Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie posiadam Canal+ Play HD, tj. oferta przy przedłużaniu umowy z Play, zamiast telefonu paczka C+. Umowa kończy mi się we wrześniu. I teraz, jeśli nic nie zrobię, co stanie się z umową? Drugie pytanie, to co do migracji, czy dostałbym jakąś lepszą ofertę niż dla nowych abonentów?

Z góry dziękuję :)

 

Nie prościej przeczytać umowę i regulamin oferty Canal+ Play HD? Jeżeli ta oferta zawiera również umowę o świadczenie usługi telewizji cyfrowej z Canal+ Cyfrowy to jakaś szansa na kontynuowanie tej umowy na lepszych warunkach niż nowy abonent jest-wszystkiego można u operatorów się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem umowę. JESTEM abonentem jeszcze Cyfry+. Z umowy wynika, że bez wysłania wypowiedzenia umowa przejdzie na czas nieokreślony. Tylko, że kończy mi się umowa z Play-em, do którego płacę 59 zł, więc, jeśli przedłużę z Play na nowych warunkach, to będę musiał płacić oddzielnie do Play i C+. Dobrze rozumiem?

Przeszedłbym do nc+ już we wrześniu, lecz chodzi o to, że mam Polsat do lipca 2015, więc muszę do tego czasu czekać z przejściem do nc+, a bardzo zależy mi na samej paczce Canal+.

Nie chciałbym popełnić błędu, żeby potem nie żałować, więc po wygaśnięciu umowy przejdzie ona na czas nieokreślony, na TAKICH SAMYCH warunkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mylisz się, już nie raz pisaliśmy w wątku o nc+ mix, że na tą ofertę może przejść każdy kto miał n na kartę z dekoderem lub modułem nawet gdy nie była opłacana :read: Wystarczy zarejestrować sie na stronie www albo pójść do APS i tam od ręki podpisać umowę i aktywować pakiet (przy wizycie w APS aktywacja pakietu nastąpi od razu po podpisaniu dokumentów).

 

A ja myślę,że z tym będzie problem,bo karta jest nieaktywna i nie po to wypychają używane zestawy z mixem,aby teraz komuś to aktywować na własnym sprzęcie. Nie wiem,może się mylę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jak widać jestem nowy i po spędzeniu kilku godzin dzisiaj na forum mam parę pytań. Nie wszystko jeszcze rozumiem i liczę na waszą pomoc. W lipcu kończy mi się umowa, a od tygodnia nękają mnie 10x dziennie telefonami z nc+. Zaproponowali mi kiepskie warunki i dzisiaj wypowiedzialem umowę. Posiadam pakiet Optimum HD + HD - Optimum promo + miltiroom cameleon, Decodery Box+/HD SAGEMCOM DSI83 i Box+/HD SAGEMCOM DSI87 (S). Płacę 71 zl miesięcznie. I tu moje wątpliwości i pytania?

Czy mogę przy tym multiroomie wziąć nowy dekoder madiabox+ i zostawic tego sagema? Czy to bedzie działało?

Jezeli tak to czy wybrać pace pvr 500gb czy tego mediaboxa?

Chce powalczyć za tą kwotę o

Comfort+ Extra

6x C+

HBO HD

Pace PVR lub mediabox

Multiroom

Nie wiem co to znaczy multi. Niektorzy pisza o tym w swoich umowach? Chodzi o multiroom czy to jest jakis pakiet kanałów.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybierzesz pace, dostaniesz go za darmo. Przy mediabox zapłacisz za aktywację i doliczą ci czynsz za najem. Tak spoza finansów, to chyba wiesz jaką zaletą jest posiadanie cameleona (którego się pozbędziesz jeśli przejdziesz na mbox)? Do tego są jakieś komplikacje techniczne przy multiroomie z mboxem (do rozwiązania oczywiście). To sobie doczytaj bo ja zielona jestem w temacie (nie mam multiroomu) i stąpam po grząskim gruncie ignorancji :? . Może jakiś mędrzec cię z tym jeszcze wspomoże. Co wiedziałam to zasygnalizowałam, bo widzę, że tu chwilowa posucha informacyjna :wink: . Co do porównania samych sprzętów, tutejsza dyskusja o tym zapewni ci dużo niezapomnianych wrażeń :lol:.

Multi to pakiet kanałów własnych Canal+ (PLANETE,ALE KINO, kuchnia, domo). Należy ci się zasadniczo jak psu buda gdy masz "comfort" ale podobno kogoś oszwabili więc lepiej o to konsula dopytać.

Co do kosztów za to co chcesz: między 59 a 79. W tzw. ofercie łamanej średnio wyjdziesz na pewno poniżej tego co teraz płacisz. Możesz też spokojnie liczyć na 59zł bez hbo, z gratisem w postaci hbo na część umowy i być może na obniżoną opłatę za pozostałe miesiące.

Zarejestrowanie wypowiedzenia trochę trwa, nie czekaj na info z ich strony, tylko za jakieś 1,5 tygodnia napisz do nich mejla z pytaniem czy zarejestrowali. A jak potwierdzą to spokojnie czekaj na poprawę oferty. Zanim aneksujesz naciskaj na przesłanie ci ustalonych warunków na mejla. Stają okoniem i wiją się, że nie mogą ale często się udaje, a to dobre zabezpieczenie przed przekrętem. I niech moc będzie z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...