Skocz do zawartości

Soft 1.24B1 dla 52E/102mini/102E/150/152/202E/250/252


K63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostępne jest nowe oprogramowanie 1.24B1 dla odbiorników Ariva 52E, 102mini, 102E, 150Combo, 152Combo, 202E, 250Combo oraz 252Combo.

Nowa wersja oprogramowania systemowego wprowadza wiele usprawnień i poprawek błędów zgłoszonych dotychczas przez użytkowników. Oraz oddaje do użytkowania nowe funkcje. Zalecamy aktualizację do nowej wersji, a następnie przywrócenie ustawień fabrycznych w celu "wyczyszczenia" ustawień odbiornika.

 

- poprawiono dostęp do wszystkich usług internetowych

- poprawiono i dostosowano obsługę FastScan dla nC+

- dodano opcję "pamiętaj ostatni tryb pracy"

- dodano nową funkcję "My IPTV"

- poprawiono wznawianie połączeń WiFi

- poprawiono obsługę TP 12012 29700 V na Astrze 1

- poprawiono zapisywanie list kanałów w formacie BIN dla modeli 152 i 252

- i inne drobne poprawki i usprawnienia

 

Uwaga: przy tej aktualizacji zalecane jest sformatowanie dysku/pamięci lub usunięcie wszystkich katalogów tworzonych przez odbiornik w celu uniknięcia ewentualnych błędów związanych z wprowadzonymi zmianami.

 

http://www.ferguson-digital.eu/pl/pobie ... itarne-HD/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na tym sofcie z połaczeniem do internetu mam adapter fergusona w03 i nie moge połaczyc sie z routerem tp link td w8901 g prubowałem z właczonym dhcp i bez z recznie wpisanymi adresami ip i mac oras dns i nic? 2 Dni walki i polegam po kablu wszystko chodzi ok nawet filmiki z you tuba w 720p. Prubowałem z inna siecia poprzez wi fi udostepniłem siec z komórki (android ma taką funkcje ) i tam tez chodzi Poradzcie co mam jeszcze wyprubowac i jak u was wyglada konfiguracja sieci wi fi na tym sofcie z adapterem w03 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...