Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dekoder jest na wlasnosc jak w tym przypadku to mozna go wymienic tylko na taki sam, wiec jak nie ma go na magazynie to Ci nie wymienia, ogolnie powini wymieniac jesli tylko taki maja, jak nie bedzie chcial wymieniac to niech Ci powie dokladny powod, zawsze tez moze zadzwonic na swoja infolinie i sie dowiedziec co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.tak możesz oddać do dowolnego dystrybutora c+

Niestety nie jest to prawda. Poszedłem do innego, niż kupiłem terminal. Niestety odesłano mnie do punktu, gdzie zakupiłem terminal lub do centrum Cyfry+ w Gdańsku.

 

No i wymieniłem dziś zepsuty terminal u innego dystrybutora niz brałem i podpisywałem umowe.Palikot ,masz chyba troche błędne informacje,albo po prostu byłeś niedoinformowany i zrobili cie w balona.Prawda jest taka że masz prawo wymienić sprzęt u dowolnego dystrybutora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podsiadam cyfrę + od ponad pól roku i w ostatnich dniach zauwazyłam taki problem. Otóż bardzo często zdarza sie ze po uruchomieniu brak jest foni, dopiero po kilkakrotnym zresetowaniu wraca fonia ale przy następnym uruchomieniu znów zanika. A druga sprawa czy wam tez zanikaja programy na 2-3 sek. Proszę o poradę jak moge temu sprostac?.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podsiadam cyfrę + od ponad pól roku i w ostatnich dniach zauwazyłam taki problem. Otóż bardzo często zdarza sie ze po uruchomieniu brak jest foni, dopiero po kilkakrotnym zresetowaniu wraca fonia ale przy następnym uruchomieniu znów zanika. A druga sprawa czy wam tez zanikaja programy na 2-3 sek. Proszę o poradę jak moge temu sprostac?.Pozdrawiam

Witam ponownie ,otóz zauwazyłam ze fonia zanika przy podłączeniu z kablem HD,natomiast przez połączenie Euro wszystko gra?Czyli co mozna wnioskowac ze kabel jest trefny?Usterki zauwazyłam jakies tydzien temu a do tej pory wszystko funkcjonowało???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad zakupem Fergusona 8900 HD do odbioru cyfry.W jakim wątku mogę znaleźć informacje jak ten dekoder spisuje się w pracy z kartą CYFRY,jaki jest układ kanałów etc...Byłbym wdzięczny za garść informacji

 

O ukladzie kanalow decydujesz sam - i to jest najciekawsze w tym wszystkim. Niestety minusem jest aktualizowanie list w przypadku zmian transponderow (etc)w nadawaniu kanalow. Niestety nie posiadam tego Fergiego zeby sie wypowiadac jak pracuje .Mam za to jednego chyba z najgorszych w odbiorze PVR9000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zastosować do odbiornika HD6201 przełącznik toru LNB (na 8 nóżce Scart) celem podłączenia tunera z TNK (Technisat albo Ferguson).6201 będzie tunerem nadrzędnym.Czy jest to możliwe?Czy tuner 6201 wysyła napięcie gdy wciśniemy przycisk TV/SAT albo STANDBY?Jaki przełącznik będzie najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama chciała by przedłużyć umowę z Cyfra+ i wymienić dekoder jednak oferta HD ją nie interesuje (a przynajmniej na chwilę obecną). Obecnie mama posiada dekoder Philipsa DSB (tzw. powizyjnego). Myślałem o dekoderze STRONG SRT 6880. Myślicie, że to będzie dobry wybór, a może coś innego polecicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Tobie mówiłem, że ten Twój to jakiś lewy jest :P

 

Dobra, to Globo out. Ale jeszcze zostaje cała lista, Ferguson, Linbox, dorzucam jeszcze: Humax, Golden Interstar, Technomate.... nawet karty DVB ;)

 

A jeśli chodzi o odbiorniki z Cyfry+ to może... yyy.... eee.... hmmm... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...