Jump to content

krzychu00012

Users
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by krzychu00012

 1. Cyfrowy Polsat już zaciera ręce do kupna.
 2. Może próbują ponownie zmienić format z informacyjnego na bardziej lifestyle itp. . Z Ibiszesz się nie udało, to wątpię że teraz się uda.
 3. Zmiana nazwy to tylko zwykła formalność, więc KRRiT szybko się zgodziła.
 4. Nie, nie i nie, to jest jedno wielkie g***o. Myślałem, że gorzej być nie może, a jednak.
 5. W dzisiejszych czasach żeby logo było fajne i w miarę oryginalne musi być przekombinowane. Dodatkowo logo Cyfrowego Polsatu
 6. Od jakiego czasu to się powtarza. Dlaczego tak często PN w godzinach przedpołudniowych nadaje serwisy że studia Polsat Rodzina?
 7. Co powiecie o podziale sekcji "Polskie kanały FTA/CI" tzn wyodrębnić dwa nowe działy działy 1. GRUPA POLSAT 2. GRUPA TVN DISCOVERY Moją propozycję uzasadniam tym, że są to największe TV w Polsce i posiadają wiele programów, seriali itp. Więc np pisanie o wszystkich jesiennych nowościach w jednym dziale "Polsat" to za dużo, po prostu wątki się gubią .
 8. Fajnie, ale lepiej by to wyglądało bez tła.
 9. Jakby ktoś chciał zobaczyć zdjęcia zza kulisowe ze studia PN to polecam Google Maps
 10. Ja już zrobiłem jeden projekt SuperStacji dla mnie idealne
 11. Strona internetowa stacji się rozwija. Zaktualizowano program TV, dodali kilka nowych gier i dodano inne wizualne elementy, ale do Minimax-a jeszcze daleka droga. @Telewizorek 1 czerwca 2016 przeszli do formatu 16:9, ale tylko w Polsce, czyli Polsat JimJam był pierwszy, wystarczy przypomnieć sobie jak to wyglądało. Dopiero 5 lipca tego samego roku, format 16:9 wprowadzono we wszystkich krajach, wtedy oprawa była 99% przystosowana do nowego formatu. Źródła hdsatelit.com lupa.cz
 12. Sam robisz loga, więc pokaż swój projekt.
 13. Ma ktoś pomysł na logo Polsat Animax - stacja tematyczna oparta na serialami Anime. Moja propozycja
 14. Co do strony, nowa odsłona pojawiła się już w maju br. przy premierze Lego Friends . Tylko widać, że jest nieaktualna, program tv już dawno się skończył.
 15. Jaki to był...? czyli dla tych co nie pamiętają nazw programów, seriali i filmów, a chcieliby sobie przypomnieć. Dawno temu na TV4 leciał taki amerykański serial a'la Power Rangers. W roli głównej występowali dzieci zamieniające się super żuki, było ich na początku 3, później doszły kolejne 2/3. Za chiny nie pamiętam nazwy, ktoś coś kojarzy?
 16. Taki pomysł na nowe logo TVS Kolejna próba zmiany wizerunku TVP
 17. Superstacja na nowo, czyli logo do nowej koncepcji - bez polityki
 18. Takie podejście do trudnej nazwy TVP
 19. Szkoda One Piece jedna z lepszych anime.
×
×
 • Create New...