Skocz do zawartości

Kanały niedostępne dla byłych użytkowników C+


elliotek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisałem nową umowę na 18 miesięcy na pakiet Platiinium tylko nikt nie raczył mnie powiadomić,że mając własny dekoder (stary,ale jary Ferguson) nie będę miał ponad 10 kanałów!,płacę tez za VOD do którego nie mam oczywiście dostępu! Zadzwoniłem do nich,to mi zaproponowano jeden z tych ich [beep]ianych ,chińskiej produkcji dekoderów,tylko,że mnie to nie interesuje,dopóki nie będzie można samemu ustawiać sobie kolejności kanałów,usuwać całej masy tych głupawych kanałów!A u nich jak za komuny:ustalają ci kolejność i dają całą mase jakiś kanałów których nikt tak naprawdę przecież nie ogląda.I tak przez 18 miesięcy będę okradany (tak można śmiało powiedzieć) przez nich,będę płacił mimo.że nie ma dostępu do całej oferty i to tylko dlatego,że ma własny dekoder.Czy ktoś jest w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,zapewniam,że daleko mi do przesady.Jak kazdy normalny człowiek nie lubię być oszukiwany czy okradany,a tak właśnie potraktowano mnie w NC+,mimo,że jestem stałym,wieloletnim abonentem,zaczynałem jeszcze jak była Wizja TV,potem Cyfra +,a teraz NC+.Te kanały to oczywiśie nie pierwsza półka,ale brak MGM,Fox,Polsat Sport News,History czy kilku z Discovery nie mówiąc już o płaceniu za ten cały VOD to jest problem,da się z tym żyć tylko czemu mają mnie co miesiąc okradać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego brak ci MGM ,Fox i Discovery? Zrób reaktywacje karty powinno pomóc. Co do History to na stronie NC+ jest ze to kanał "Premium".Co do polsatu sport info to w czasie migracji została Ci odczytana formułka o braku jego jak i History HD,jest niemożliwy do odbioru na innych dekoderach niż ADB (jeśli nie to złóż reklamacje i dostaniesz jakiś bonus. Np. History SD gratis, ja tak otrzymałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowano Ci przecież wymianę dekodera na taki na którym będziesz mógł odbierać brakujące kanały-rozumiem, że takie rozwiązanie Ci nie pasuje to proponuj inne i zapoznaj się w końcu z ofertą programową na która się zgodziłeś migrując. Brakuje 4 kanałów(bo aż tylu nie można odbierać na własnych dekoderach z Cyfry teraz w NC+) a nie ponad 10 kanałów jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: jak nie działają mi AXNy Sci-Fi i Crime - jest słyszalna tylko fonia, oraz na jeszcze jednym (albo któryś Discovery albo AXN Spin-nie pamietam) również słyszalną mam tylko fonie, to co w takim razie? Od soboty w nc+ , na sprzęcie Cyfry. Reaktywowałem juz karte 2-krotnie. Reszta tych, które powinny działają. W spisie kanałów niby te w/w mam w pakiecie, a jednak coś nie działa. Macie jakiś pomysł? Bede wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to składaj reklamacje. Do Twojego pakietu już prawie nie ma co dodać :). Drugą opcją jest zmniejszenie kwoty abonamentu.

No fakt nie ma co dodac bo teoretycznie wszystko juz mam wiec chyba bede od nich chcial zmniejszenia oplaty abonamentowej,zastanawiam sie czy ktos dostal od nich zmniejszenie abonamentu przy tym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: jak nie działają mi AXNy Sci-Fi i Crime - jest słyszalna tylko fonia, oraz na jeszcze jednym (albo któryś Discovery albo AXN Spin-nie pamietam) również słyszalną mam tylko fonie, to co w takim razie? Od soboty w nc+ , na sprzęcie Cyfry. Reaktywowałem juz karte 2-krotnie. Reszta tych, które powinny działają. W spisie kanałów niby te w/w mam w pakiecie, a jednak coś nie działa. Macie jakiś pomysł? Bede wdzięczny za pomoc

 

podbijam raz jeszcze- miał ktoś coś takiego? sprawdzilem wczoraj- AXN Crime, Sci-Fi - mam jedynie fonie, Mtv Rocks i Live, Id inwestigation nie działają w ogole. Jakieś pomysły dlaczego? karte reaktywowałem już z 5 razy, naprawde nie wiem co jest nie tak ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dzwoniłem, bo pewnie mi każą reaktywować karte :) a jak powiem ze mam własny dekoder nie dedykowany Fergusona, to powiedzą ze to jest wina dekodera ;p póki co nie ma mnie w domu, więc raczej teraz nic nie wskóram dzwoniąc. Pytam z tego względu by sie upewnić czy to może byc wina operatora, czy bardziej moja (np przez dek. choć to ma raczej niewielkie znaczenie). Wiem ze kanały dedykowane polsatu (HD, sport news, history hd) nie działają, choć nikt mi nie czytał tego przy omawianiu warunków umowy telefonicznie ;p jakby nie działało nadal ta paczka w/w, to powiem ze dodatkowo za te standardowo nie działające i moje, zażyczę sobie paczki HBO :] choć i tak raczej nie pooglądam tych w/w, to dobrze zeby działały skoro są w pakiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FoX12345, AXN SCI-FI i CRIME są w nc+ zdublowane i dla klientów byłej C+ z kodowaniem seca/nagra są nadawane poprzez TP 12,188V.

 

Z TP 10,834V wymienione kanały są nadawane z kodowaniem conax/viaccess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...