Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Umowy wypowiada się w punktach oznaczonych jako "centrum nc+ ( niebieski plusik na stronie http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic )

 

Witam, niestety nie jest tak jak ktos pisał tutaj ze wypowiedzieć umowe mozna w punkcie serwisowym nc+ musi być cetrum abonenta jakies glowne tak mi koles powiedział i niestety u mnie w miescie tego nie ma będę musiał sam to napisać i wyslac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w rozsądnej cenie, to:

- antena 85-90 cm firmy Famaval (Portugalska) lub Corab (Polska) - ceny 60-80 zł

- konwerter np Inverto Quad Black Premium - ok 70 zł

 

Nie sugeruj się chwytami marketingowymi typu "antena idealna do wszystkich platform", "antena full hd" itp, bo każda 80-90 cm spokojnie odbierze kanały z wszystkich polskich platform, łącznie z HD.

 

Zgadzam się z tobą kolegą, nie ma jak to dobra Corabowska antena lub Famaval też bardzo dobry, a konwertery jeszcze nigdy Corabu mnie nie zawiodły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy w dekoderach oferowanych przez nc+ można stworzyć własną listę kanałów? bądź listę ulubionych?

Zależy jaki jest to dekoder tak naprawde w każdym możesz stworzyc listę ulubionych ale na sagemcom możesz dodatkowo jak stworzysz swoją liste to wtedy te kanały sie wyświetlają pod pozycją taką w jakiej je ustawiłes, a jeżeli chodzi o stworzenie własnej listy kanałow to jak do tej pory nie ma takiej możliwości

 

 

Panowie czytam od jakiegoś czasu kilka tematów - ale im więcej czytam tym mam większy mętlik... Mylę pojęcia - nie wiem co cameleon, ADB a często się to pojawia.

 

Zapytam więc wprost i bardzo proszę o wyrozumiałość chociaż pewnie większość z Was chciałaby napisać "sto razy było pisane" itp.

 

Aktualnie posiadam umowę w Cyfrze, MR z dekoderami Philips DSR 7201 250 GB oraz Sagemcom 183

są to oczywiście dwie niezależne karty. Umowa ważna jeszcze do końca maja.

 

W świetle ostatnich informacji, że niezależne karty miałby być jedynie do końca miesiąca proszę o odpowiedź:

 

byłbym zainteresowany migracją do nc+ ale w jednym z tematów użytkownik Kibo no Hikari wspominał żeby przed rozmową z konsultantem udać się do punktu nc+ i wymienić sprzęt i dopiero zawrzeć umowę migracyjną, żeby zrobić to w tym samym miesiącu co migrację żeby uniknąć dodatkowych opłat

Ale nie za bardzo też rozumiem samą idee wymiany sprzętu - miałbym przyjść z tym Sagemcom i wymienić go na jaki dekoder? Bez problemu to robią w punkcie - jeśli tak to na jakiej podstawie? Przepraszam jeśli za dużo pytań zadaję ale chciałbym mieć klarowność sytuacji.

 

Czy w moim przypadku (osobne karty MR) muszę się spieszyć do końca miesiąca z migracją żeby utrzymać taki stan rzeczy, czy to dotyczy abonentów w innej sytuacji, nowych bez MR?

Nie chcę przechodzić na dekodery mediabox, te co mam teraz są wystarczające - ew. ten Sagemcom zamieniłbym na jakiś z dyskiem do nagrywania też w drugim pokoju.

 

Bardzo proszę o wyjaśnienie nurtujących mnie kwestii, najlepiej w możliwie prosty sposób a nie operowanie "ADB" bo do teraz nie wiem co to jest. Dzięki za wyrozumiałość dla "niekumatego". Pozdrawiam!

 

 

Zacznijmy tak po pierwsze cameleon są to karty z których obecnie korzystasz, czyli dwie oddzielne karty które można włożyć do jakiegokolwiek dekodera, ADB jest to marka sprzętu z którego korzystała platforma n jak i teraz nc+. A co najważniejsze dla ciebie to pytanie czy chcesz korzystać z nowego sprzętu czy sprzęt który obecnie posiadasz ci wystarczy bo jeżeli tak to możesz nadal przedłużyć ofertę na sprzecie po cyfrze z kartami cameleon i nie musisz zmieniać dekoderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam drobne pytanko. Z jakiej satelity korzysta ta platforma? Czy nie przypadkiem z 13E?

Na stronie widziałem na oficjalnej liście dostępność kanałów, które nie nadają z Hotbirda, a np. z Astry. Więc jakim sposobem są dostępne na tej platformie? Na oficjalnej stronie na liście kanałów fta jest podział na HB i Astrę. Czyli obie satki jednocześnie?

 

No chyba, że ja coś pokręciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...