Skocz do zawartości

TVP - Polsat - czy się dogadają ?


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizja Polska uruchamia nowe kanały tematyczne

W ciągu najbliższych 6 miesięcy zadebiutują cztery nowe programy.Na 18 listopada br. zapowiedziano inaugurację TVP Sport. Start kolejnych - TVP Rozrywka i TVP Film - przewidywany jest na przełomie I i II kwartału 2007 r. Z początkiem roku do oferty dołączy także TVP Historia. Trwają zaawansowane prace nad projektami stacji TVP Info oraz TVP Białoruś. W planach jest także TVP Parlament - Czy te kanały będą dostępne z Cyfrowego Polsatu ? :?:

Po ostatnich starciach Platformy z TVP nie jest to takie pewne :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...., chyba myślisz o "ostatnich starciach", które miały miejsce, stosunkowo dość dawno. Myślę, że po zmianach personalnych w Telewizji Polskiej, jakie się dokonały między czasie, wszystko wróciło do punktu wyjścia. Jestem optymistą. Wymienione wyżej kanały, napewno znajdą swoje miejsce na platformie Cyfrowego Polsatu, Canal+ i n -ki. Napewno, za niektóre z nich, Polsatowi (Canal+ i n -ce również) przyjdzie może opłacać, za ich emisję, na platformach. Wiele też zależeć będzie, od samych platform i od nas samych. W końcu, to my możemy mieć, głos decydujący - wszak platformy żyją z naszych pieniędzy. Sprawa jest w toku, jak również sama produkcja tych kanałów - więc czekamy. :idea::arrow::!:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybać...jeszcze za wcześnie na dyskusje na ten temat.Myśle,że TVP nie dogadada się raczej z Polsatem (obym się mylił) ale po tym co ostatnio pokazuje TVP wyrażnie na to wskazuje.Tylko Cyfrowy Polsat nie ma w ofercie TVP 3 a pozostałe platformy mają ten kanał w ofercie i to jest wielka strata dla abonentów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nowe tematyczne kanaly tvp dojda do cyfrowego polsatu ,będzie się trzeba liczyc z tym ze i abonament wzrośnie.

 

Wcale nie miałem w zamyśle, że wzrośnie abonament. Grzechem byłoby, gdyby tak, uczyniono. :twisted:

To, że na Cp nie ma TVP3, to tylko chimera Cyfrowego Polsatu. :roll:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by chcieli, to by dolaczyli TVP3. Cyfra+ ma ten kanal, PC moglby przy uzyciu simulcryptu pobierac sygnal z ich transpondera, w koncu C+ korzysta z tp PC a "ten" z kolei nie korzysta na razie z zadnych czestotliwosci Cyfry+.

Ciekawe jakie sa przyczyny ze TVP3 nie moze sie znalezc w Polsacie Cyfrowym :?: Pewnie jak zwykle chodzi o pieniadze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nowe tematyczne kanaly tvp dojda do cyfrowego polsatu ,będzie się trzeba liczyc z tym ze i abonament wzrośnie.

Polsat mógłby z tych tematycznych programów stworzyć osobny pakiet, jak ktoś nie byłby zainteresowany, nie musiałby dodatkowo płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich kanałów tvp o których piszecie zależy mi tylko na tvp sport.Tvp Film,Rozrywka,Parlament to będzie syf jak Tvp Kultura albo gorszy. Zależałoby mi jeszcze na tvp3 ale niedługo zamieni się w tvp info a już mamy kanał informacyjny z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by zrobili np. tvp serial to mogłoby odnieść sukces.Taka Polska Romantica :D Jak wiadomo tvp produkuje takie seriale jak:

"M jak miłość" "Klan" "Plebania" "Złotopolscy" "Na dobre i na złe" "Bulionerzy" "Kopciuszek" i pewnie jeszcz ejakies o których zapomniałem.Tego typu produkcje zawsze cieszyly sie w naszym kraju dużym zainteresowaniem a więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by zrobili np. tvp serial to mogłoby odnieść sukces.Taka Polska Romantica :D Jak wiadomo tvp produkuje takie seriale jak:

"M jak miłość" "Klan" "Plebania" "Złotopolscy" "Na dobre i na złe" "Bulionerzy" "Kopciuszek" i pewnie jeszcz ejakies o których zapomniałem.Tego typu produkcje zawsze cieszyly sie w naszym kraju dużym zainteresowaniem a więc...

 

:D Zapomniales o WIEEEEEEEEELU serialach i "serialach" TVP :D. To w sumie moglby byc niezly kanal, ale oprocz serialu musialy by byc jakies kulisy, wywiady spotkania wizyty na planie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...