Skocz do zawartości

Polsat Sport Weekend


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu, a po kiego grzyba komu kanał weekendowy w DVB-T? :lol2:

 

Dobrze, że PSW dostał koncesję ;) Są bliżej, niż dalej do startu ;)

Polecam przeczytać jeszcze raz to co napisałem w nawiasie do mojego powyższego postu :read: Wspominałem w nim żeby PSN zdjąć z satelity zamieniając go na ogólny (i już nie międzynarodowy) Polsat 2 lub na planowany kanał Polsat Romans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zdecydowanie zdjąłbym Polsat Sport News z DVB-T (wymieniając go na Polsat 2 (w zmienionej formie) lub Polsat Romans) a zamiast niego dałbym Polsat Sport Weekend który przejąłby transmisje sportowe od wspomnianej stacji sportowej. W tej sytuacji z rynku medialnego zniknęłoby trochę powtórek które to przeważnie na PSN możemy spotkać :-)

Polsat Sport News zostaje w NTC i start Polsatu Sport Weekend nie ma na to wpływy - PSW ma być uzupełnieniem dla Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra, a nie zamiennikiem za Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bo w tym roku raczej nie ma po co. Myślę, że ruszy gdzieś na wiosnę 2014 i znajdzie się tam F1, MotoGP oraz pozostałe wydarzenia, które nie zmieszczą się na antenach PS i PSE a PSN zostanie z ochłapami :/. No i myślę zakupią jakieś nowe prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...