 7-miu latach terminowego opłacania abonamentu, przysłali mi "propozycję" podpisania umowy na czas nieokreślony za familijny i mix film w kwocie 64,90!!!!!!

Podczas gdy nowym abonentom proponują ten sam zakres poniżej 60 zł.

POLSAT, WAL SIĘ !!!!!!!!!

Tak wygląda budowanie "lojalności" a'la POL...[beep].

Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy po uplywie Okresu Podstawowego umowy , gdy przechodzi ona w czas nieokreslony to czy oplata za Pakiet Familijny zmienia sie czy dalej jest 35 zl?

A pozniej po zakonczeniu umowy gdy juz nie ma obowiazku placenia abonamentu to gdy chcemy zaplacic za wybrany miesiac to placimy 39,90 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam 2 miechy do końca umowy i dekoder na własność, czy jak nie napisze żadnego pisma to tez będzie rozwiązana umowa (ktoś chyba pisał ze mu zablokowali dekoder) ?? I czy jak teraz napisze to czy może mi się udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czyli jak umowa kończy się 7 września i według umowy po tym czasie dekoder ma przejść na własność i jak wyśle jutro pismo to mam ją do 19 października ?? A co się stanie jak przestane płacić (w końcu dekoder mam na własność) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wyslesz jutro czyli 20.07.2007 to 20 pazdziernika skonczy ci sie umowa z CP, ale teraz nie wiem czy przypadkiem nie liczy sie data zaksiegowania tego wypowiedzenia u nich wiec moze to byc jakis tydzien pozniej ja chyba tak mialem.A jesli nie bedziesz im placil to moga nalozyc jakas kare lepiej ne ryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...