Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Z tym VODem to porażka widzę :P Jednak skoro jest teraz za darmo to pewnie testuja i dlatego tak zmieniają te pozycje. Może później będzie jakoś więcej informacji na temat tego od kiedy do kiedy dany film będzie dostępny... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e28594d21d462165m.jpg

3768367a9432e25bm.jpg

a5f4f532816b7b80m.jpg

c03f94ff50484c66m.jpg

 

U mnie wszystko jest z wyjątkiem:

Fenomen żonatego faceta ( nie ma ani jednego odcinka)

Po rozum do mrówek

Śląski interes

Wrotkowisko.

 

Reszta jest.

Tak to u mnie wygląda.

Jak widać codziennie już kasują po kilka odcinków Kompani braci i pewnie już jutro jej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... 33 pliki. Jakosc chyba jest tragiczna i standardowe 4/3 jak na HBO. A stare filmy pewnie beda, skoro dali serial Fenomen Zonategp Faceta, ktory byl u nas na HBO 6 lat temu. Jak dla mnie mogli by dac serial Oz. Serial ich produkcji u nas puszczany byl tylko 1 i 2 sezon na Wizji1. Przy nim Prison Break sie umywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

czy jest jakaś rada na to aby zaczął pobierać filmy poza wymianą? :censored:

Chcę przetestować wszystkie opcje.

Resetowałem przez zdjęcie zasilania.

BTW, wtyczkę należy wyjąć w stand-by czy przy chodzącym dekoderze?

 

Dekoder podłączony w niedzielę, soft od razu zaktualizowany do 79. Na noc do stand-by, wszystkie pozycje "Aktualnie niedostępne".

Czy dekoder którąś diodą sygnalizauje poprawną pracę przy nagrywaniu?

 

Pozdrawiam

 

Marcin W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy są tylko na wymianę, co jakiś czas się wymieniają, a nie są na jakiś dłuższy czas.

Jak wyjmiesz wtyczkę w czasie jak w stanie spoczynku to nic nie da, zawsze wyjmuje się wtyczkę przy włączonym.

Czy na pewno zamówiłeś tą usługę telefoniczne :?: Bez zamówienia nie pójdzie.

Dekoder raczej nie sygnalizuje niczego takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPRAWKA TOKU MYŚLOWEGO: Czy jest jakaś rada aby dekoder pobierał filmy (poza wymianą dekodera)

Chodzi mi o to, że nie ściąga żadnych pozycji...

Zasady usługi znam, usługa zamówiona, nawet 2 razy sprawdzana.

Serdeczne dzięki za info :D

 

Pozdrawiam

 

Marcin W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... 33 pliki. Jakosc chyba jest tragiczna i standardowe 4/3 jak na HBO. A stare filmy pewnie beda, skoro dali serial Fenomen Zonategp Faceta, ktory byl u nas na HBO 6 lat temu. Jak dla mnie mogli by dac serial Oz. Serial ich produkcji u nas puszczany byl tylko 1 i 2 sezon na Wizji1. Przy nim Prison Break sie umywa

 

Jakość dużo lepsza niż na zwykłym HBO.

Póki co jest 4/3 ale jak sie rozszerzy ręcznie z pilota to jakoś lepiej to wygląda niz na zwykłym HBO, nie wiem czemu.

Póki co nie ma co narzekać, jest za darmo i duzo można obejrzeć kiedy chcesz, a z 30 filmów zawsze cos sie wybierze.

 

Myśle że niedługo HBO poprawi VOD.

A od czerwca ma być już zwykłe HBO w 16/9. Więc VOD też napewno bedzie bo nie wyobrażam sobie tego inaczej.

 

Zobaczcie takie coś wygrzebałem :

 

Zacznę od tego że zródłem tej informacji jak i 2 poprzednich które podawałem na tym forum jest osoba która pracowała nad projektem HBO 3 (czyli Comedy)i pracuje teraz nad nowym .

 

Już wcześniej podawałem informacje które się sprawdziły podam link http://.........--tu informowałem o planach HBO 3.

 

Wracając do tematu. Z uzyskanych dziś informacji (bardzo ciężko je wydobyć) dowiedziałem się że od czerwca kanał HBO 2, zmieni format z 4/3 na 16/9 ( tak samo jak C+F) czyli nie jakieś tam pasy góra-dół,tylko prawdziwe 16/9 oraz zmieniona zostanie jego formuła i nazwa. Napewno nie będzie to HBO Familly lub HBO Starz. Niestety nazwa jest narazie znana kilku osobom. Co do zmiany formuły : napewno będzie to ukierunkowane to tak jak w przypadku Comedy, ale jak to nie wiem.

 

Do czerwca na każdym kanale HBO będą powoli zanikać filmy z tymi pasami czarnymi góra-dół, a filmy będą emitowane w normalnym 4:3, więc i logo wróći na stare miejsce.Robione jest to po to by po wejściu sygnału 16/9 klient mógł rozpoznać film w obrazie panoramicznym. Sygnał będzie nadawany tak jak do tej pory czyli z Węgier.

I najważniejsze: HBO HD. tu informacji mam bardzo mało. nie wiadomo na dzień dzisiejszy czy kanał będzie kopią zwykłego HBO, czy też będzie nadawany jako oddzielny kanał. Na tym kanale na pewno będą upscalowane filmy ( niektóre) do jakości HD, reszta, jeżeli została nagrana już metodą HD. Być może to na początku będzie to wyglądać tak jak na Non Stop Kino HD gdzie 14 filmów nagranych w HD miesza się z produkcjami upscalowanymi.

 

Na zakończenie. Sygnał ma być gotowy na czerwiec, 16/9 na pewno będzie od razu wprowadzone, co do HBO HD- wszystko zależy od platform i sieci kablowych przystosowanych do odbioru HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem coś takiego, nie wiem czy to jest jakaś prawidłowość...

Przez 2 dni nic mi nie zgrywało z nocy i chyba byłoto spowodowane tym ze zostawilem wyłączony na innym kanale - eurosporcie.

Niby to dziwne i nie powinno mieć wpływu ale tak było, później wyjąłem wtyczke z prądu przez nocą i zgasiłem na TVP1 i filmy sciagał przez kilka dni.

Pomyślałem ze to pewnie przypadek ale sie to powtórzyło. Dzis w nocy nic mi sie nie sciągneło tlyko lista filmow sie zmieniła.

Zobaczymy, dzis mysle zrobić ten sam manewr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie lubi...

Mści się, że narzekam na podstawowwe HBO :D

 

Nie pobrałem jeszcze nic, pierwszy PVR odebrałem w ostatnią niedzielę, soft updatowany też w niedzielę i przez 3 dni nie pobrał nic.

Wymiana dekodera wczoraj, czekam na soft...

 

PZDR

 

Maarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maartin

Przejrzałem twoje posty i przychodzi mi do głowy kilka pytań na które odpowiedzi nei widzę:

 

1. Jaką masz instalację antenową - ile kabli podpietych do PVR ?

2. jeśli pracujesz na jednym kablu to do którego gniazda masz podpiety ten kabel ?

3. czy wszystkie kanały pracują ci poprawnie - masz dobry sygnał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...