Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakturę już powinieneś mieć wystawioną. W ICA nic nie masz do zapłaty? Podpisywałeś umowę na MR? Myślę, że w najgorszym przypadku reklamacja w związku z brakiem sprzętu pozwoli Ci się pozbyć tej usługi.

 

 

Nie mam w ICA nic do zapłaty. Umowę o MR podpisałem. Kurier przywiózł wtedy tylko 1 dekoder, MediaBox. Gdy rozmawiałem o tym z konsultantem mówił, że po nowym roku dojedzie. Nie dojechał do dziś. Reklamację będę pisał wtedy kiedy dostanę fakturę. W zależności czy uwzględnią w niej MR czy nie. Póki co faktury brak i nie wiem co robić .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus ICA,zakładka moje płatności, kwota do zapłaty 0? Pewnie jak się obudzą w lutym to dostaniesz dwie faktury jednocześnie. Kilka opcji do wyboru...nie robić nic i czekać aż faktury się pojawią, na indywidualny numer rachunku podany w ICA wpłacić pieniądze teraz czyli zrobić nadpłatę, napisać i zapytać co się dzieje http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus ICA,zakładka moje płatności, kwota do zapłaty 0? Pewnie jak się obudzą w lutym to dostaniesz dwie faktury jednocześnie. Kilka opcji do wyboru...nie robić nic i czekać aż faktury się pojawią, na indywidualny numer rachunku podany w ICA wpłacić pieniądze teraz czyli zrobić nadpłatę, napisać i zapytać co się dzieje http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas .

Nie moje płatności [bo tam się pojawi kwota gdy zapłaci] lecz Twoje saldo wynosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Przyszła faktura w ICA. Na TV nic nie przyszło ;/ .

104zł. Czyli MR nie policzony. Pisać do nich reklamacje? Z prośbą o rezygnację z usługi? Jakby nie było zapłaciłem też 50zł za aktywację.

Ok, chcę zrobić przelew. Rozumiem, że mam przelać na numer podany w ICA, ale jakie dane dodatkowe do przelewu?

Wybaczcie, pierwsza faktura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoder dokument wskakuje później, u mnie chyba nawet następnego dnia, jeżeli się nie mylę. Kluczowy jest numer rachunku(z ICA bądź faktury) i na niego przelewasz pieniądze a pozostałe dane odbiorcy możesz wpisać ITI Neovision S.A. Al. Gen. W. Sikorskiego 9 02-758 Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dostałem dziś komunikat, że 31.01 wystawili fakturę :P co ciekawe rachunku listonosz nie przyniósł, a termin płatności mam do 07.02. czy jak nie zapłacę w terminie to nc+ też będzie tak nachalnie o tym informowała jak CP ?

 

w ogóle w szczegółach w opcjach dodatkowych (okres rozliczeniowy 01.01 - 31.01) mam napisane rabat na family&sport aż 49zł, zawsze myślałem, że ta opcja jest tańsza.

co ciekawe te C+ nadal mi świecą, ciekawe jak długo, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Posiadam kartę abonamentową nc+ którą używam wraz z dekoderem Ariva 102E i działa to nawet znośnie. Ponieważ kobieta chciałby czasem pooglądać telewizje w kuchni a nie chcę za każdym razem przenosić dekodera to moje pytanie jest następujące. Czy kupując dekoder z oferty nc+mix będę mógł używać na tym dekoderze kartę abonamentową?

Dekoder mogę mieć za darmo z programu lojalnościowego SHELL :)

Jeśli nie, to co polecacie najtańszego z HD (może być używane) - tańsze niż Ariva 102e.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź. Temat SAT jest mi wybitnie obcy i mam wrażenie że trochę mnie przerasta.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, te dekodery są parowane. Przeszedłeś już z Cyfry do nc+? Jeśli tak to możesz dobrać drugą kartę - aktywacja 99 zł a później 15 zł na miesiąc. Jeśli jesteś jeszcze w Cyfrze to aktywacja 0 zł i 20 zł/mc. Jak będziesz przedłużał umowę to możesz wynegocjować jeden dekoder od nich za darmo, Sagem albo Pace PVR, do czasu przedłużenia musiałbyś za niego płacić też 20 zł na miesiąc. Do kiedy masz umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest tak zorganizowane że to jest właśnie ta dodatkowa karta którą dostałem przy podpisywaniu umowy, tylko nie pomyślałem o tym żeby dekoder wysępić jeszcze. Kartę główną ma rodzinka mieszkająca piętro wyżej :) Jeżeli nie można wykorzystywać dekodera z NC+Mix to będę musiał zakupić do kuchni jakikolwiek dekoder HD byle by tylko działał. Problem tylko taki żeby był tańszy od Arivy 102e bo bez sensu mi sprzęt tej samej klasy do okazyjnego oglądania TV w kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...