Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze faktycznie zostawienie na konkretnym kanale ma znaczenie. Zostawiam na noc na 2 i część filmów pościągało. Czyli coś tam jest. Ból jest tylko taki, że te filmy miesiąc później są bez łachy w normalnym HBO. Do tego jakość jak na telewizję nowej generacji zwyczajnie bez rewelacji. Czy komuś z Was udało się obejrzeć (obojętnie czy na Cyfrze czy N-ce) coś w HD z dźwiękiem w Dolby Digital 5.1 ?? Bo u mnie nijak nie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy była chyba ta kiepska pogoda, Polske niby oszczędziło ale widocznie nie dokońca skoro sie 2 odcinek cały nie nagrał :D

 

EDIT:

 

Sprawdziłem i też mam 2 odcinek do połowy !

ale zawsze w niedziele w nocy nadrabiał mi straty to licze ze dzis to sie uzupełni.

7bb871f074e0524am.jpg

f0348bece4c95edam.jpg

b4719714c98b4075m.jpg

7925fa8a7900fca5m.jpg

 

brakuje mi 9 pozycji na dzień dzisiejszy.

Dom nad jeziorem,

hot tamale,

na stojaka,

oszukać przeznaczenie 3,

sześć stóp pod ziemią odc. 12 i 13,

wojownik

wytańczyć marzenia

i jeszcze któraś pozycja jedna - nie pamiętam - chyba tańcząc z diabłem.

 

Dodam że miałem długo pustą pozycje Interes śląski - o tych prostytutkach ze sląska - nie teraz zniknęło - nigdy mi sie nie sciągnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że od 2:00 do 6:00 to wiem od dawno bo poprostu to słychać. No może troche wczesniej się konczy niż szósta.

Co to znaczy zostawić ? wyłaczyć czy nie ?

Jak znam życie to wyłączyć tzn w tryb standby.

Czyli sprawdziła by sie moja teoria zostawiania na danym kanale, bo troche testów zrobiłem i coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie niestety od trzech dni ani jedna pozycja się nie ściągnęła. Udało mi się pobrać najnowsze oprogramowanie (ver. 79) oraz tak jak sugerowaliście zostawiałem tuner w standby na TVP1, TVP2. Tuner podłączony do jednego konwertera. Samo nagrywanie audycji działa poprawnie. Ma ktoś jakąś radę, może na czas Świąt zrobili sobie przerwę ?. Pozdrawiam Igal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tylko jeden konwerter to dekoder nie będzie ściągał żadnych nowych pozycji podczas oglądania jakiegoś kanału TV np: TVP1...

Dekoder zacznie pobierać VOD dopiero wy jego wyłączeniu tzn. wyłączeniu pilotem nie z sieci... jak byś miał 2 konwertery to bez problemu byś oglądał TV i jednocześnie by sie ściągała kolekcja VOD

 

zostawiałem tuner w standby na TVP1, TVP2Pozdrawiam Igal

Jak można pozostawić dekoder standby na jakimś kanale??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak jestes w błedzie i to jest pewne co mowie !! jeśli coś sie sciąga z VOD to nie mozna niczego oglondac!! nawet jak sie ma podwojny konwerer!! jesli włączycie TVP1 na noc nic wama sie nie sciagnie!! tylkow pozycji standbay sie sciagaja filmy. jedno wejscie jest włączone a drugie zamkniete!! podwjny konwerter jest po to zeby jedno oglondac a drugie moc sobie nagerac tylko i wyłącznei!!

 

 

 

Ja mam zaległości w ściąganiu tego serialu "6 stóp pod ziemią" odc 1 i 2.

Dziś w nocy nic nie pociągnął, 0 pozycji przybyło, więc z tymi zaległościami w weekend to chyba nie tak do końca...

 

 

w weekendy sciagaja sie tylko najpopularniesze filmy z tygodnia czyli jak ci sie nie sciagneło nic. to oznacza ze w tygodniu juz ci sie sciagneły te filmy co wysyłaja akurat tegfo dnia weekendu!! na tym to polega!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiate K. Tak jak pisał kolega, ustawiłem TVP1 i wyłączyłem tuner z piolta.

Pytanie do kolegi cyfra.tv

Gdybym dociągnął drugi kabel do tunera to ściąganie HBO Digital i tak będzie w nocy prawda ? Jeśli tak, to niewiele mi to zmienia, ponieważ nie oglądam tv o tej porze. Dodatkowo mam kablówkę, więc mogę nagrywać z Cyfry a oglądać z kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam zaległości w ściąganiu tego serialu "6 stóp pod ziemią" odc 1 i 2.

Dziś w nocy nic nie pociągnął, 0 pozycji przybyło, więc z tymi zaległościami w weekend to chyba nie tak do końca...

 

 

w weekendy sciagaja sie tylko najpopularniesze filmy z tygodnia czyli jak ci sie nie sciagneło nic. to oznacza ze w tygodniu juz ci sie sciagneły te filmy co wysyłaja akurat tegfo dnia weekendu!! na tym to polega!!

 

Tak zakręciłeś ze chyba tylko Ty wiesz o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki to wyjasnie jeszcze raz.

Od poniedziału do piatku codziennie hbo wysyła 2-3 filmy na nasze dekodery!! w sobote i niedziele jest tez tyle samo wysyłanych ale HBO decyduje ktore pozycja sa najpopluarniesze wiec jesli przez tydzien codziennie sciagac bedzie sie tylko po dwa filmy czyli przez cały tydzien sciagnie sie 10 pozycji.

 

A w weekend tylko 4 z tych 10 , ktore według HBO sa najpopularnijsze.

 

 

jak w sobote nie sciagnął ci sie zaden film to znaczy ze te filmy co sa wysyłane juz ci sie sciagneły w tygodniu. dlateg nic nie dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...